Szigo és a bochumi ügyészség titkos naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hülyeség-e góllövőkre fogadni?

Abszolút nem, van benne ráció.
Hááát, nagyon oda kell figyelni, ismerni kell minden kis hírt.
Hülyeség a javából, ez színtiszta szerencse.
Persze, hogy az, de én is szoktam.
Nem fogadok nőkre, góllövőkre és az Atlético Madridra!

Na akkor hétvége összesítés. Szerintem elég jól ment a nagyüzem, habár nem értem, hogy Nilmart és Fraut miért vette vesztesnek, amikor nem voltak kezdők, és amikor pályára léptek, már megvoltak a gólok. A szabályzatban szerintem pont az van ezekre az esetekre, hogy egyszeres szorzó. Mindegy, így is oké eddig a dolog. Tényleg nagyon oda kell az egészre figyelni, fontos a kiválasztás több szempontból is. Az első szabály, hogy csak hazai csapatokra fogadjunk, olyankor amikor tényleg érezzük bennük a 2-3 gólt. Ez a legnehezebb. Általában azok közül kerül ki a választásom, amikor 1.40-1.80 közötti oddsokat kínálnak hazai győzelemre, kivétel a Wolves és a Bilbao volt, de ezek győzelmében elég biztos voltam. A másik, hogy itt tényleg iszonyat fontos a kezdők ismerete, enélkül meghalunk. Például a Lille esetében Cabaye és Frau nem kezdett, nem is értem teljesen. Rotál az edző, vagy mifene... Nagyjából ennyi, ma nem hiszem, hogy találok meccset. Azon gondolkodom, hogy leszűkítem a választást a top ligákra, mert mégiscsak arról van a legtöbb info.

Vasárnap reggeli bank: 27.90
Vasárnap esti bank: 43.56

Két nap alatt bankduplázás :ok:
Mivel megvolt ez, ezért a tétek is duplájára emelkednek, 2 dollár lesz.

Hello Szigo
-Ha Nilmar és Frau nem kezdtek, és vesztesnek vette, akkor én futnék egy-két kört a supportnál. Szerintem akkor azt 1,00-val számolják, ha kombi volt. ha meg nem kombi, csak single, akkor visszajár a tét. Öcsém szokott tenni ilyen gólszerzős izét, amit most nyomatol, és ő is azt mondja, hogy akkor a zseton visszajár.

Amúgy meg ebben a hidegben a gólszerzőkkel +ba lenni, MINDEN ELISMERÉSEM!!!! (és ha még a Hannover is hozza)
Azt az ötleted is jónak tartom, hogy top ligákra szűkítel. Mert ha jól emlékszem a Duisburg talán téged is megviccelt, csakúgy mint engem.





Gratulálok Prof! Elképesztően jól haladsz ezzel!  :beerchug:

Ha meg nem kezd vki, akkor egyértelmű h tét visszajár. Nem is értem miért irják vesztesnek a fogadásaidat  :o

Kösz srácok, nagyon óvatosan kell folytatni, nem szabad elbízni magamat. Mivel csak top bajnokságra szűkítem a dolgot (esetleg néha-néha egy másik bajnokság), ezért most kis szünet, mivel csak angolok tolják.

A bet365-nek van magyar supportja? Chat az gondolom csak angolul van... Huh, míg megírok egy angol levelet az fél óra lesz nekem, de megoldjuk ;D

Ha elmondom, hogy hétvégére két egyéb meccset néztem ki, hogyha nem jött volna valamelyik kör. Akkor pedig jött volna a Nacional portugál bajnokija Mateus első góllal, és a Lyon vendégjátéka Monacoban Gomis-Lopez és Bastos első góljával... Nem baj, ne legyünk telhetetlenek ;)

Szia Szigo!
Este 10-ig fognak válaszolni magyarul munkaidőben, de visszahívást is lehet kérni.

A saját naplómpan van egybeszélgetés a Bet365 supportjával. Kérdeztem tőlük egy két dolgot olvasd el.
Amugy ha megvan a fogadásod ref.száma, és írsz a chaten nekik( a chat magyar) akkor válaszolnak.
De olvasd el nekem mit írtak, bemásoltam a naplómba.

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 21, 2009, 11:16:08
A saját naplómpan van egybeszélgetés a Bet365 supportjával. Kérdeztem tőlük egy két dolgot olvasd el.
Amugy ha megvan a fogadásod ref.száma, és írsz a chaten nekik( a chat magyar) akkor válaszolnak.
De olvasd el nekem mit írtak, bemásoltam a naplómba.

Kösz Norbert ;D
Akkor ezek szerint nem jár vissza, illetve nem egyszeres szorzó. A lényeg az a to score anytime esetében, hogy pályára lépjen. Csak a first goal, last goal fogadásoknál van ez a szabály! Hát így jártunk, egyébként én is írtam a supportnak közben... Ez az Edina egy kicsit agresszív volt ;D

Tudta, hogy egy igazi majommal van dolga  ;)
Amugy az a dolga, hogy a hülye fogadók hülye kérdéseit értelmesen megválaszolja  ;)
A lényeget azonban kihuztam belőle. még ha nehezen is.

"...A lényeget azonban kihuztam belőle. még ha nehezen is."

-Szerintem meg az volt a baja, hogy nem toltad be neki! ;)

off. vége

Bepróbálkozom a két papírforma francia bajnokival, szerintem ezeknél ma nem dől a sima hazai győzelem. PSG legalább 2 gólját várom, a Marseille pedig győzelmi kényszerben van.

PSG - Grenoble

1. szelvény: (odds: 2.61)
Anderlecht-Dender 1
Twente-Helmond 1

Marseille-Auxerre 1X
Mevlut Erding to score

2. szelvény: (odds: 3.08)
Anderlecht-Dender 1
Twente-Helmond 1

Marseille-Auxerre 1X
Stephane Sessegnon to score

3. szelvény: (odds: 3.08)
Anderlecht-Dender 1
Twente-Helmond 1

Marseille-Auxerre 1X
Peguy Luyindula to score

Marseille - Auxerre

1. szelvény: (odds: 2.91)
Anderlecht-Dender 1
Twente-Helmond 1

PSG-Grenoble 1X
Evanilson Brandao to score

2. szelvény: (odds: 3.81)
Anderlecht-Dender 1
Twente-Helmond 1

PSG-Grenoble 1X
Bakari Kone to score

3. szelvény: (odds: 3.81)
Anderlecht-Dender 1
Twente-Helmond 1

PSG-Grenoble 1X
Lucho Gonzalez to score

Mindegyik játékost szólóban megjátszottam first goal-ra is.

Mevlut Erding 4.50
Stephane Sessegnon 5.50
Peguy Luyindula 5.50
Evanilson Brandao 5.00
Bakari Kone 6.50
Lucho Gonzalez 6.50

Huh, ebbe a Marseille meccsbe nem kicsit néztem bele. Félve tettem meg, a PSG sokkal biztosabb volt, nem hiába féltem tőle. Az a baj, hogy az Auxerre utolsó három meccsének tükrében el nem tudtam volna képzelni, hogy nyernek. A Lyont sikeresen kikerültem, de nem győzöm magamat figyelmeztetni, hogy a franciákkal mindig nagyon óvatosan kell bánni... Azért Luyindula nagyon odabaszott ;D

Rendhagyó lesz ez a nap abból a szempontból, hogy négy mérkőzést néztem ki, de aztán mégis elbizonytalanodtam. A City és a Liverpool teljes bizonytalanság nálam kezdők szempontjából, ezért nem mertem bevállalni ott sima góllövőket. a következőre jutottam: megjátszok három játékost first goalscorer-re, akik vagy játszanak, vagy nem. Ha nem lépnek pályára, akkor egyszeres szorzó, ha meg pályán vannak, simán bennük van a gól. Talán így elkerülhetem azt a buktát, hogy mondjuk Mancini gyorsan lecseréli/felcseréli az emberemet... Benitez meg maga a kiszámíthatatlanság, bár el kellene már felejtenie N'Gog-ot...

Wigan - Blackburn

1. szelvény: (odds: 3.59)
WBA-Peterborough 1
Cardiff-Plymouth 1X
Hugo Rodallega to score

2. szelvény: (odds: 4.64)
Cardiff-Plymouth 1X
Charles N'Zogbia to score

3. szelvény: (odds: 10.71)
Cardiff-Plymouth 1X
Maynor Figueroa to score (őt külön is kell indokolni: a hondurasi akkora gólt ragasztott a Stokenak, hogy én még ilyet nem láttam...)

Burnley - Bolton

1. szelvény: (odds: 3.42)
Cardiff-Plymouth 1X
Wigan-Blackburn 1X
Steven Fletcher to score

2. szelvény: (odds: 4.64)
Cardiff-Plymouth 1X
Chris Eagles to score

3. szelvény: (odds: 5.35)
Cardiff-Plymouth 1X
Kevin McDonald to score

Mindegyik játékost szólóban megjátszottam first goal-ra is.

Hugo Rodallega 6.00
Charles N'Zogbia 12.00
Maynor Figueroa 29.00

Steven Fletcher 6.00
Chris Eagles 12.00
Kevin McDonald 15.00


Manchester City - Stoke
Liverpool - Wolverhamton:

Carlos Tevez 5.00
de Souza Robinho 6.50
Stephen Ireland 9.50

Fernando Torres 4.00
Steven Gerrard 5.50
Dirk Kuyt 6.50

Nagy nehezen megtaláltam a naplómat ;D Szóval folytatódjon a góllövős játékom, ami kicsit rendhagyó lesz, mivel olyat még nem csináltam, hogy ellentétes csapatokból tettem meg játékosokat. De most Llorentet valami miatt nagyon érzem...

Mallorca - Athletic Bilbao

1. szelvény: (odds: 2.99)
Almeria-Xerez 1X
Racing-Tenerife 1X

Aritz Aduriz to score

2. szelvény: (odds: 3.00)
Fernando Llorente to score

3. szelvény: (odds: 3.60)
Borja Valero to score

First goal:

Aritz Aduriz 5.00
Fernando Llorente 7.50
Borja Valero 9.50


És nem bírtam magammal, megraktam a Gurus elemzéseimet egy mini szelón:

Almeria-Xerez 1
Racing-Tenerife 1
Zaragoza-Deportivo X

Mallorca-Bilbao over
Hibernian-Hearts under

tét: 0.75 dollár
odds: 34.20

Gólos játékomat szüneteltetem, nem tetszik a téli időszak. Kivettem a 20 dolláromat, a maradékot pedig eljátszottam a bet365-nél. Most viszsatérek inkább a tavaly megkezdett napi 5 meccses fogadásomhoz, hátha ab_aevonak is megjön a kedve hozzá ;D

Kezdő bankom 50.00 dollár a gamebookersnél, amit az Amerika Guruból szponzoráltam meg.

2010. január 14.

1./ Mali v Algeria
tipp: 1
odds: 2.30
tét: 3 dollár

2./ Blackburn v Aston Villa
tipp: 2
odds: 2.40
tét: 3 dollár

3./ Fiorentina v Chievo
tipp: 0:1 hendivel X
odds: 3.40
tét: 3 dollár

4./ Mallorca v R.Vallecano
tipp: 0:1 hendivel is 1
odds: 2.57
tét: 3 dollár

5./ Lazio v Palermo  
tipp: under2,5
odds: 1.65
tét: 3 dollár

6./ Kombiban az 5 tipp
odds: 79.59
tét: 0.30 dollár