SfTotó - Október 2017

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SfTotó - Október 2017
A játék szponzora: Sportingbet


Októberi Naptár:

1.Szelvény: Szeptember 30. - Október 1.
2.Szelvény: Október 6-7-8.
3.Szelvény: Október 14-15.
4.Szelvény: Október 17-18-19.
5.Szelvény: Október 21-22.
6.Szelvény: Október 28-29.


Ha nem szeretnétek lemaradni a szelvényekről akkor kérjetek értesítést.
Az Sftotó oldalon jelöld be a "Értesitőt kérek az új szelvényekről"-t, s nyomd meg az "Ok" gombot. Ezek után mindig amikor új szelvény kerül fel az oldalra, akkor értesítést fogsz kapni arra az e-mail címedre amellyel regisztráltál a fórumra.

Mindenkinek sok sikert kívánunk!  :ok:


Felkerült Október hónap első SfTotó szelvénye (Szeptember 30.-Október 01.)! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

#2 október 30, 2017, 09:59:18, SPF Admin
SfTotó - Október 2017
A játék szponzora: Sportingbet

Nyertesek:

Szeptember 30. - Október 1.: hubika88 - 5.000 HUF Sportingbet bónusz
Október 6-7-8.: Szabcsi151 - 5.000 HUF Sportingbet bónusz
Október 14-15.: rolii92 - 5.000 HUF Sportingbet bónusz
Október 17-18-19.: junglefever - 5.000 HUF Sportingbet bónusz
Október 21-22.: sipull - 5.000 HUF Sportingbet bónusz
Október 28-29.: Salvio - 5.000 HUF Sportingbet bónusz

Gratulálunk!  :beerchug:

Sziasztok!
Ha jól látom A szabályzat 1.pontja szeint én nyertem.
A nyereményt nem én kapom mivel aktív a számlám csak mivel nem fogadtam szeptemberben igy a bónuszra nem vagyok jogosult?
Illetve ha jól értelmezem akkor Én egész októberben nem vagyok jogosult a nyereményre csak a gyözelemre és a részvételre vagyok kárhoztatva?????????????

Idézetet írta: Nezocsa Dátum október 04, 2017, 10:30:13
Sziasztok!
Ha jól látom A szabályzat 1.pontja szeint én nyertem.
A nyereményt nem én kapom mivel aktív a számlám csak mivel nem fogadtam szeptemberben igy a bónuszra nem vagyok jogosult?
Illetve ha jól értelmezem akkor Én egész októberben nem vagyok jogosult a nyereményre csak a gyözelemre és a részvételre vagyok kárhoztatva?????????????

Kritériumok azonos pontszám esetén:
1. Ki hibázott később? (a szelvényen szereplő mérkőzésekre leadott tippeket vesszük sorrendbe; ha az első tipp egyiknek sem helyes, akkor jön a következő kritérium)
2. Utolsó tipp nyertes/vesztes?
3. Leghosszabb nyerő sorozat! A szelvényen szereplő mérkőzésekre leadott tippek alapján, ki rendelkezik a leghosszabb nyertes sorozattal.
4. Sorsolás (random.org)

Az első kritérium alapján az állás: döntetlen (mindkettőnek téves volt a második tippje).
A második kritérium alapján az állás: döntetlen (mindkettőnek nyertes volt az utolsó tippje).
A harmadik kritérium alapján: hubika88 nyer, mivel neki 4 db. egymást követő nyertes tippje van.

Felkerült Október hónap új SfTotó szelvénye (Október 06.-07.-08.)! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 04, 2017, 11:18:47
Kritériumok azonos pontszám esetén:
1. Ki hibázott később? (a szelvényen szereplő mérkőzésekre leadott tippeket vesszük sorrendbe; ha az első tipp egyiknek sem helyes, akkor jön a következő kritérium)
2. Utolsó tipp nyertes/vesztes?
3. Leghosszabb nyerő sorozat! A szelvényen szereplő mérkőzésekre leadott tippek alapján, ki rendelkezik a leghosszabb nyertes sorozattal.
4. Sorsolás (random.org)

Az első kritérium alapján az állás: döntetlen (mindkettőnek téves volt a második tippje).
A második kritérium alapján az állás: döntetlen (mindkettőnek nyertes volt az utolsó tippje).
A harmadik kritérium alapján: hubika88 nyer, mivel neki 4 db. egymást követő nyertes tippje van.

Elfogadom a döntést. de egy kicsit kötekednék.
Az 1.szabályból nem egyértelmű, mivel ellentétes megfogalmazás van:  szelvényen szereplő mérkőzésekre (nem az első mérkőzésre szól a szabály) tippeket vesszük sorrendbe; ez ellent mond a szabály második felével a: az első tipp egyiknek sem helyes, akkor jön a következő kritérium:
Az én értelmezésemben első részben az összes 13 mérkőzés tippjeit kellene figyelembe venni mivel és a szabály II. része ennek fejében értelmetlen.
Remélem érthető voltam
OFF
Hubikának meg gratulálok :ok:

Idézetet írta: Nezocsa Dátum október 05, 2017, 11:52:10
Elfogadom a döntést. de egy kicsit kötekednék.
Az 1.szabályból nem egyértelmű, mivel ellentétes megfogalmazás van:  szelvényen szereplő mérkőzésekre (nem az első mérkőzésre szól a szabály) tippeket vesszük sorrendbe; ez ellent mond a szabály második felével a: az első tipp egyiknek sem helyes, akkor jön a következő kritérium:
Az én értelmezésemben első részben az összes 13 mérkőzés tippjeit kellene figyelembe venni mivel és a szabály II. része ennek fejében értelmetlen.
Remélem érthető voltam
OFF
Hubikának meg gratulálok :ok:

Mindenki úgy alakítja a szabályzatot, hogy neki legyen kedvező. Értjük. Köszönjük.  :cya:


Felkerült Október hónap új SfTotó szelvénye (Október 14.-15.)! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

Október 6-7-8.: Szabcsi151 - 5.000 HUF Sportingbet bónusz
Október 14-15.: rolii92 - 5.000 HUF Sportingbet bónusz
Október 17-18-19.: junglefever - 5.000 HUF Sportingbet bónusz
Október 21-22.: sipull - 5.000 HUF Sportingbet bónusz

:beerchug:

Felkerült Október hónap új SfTotó szelvénye (Október 28.-29.)! Sok sikert a játékhoz!  :beerchug:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 03, 2017, 12:17:04
SfTotó - Október 2017
A játék szponzora: Sportingbet

Nyertesek:

Szeptember 30. - Október 1.: hubika88 - 5.000 HUF Sportingbet bónusz
Október 6-7-8.: Szabcsi151 - 5.000 HUF Sportingbet bónusz
Október 14-15.: rolii92 - 5.000 HUF Sportingbet bónusz
Október 17-18-19.: junglefever - 5.000 HUF Sportingbet bónusz
Október 21-22.: sipull - 5.000 HUF Sportingbet bónusz
Október 28-29.: Salvio - 5.000 HUF Sportingbet bónusz

Gratulálunk!  :beerchug: