A pénz átkerül a türelmetlenektől a türelmesekhez.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


15.

Jan 21. 15:30

BAYERN MÜNCHEN - WERDER BREMEN
Ázsiai hendikep
Bayern München -2,0,-2,5
[/s]
bet builder
Több mint 2.5 gól a mérkőzésen - Bayern München
Mindkét csapat szerez gólt az 1. félidőben - Nem

1.95

tét: 1.660 Ft
várható nyeremény: 3.240 Ft

BAYERN
helyezés: 1. (14-2-2)
keret értéke: 643 M

WERDER
helyezés: 16. (3-7-8)
keret értéke: 74 M

Óráisi a különbség a két csapat között, mind a helyezésben, mind a keretek értékében is. A találkozó egyértelmű esélyese a Bayern.  A Bayern alig kap gólt otthon, a Bremen pedig idegenben alig rúg.  Az elmúlt években 6-0, 2-0, 5-0, 6-0, 5-2, 6-1, 4-1, 2-1 eredmények voltak a két csapat között (a 2-0 és 2-1 hozzátenném kupa meccsen történt). Tehát elmondható, hogy a Bayern mindig megszórja a vendégeket. Most jönnek vissza a téli szünetről, előtte játszanak egy meccset Leverkusenben
amire nem fogadnék ennek több oka van: idegenbeli meccs, jó ellenfél, Lewandowski sérült.
Viszont otthon ki kell majd szolgálni a közönséget, a csapatban több poszton is versenyhelyzet van. A kérdés csak annyi, hogy milyen gólos fogadást tegyek rá... 3,5 gól felett is jól fizet, valamint a mindkét csapat nem szerez gólt.
Én azért ezt választottam, mert én előzetesen úgy gondolom, hogy 2 gól tuti (bár fogadásban nincs ilyen, hogy tuti) lesz közte. Én azért bízok benne, hogy 3 is  :)
Kicsit soká lesz még ez a meccs, de inkább igyekszek nyerni a jövő héten, mint bukni a mostanin. Böngésztem a kínálatot, de semmi nem fogott meg. 5 meccs volt amin gondolkoztam és 2 átigazolási ügylet, de nem érzem azt, hogy ezekre tolni kéne pénzt. Ez a Bayern - Werder jónak tűnik, én úgy gondolom. Élő tipp persze lehet lesz addig ha valamiben látok értéket.

37:30

16.

ALEXIS SANCHEZ KLUBJA
2018.02.02.-án

Pár napja már szinte biztosra lehetett venni, hogy Sanchez a Cityben fogja folytatni, de most felröppentek olyan hírek (pletykák?), hogy a Unitedbe tart. Én erre nem látok nagy esélyt, a United Lucas Mourára hajt. Sanchez már augusztusban megegyezett a Cityvel, csak ugye az Arsenal nem tudta volna őt pótolni, most megy a huzavona. Elképzelhető, hogy lenyomja ezt a félévet az Arsenalnál és ingyeng távozik valahova, vagy sikerül megegyezni a Cityvel és odaigazol. A legkisebb esélyt én személy szerint a Unitedre látok... miért menne oda ha a Cityhez akar menni? Jelenleg jobb csapat, támadó focit játszanak, rohadt sok pénz van ott. Konkurencia mind2 klubnál hasonló. Vannak még más csapatok is amiket lehet fogadni a bet365-ön. Illetve lehet az Unibetnél is fogadni:

Én amelyeket megjátszottam a 365-ön:
City
Arsenal
Bayern
Liverpool
Real
Juventus

1.94 x pénzt fizeti
tétem: 1830 Ft, melyet 6 részletben tettem fel

Lehetne élni arbitrázzsal is, ha az Unibeten megtenném a Unitedet, de mivel ez egy átigazolás, itt gyakorlatilag bárhova igazol. 10% haszonért kellene kockáztatni a teljes tőkét. Hogy miért nem teszem meg? Mi van ha mondjuk az Interbe igazol? Ugye itt csak klubok vannak, és nem úgy van megadva hogy EGYÉB csapat...

38:30




17.

ÉLŐ TIPP
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS:
INDONÉZIA - IZLAND
(0-0) IZLAND -1,0,-1,5
Oddsz: 1.85


mérkőzés előtti szorzók
Hazai 23.00
Döntetlen 11.00
Vendég 1.06

tét: 1.830 Ft
várható: 3.385 Ft

3 napja játszott egymással a két csapat, akkor 6-0 ra nyert Izland. A meccs előtti szorzó 1.06 volt az Izlandra. Igaz hátrányba kerültek, ekkor ajándék lett volna megtenni vendégre 2.20 ért. Én még 0-0 nál tettem, jött egy hazai gól, majd a félidő vége előtt egy vendég. Tudom, hogy ez a csapat nem a legerősebb izlandi mivel több helyen már megy a bajnokság. Viszont a 0-6 -ból kiindulva szerintem hendivel is lehozzák, hiszen az ellenfél a világranglisa 162. helyét foglalja el. 2 játékosuk Malajziában játszik, a többiek otthon. A vendégek mostani kerete északi bajnokságokban játsztó futbalistákból áll + van 1-1 PSV, Levszki Szófia, Karabükspor játékos is. Felkészülési meccs ide vagy oda, ezeknek a játékosoknak bizonyítani kell, ha be akarnak kerülni a VB keretbe. A vendégek egyébként a világranglista 22. helyét foglalják el, és egyértelműen ők fejlődtek a legtöbbet fociban az elmúlt 4 évben.

39:30

18.

ÉLŐ TIPP
CHELSEA - NORWICH
Chelsea nyer és nem szerez mindkét csapat gólt

1.80  1.72

tét: 1.830 Ft
nyeremény: 3.167 Ft

Itt az a helyzet állt elő, hogy egy rossz tippet adta le viszont a cash outnak köszönhetően mégis profitot tudtam realizálni. Igaz pár napja írtam hogy a cash out-ot miért nem szeretem. Most 92. percnél jártunk és piszkosul nyomott a Norwich, valahogy éreztem, hogy baj lehet. Így végül sem a hazai, sem a mindkettő nem szerez gólt nem jött. Inkább hozzányúltam és inkább nyertem +0,72 egységet, mint hogy bukjak egyet.

így most 12 nap alatt ismét sikerült elérni egy kívánt célt

a 15. számú fogadásomat így visszavásárolom
jelenleg 20.694 Ft-on állok + van egy függőben lévő fogadásom, annak a kimenetelére leszek kíváncsi.

41:30

19.

Jan 25. 21:30
spanyol király-kupa

BARCELONA - ESPANYOL
bet builder
Több mint 1,5 gól a mérkőzésen - BARCELONA
Mindkét csapat szerez gólt a mérkőzésen - NEM

1.95

tét: 1.660 Ft (8%)
várható nyeremény: 3.240 Ft

keretek értéke
Barcelona 990 M
Espanyol 80 M

első forduló eredménye: Espanyol - Barcelona 1-0

A 2017-2018 szezonban talán a legjobb csapat a Barcelona együttese. Emlékezhetünk, hogy augusztusban a szuperkupán oda-vissza leégtek a Real Madrid ellen, viszont azóta veretlenek voltak, egészen az Espanyol elleni párharc első felvonásáig. A visszavágón nem hiszem hogy ez az eredmény megismétlődne. A Barcelona (mint ahogy a Real Madrid is) évről évre komolyan veszik a spanyol kupát. Nem tartom valószínűnek, hogy ne hajtanának csak azért mert ez kupa. Az ellenfél a városi rivális Espanyol csapata, tehát presztise is van, hiszen ez egy rangadó. A két csapat közötti különbséget nem is igazán kell ragozni. Szerintem a hazaiak a rendes játékidőben továbbjutnak, ehhez minimum 2 db rúgott gól szükséges. Fogadásom másik része rizikósabb, hiszen ha esetleg nagyon elhúznának simán benne van, hogy kihagyjanak egy kicsit. Viszont én megkockáztatom hiszen egy, az Espanyol nagyon kevés gólt rúg, meccsenként az egy gólt sem érik el átlagban. Kettő, a Barcelona a Camp Nouban 5 gólt kapott: 2 Celta Vigo, 1 Sevilla, 1 Eibar, 1 Olympiakosz. Ez 14 meccs alatt történt, tehát kb 3 meccsből egyen kapnak. Bízom benne, hogy most nem fognak, de nem csak a statisztika miatt, hanem azért is, mert arra számítok, hogy a vendégeknek kevés lehetőségük. Megpróbálják valahogy kihúzni 0-0 ra.

43:00

20.

ÉLŐ TIPP
ATLETICO MADRID - GIRONA
2,5 GÓL FELETT
2.50


tét: 1.000 Ft (5%)
várható nyeremény: 2.500 Ft

mérkőzés előtti szorzók:
H 1.33
D 4.75
V 11.00

A Girona meglepetésre az őszi szezonban is szerzett egy pontot az Atletico ellen, nem gondoltam volna, hogy ez most is megismétlődik hiszen az Atletico nagyon jól megy mostanság. Bajnokságban a 2. helyen állnak vereségük csak egy van, viszont van sok döntetlenjük is. A vendégek a 10. helyen állnak, egy középcsapat a Girona. Ezt a meccset megmondom őszintén fix hazaira gondoltam. 1.30-ért nem kockáztatok pénzt, de 2.50 ért megérte a kockázatot, volt még hátra 15-20 perc. Sajnos nem jött be ez a tippem.

43:30

21:

LAS PALMAS - VALENCIA
bet builder
a mérkőzés eredménye Döntetlen, vagy Valencia
több mint 0,5 gól a mérkőzésen
kevesebb mint 1,5 gól a mérkőzésen - Las Palmas

1.66

tét: 2.272 Ft (11%)
várható nyeremény: 3.786 Ft

LAS PALMAS
helyezés: 20. (3-2-14)
keret értéke: 61 M

Valencia
helyezés: 3. (12-4-3)
keret értéke: 311 M

A harmadik helyezett látogat az utolsóhoz, a Las Palmas kevés gólt lő és sokat kap, még a Valencia sokat lő de keveset kap... A vendég győzelemben nem vagyok biztos, de a hazaira szinte esélyt sem látok. Ez a kombináció annyival másabb mint a Vendég, hogy engedi az 1-1 eredményt is győztesnek, viszont ha úgy nyer a Valencia, hogy 3-2, 4-2, 4-3 akkor bukó. Most ezzel az új módszerrel kisérletezek. Egyébként 4,5 fölé amúgy sem érzem, hiszen a Valencia hét közben kupafordulókat játszik.
A félidőben 1-1. A Valencia gól egyből lejött, de sajnos érkezett rá válasz... 45 percet kell kibírni hazai gól nélkül. Azaz 1-1 ebben az esetben tökéletes. Jött egy tizenegyes és elúszott az egész.
Sötét nap ez a mai, ilyenkor keres erősnek lenni. És szükség van nagy önuralomra. Egyenlőre a tőke 16% -a elúszott, a tipp amúgy is vesztes lett volna, így utólag nem hiszem hogy fordítanak, de lehetett volna magasabb oddson, akkor nem lenne ennyire magas a veszteség.

44:00

22.

ÉLŐ TIPP
ATALANTA - NAPOLI
SZÖGLETEK 14,5 FELETT

2.00

tét: 1.660 Ft
várható nyeremény: 3.320 Ft

Néztem ezt a meccset, de gólra és kimenetelre nem mertem pénzt feltenni, mivel a 60. percben még 0-0 volt és 11 szöglet, ez jó opciónak tűnt. Habár a Napoli gyorsan megszerezte a vezetést, volt egy kb 5 perces periódus amely során 4 szögletet sikerült egymás után kiharcolnia.  8)

44:30

23.

ATLETICO MADRID - LAS PALMAS
bet builder
A mérkőzés eredménye Atletico Madrid lesz
Mindkét csapat gólt szerez a mérkőzésen - Nem
Kevesebb mint 5.5 gól a mérkőzésen

1.83

tét: 1.660 Ft
várható nyeremény: 3.043 Ft

ATLETICO MADRID:
helyezés: 2. (12-7-1)
keret értéke: 648 M

LAS PALMAS
helyezés: 19. (4-2-14)
keret értéke: 61 M

Ami sikerült a Las Palmasnak a Valencia ellen az az Atletico Madrid ellen nem fog. A hazaiak alig kapnak gólt, míg a vendégek idegenben csak a Sociedadnak és a Malagának találtak be, a többi idegenbeli meccsükön nem rúgtak gólt. Tehát én személy szerint azt várom, hogy az Atletico 0-ra nyeri a mérkőzést, valamint nem fog 6-ot rúgni, bár lehet 5-öt sem. Nem igazán szokásuk nekik sem megszórni az ellenfelet.

45:00

24.

ÉLŐ TIPP
TUBIZE - LEUVEN
0.5 gól alatt

1.80

tét: 1.660 FT

A 72. percig volt 2 db kapuralövés a mérkőzésen...

45:30

25.

ÉLŐ TIPP
MONACO - METZ
Monaco első gól 60:00 előtt

2.10

tét: 1.660 Ft
várható nyeremény:  3.486 Ft

Nagyon nyomott a Monaco, igaz kapura lövésük még nem volt amikor ezt megtettem. Lehet kicsit rizikós volt, de a csont utolsóval játszott otthon a tavalyi bajnok, az a csapat amelyik a PSG után a 2. legtöbb gólt szerezte. Gondolkoztam még, hogy 1.5 gól felé ugyanilyen oddson... de ezt jobbnak láttam, ha a 60. percig nem lövik az elsőt, akkor már a 2 necces. A sima győzelem 1.40 meg oddstalan volt.

46:00

26.

ÉLŐ TIPP
CAGLIARI - MILAN
(1-0) alatt 3.0

1.90

tét: 1.660 Ft
várható: 3.154 Ft

A Milannak nagyon nem megy mostanában, ha ők fordítanak nem látok arra esélyt, hogy 3-1 legyen, max 2-1 (ez esetben visszaadja a pénzt). A Cagliarinak pedig felesleges sürgetni a góllövést, ők aláírnák az 1-0-t is.

46:30

27.

ÉLŐ TIPP
SCHALKE - HANNOVER
Kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést
Schalke - NEM

2.00

tét: 3.320 Ft
várható nyeremény 6.640 Ft

A Hannover sokkal többet próbálkozott mint a Schalke az első félidőben. A Bundesligában általában sok gólos meccsek vannak, szerintem egy gólt lő legalább a Hannover.
Ezzel az utolsó 3 tippel pluszba zártam a hétvégét (kemény 214 Ft  :beerchug:), de tekintve, hogy álltam 1 nyertes fogadással, 4 vesztes mellett, nem mondanám rossznak. Most kicsit elszaladt velem a ló, ennek egyszerű az oka, ma se meccsem nem volt, nem is dolgoztam, eső is esett, így maradt a meccsek nézése... mindegy igazából nem a körülményekre kell hivatkozni, de pont az ilyen féle játékot próbálom elkerülni. Bár hozzáteszem minden egyes tippemben bíztam és nem csak ráböktem valamire.

48:20

28.

ÉLŐ TIPP
REAL MADRID - LEGANES
REAL MADRID JUT TOVÁBB

3.00

tét: 1.000 Ft
várható nyeremény: 3.000 Ft

Meccs előtt 1.02 -es odds volt ezen a kimentelen, nagyon nagy a különbség a két csapat játékereje között. De ha focival mégsem megy, gondoltam a bírók majd továbbnyomják őket, mint rendszeresen. Hát ez nem így történt pech.

29.

Serie A, jan. 28. 15:00
TORINO - BENEVENTO
Torino -1.0,-1.5

2.07

tét: 1.400 Ft
várható: 2.898 Ft

A Serie A hétvégi fordulója tele van jobbnál jobb meccsekkel. Szerintem nagyot lehet szakítani, a Napoli több gólos hendiből és esélyes a Bologna ellen, az Inter a Spal vendégeként a sima győzelemre is már 1.65-öt ad. A Juve nyer a Chievo ellen és 4,5 gól alatt. Én mégis valamiért ezt az egy meccset érzem a legtutibbnak. A Torino nálam egy olyan csapat ha ránézek a játékoskeretre és a kispadra (Walter Mazzarit nem kell bemutatni az olasz futballt követőknek), akkor azt gondolnám, hogy a Lazio, Roma, Inter 3assal versenyeznek az Európai kupákat érő helyekért, ennek ellenére a 10. helyen szerénykednek. Vereségük alig van, viszont rengeteg a döntetlen. Ugye Mihajlovicsot ki is rúgták a gyenge eredmények miatt... A vendég csapatról annyit, hogy idegenben az összes meccsüket elvesztették, 3 gólt rúgtak összesen, 22 kapott mellett. Bár hatszor csak egy góllal kaptak ki, én úgy érzem, hogy most nem lesz szoros. Ha pont egyel nyer a Torino akkor 700 Ft visszajár.
És valóban ez a meccs volt a legsimább.  ;)

Függőben lévő:
Barca - Espanyol  1.660 - 3.240  :ok:
Torino - Benevento 1.400- 2.898  :ok:
Atletico - Las Palmas 1.660- 3.043  :ok:

51:10