SfScore - Szeptember 2017

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csungi Dátum október 04, 2017, 21:26:49
Elég furcsa felfogás a hibáról de elfogadom. Nem sportszerű de ha a sorsolás így akarta....

Amióta él a játék, mindig így jártunk el. Ezen nem fogunk most változtatni.

Célszerű lenne a hiba fogalmát pontosítani eztán és beleírni abba a szabályzatba. Persze ritkán fordul ilyen elő és kár is ezen rugózni. Én nem is a pénz miatt teszem csak a logika mást diktál. Befejeztem.

Idézetet írta: csungi Dátum október 05, 2017, 19:05:54
Célszerű lenne a hiba fogalmát pontosítani eztán és beleírni abba a szabályzatba. Persze ritkán fordul ilyen elő és kár is ezen rugózni. Én nem is a pénz miatt teszem csak a logika mást diktál. Befejeztem.

Egyetértek, hogy a szabályzaton lehet pontosítani, viszont azt is tudni kell, hogy tökéletes szabályzat nincs. Mindig van egy kiskapu amiben kapaszkodunk, s próbáljuk úgy alakítani, hogy jó legyen, de ez most nem feltétlenül ide vonatkozik. Általánosan írom ezt a magyar erélyt.
A mi feladatunk, hogy "igazságot" teremtsünk. Lehet a mostani döntésünk neked hátrányos, de egy következő esetben ugyanaz a döntés előnyt jelent majd. Vagy lehet, hogy eddig is ez alapján nyertél, csak nem vetted észre. Mi is befejeztük.  :cya: