Január 19, 2018, 02:50:26 am CET

Szerző Téma: A pénz átkerül a türelmetlenektől a türelmesekhez.  (Megtekintve 1566 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető drzdolik

• Haladó
Re:A pénz átkerül a türelmetlenektől a türelmesekhez.
« Válasz #15 Dátum: Január 12, 2018, 20:54:12 pm CET »
15.

Jan 21. 15:30

BAYERN MÜNCHEN - WERDER BREMEN
Ázsiai hendikep
Bayern München -2,0,-2,5

3+ góllal nyer a hazai: 175% tét
2 góllal nyer a hazai: 62% tét
minden más: -100% tét, ami 1.830 Ft

18 fordulót még nem számítva!

BAYERN
helyezés: 1. (13-2-2)
keret értéke: 643 M

WERDER
helyezés: 16. (3-6-8)
keret értéke: 74 M

Óráisi a különbség a két csapat között, mind a helyezésben, mind a keretek értékében is. A találkozó egyértelmű esélyese a Bayern.  A Bayern alig kap gólt otthon, a Bremen pedig idegenben alig rúg.  Az elmúlt években 6-0, 2-0, 5-0, 6-0, 5-2, 6-1, 4-1, 2-1 eredmények voltak a két csapat között (a 2-0 és 2-1 hozzátenném kupa meccsen történt). Tehát elmondható, hogy a Bayern mindig megszórja a vendégeket. Most jönnek vissza a téli szünetről, előtte játszanak egy meccset Leverkusenben
amire nem fogadnék ennek több oka van: idegenbeli meccs, jó ellenfél, Lewandowski sérült.
Viszont otthon ki kell majd szolgálni a közönséget, a csapatban több poszton is versenyhelyzet van. A kérdés csak annyi, hogy milyen gólos fogadást tegyek rá... 3,5 gól felett is jól fizet, valamint a mindkét csapat nem szerez gólt.
Én azért ezt választottam, mert én előzetesen úgy gondolom, hogy 2 gól tuti (bár fogadásban nincs ilyen, hogy tuti) lesz közte. Én azért bízok benne, hogy 3 is  :)
Kicsit soká lesz még ez a meccs, de inkább igyekszek nyerni a jövő héten, mint bukni a mostanin. Böngésztem a kínálatot, de semmi nem fogott meg. 5 meccs volt amin gondolkoztam és 2 átigazolási ügylet, de nem érzem azt, hogy ezekre tolni kéne pénzt. Ez a Bayern - Werder jónak tűnik, én úgy gondolom. Élő tipp persze lehet lesz addig ha valamiben látok értéket.

37:30
« Utoljára szerkesztve: Tegnap - 00:35:52 írta drzdolik »

Nem elérhető drzdolik

• Haladó
« Válasz #16 Dátum: Január 13, 2018, 20:05:17 pm CET »
16.

ALEXIS SANCHEZ KLUBJA
2018.02.02.-án

Pár napja már szinte biztosra lehetett venni, hogy Sanchez a Cityben fogja folytatni, de most felröppentek olyan hírek (pletykák?), hogy a Unitedbe tart. Én erre nem látok nagy esélyt, a United Lucas Mourára hajt. Sanchez már augusztusban megegyezett a Cityvel, csak ugye az Arsenal nem tudta volna őt pótolni, most megy a huzavona. Elképzelhető, hogy lenyomja ezt a félévet az Arsenalnál és ingyeng távozik valahova, vagy sikerül megegyezni a Cityvel és odaigazol. A legkisebb esélyt én személy szerint a Unitedre látok... miért menne oda ha a Cityhez akar menni? Jelenleg jobb csapat, támadó focit játszanak, rohadt sok pénz van ott. Konkurencia mind2 klubnál hasonló. Vannak még más csapatok is amiket lehet fogadni a bet365-ön. Illetve lehet az Unibetnél is fogadni:

Én amelyeket megjátszottam a 365-ön:
City
Arsenal
Bayern
Liverpool
Real
Juventus

1.94 x pénzt fizeti
tétem: 1830 Ft, melyet 6 részletben tettem fel

Lehetne élni arbitrázzsal is, ha az Unibeten megtenném a Unitedet, de mivel ez egy átigazolás, itt gyakorlatilag bárhova igazol. 10% haszonért kellene kockáztatni a teljes tőkét. Hogy miért nem teszem meg? Mi van ha mondjuk az Interbe igazol? Ugye itt csak klubok vannak, és nem úgy van megadva hogy EGYÉB csapat...

38:30

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető drzdolik

• Haladó
« Válasz #17 Dátum: Január 14, 2018, 14:06:01 pm CET »
17.

ÉLŐ TIPP
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS:
INDONÉZIA - IZLAND
(0-0) IZLAND -1,0,-1,5
Oddsz: 1.85

mérkőzés előtti szorzók
Hazai 23.00
Döntetlen 11.00
Vendég 1.06

tét: 1.830 Ft
várható: 3.385 Ft

3 napja játszott egymással a két csapat, akkor 6-0 ra nyert Izland. A meccs előtti szorzó 1.06 volt az Izlandra. Igaz hátrányba kerültek, ekkor ajándék lett volna megtenni vendégre 2.20 ért. Én még 0-0 nál tettem, jött egy hazai gól, majd a félidő vége előtt egy vendég. Tudom, hogy ez a csapat nem a legerősebb izlandi mivel több helyen már megy a bajnokság. Viszont a 0-6 -ból kiindulva szerintem hendivel is lehozzák, hiszen az ellenfél a világranglisa 162. helyét foglalja el. 2 játékosuk Malajziában játszik, a többiek otthon. A vendégek mostani kerete északi bajnokságokban játsztó futbalistákból áll + van 1-1 PSV, Levszki Szófia, Karabükspor játékos is. Felkészülési meccs ide vagy oda, ezeknek a játékosoknak bizonyítani kell, ha be akarnak kerülni a VB keretbe. A vendégek egyébként a világranglista 22. helyét foglalják el, és egyértelműen ők fejlődtek a legtöbbet fociban az elmúlt 4 évben.

39:30
« Utoljára szerkesztve: Január 14, 2018, 14:50:29 pm CET írta drzdolik »

Nem elérhető drzdolik

• Haladó
« Válasz #18 Dátum: Tegnap - 00:33:56 »
18.

ÉLŐ TIPP
CHELSEA - NORWICH
Chelsea nyer és nem szerez mindkét csapat gólt

1.80  1.72

tét: 1.830 Ft
nyeremény: 3.167 Ft

Itt az a helyzet állt elő, hogy egy rossz tippet adta le viszont a cash outnak köszönhetően mégis profitot tudtam realizálni. Igaz pár napja írtam hogy a cash out-ot miért nem szeretem. Most 92. percnél jártunk és piszkosul nyomott a Norwich, valahogy éreztem, hogy baj lehet. Így végül sem a hazai, sem a mindkettő nem szerez gólt nem jött. Inkább hozzányúltam és inkább nyertem +0,72 egységet, mint hogy bukjak egyet.

így most 12 nap alatt ismét sikerült elérni egy kívánt célt

a 15. számú fogadásomat így visszavásárolom
jelenleg 20.694 Ft-on állok + van egy függőben lévő fogadásom, annak a kimenetelére leszek kíváncsi.

41:30
« Utoljára szerkesztve: Tegnap - 00:38:34 írta drzdolik »

Sportfogadas.org

Mi ezt ajánljuk neked:
« Válasz #18 Dátum: Tegnap - 00:33:56 »