Nitto ATP Finals 2017

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


november 09, 2017, 14:37:01, SPF Admin
Nitto ATP Finals 2017



November 12-19. a férfi tenisz világranglista legjobb nyolc játékosa Londonban harcol az évzáró tornán.

Ide várjuk tippjeiteket, véleményeiteket. :topbet_125:

ATP Finals: 8 óriás Londonban

November 12-19. között az angol főváros újra egy kimagasló tenisztorna színhelye, de ezúttal nem a Wimbledon híres füves pályái várják a játékosokat, hanem az O2 Arena ad helyet a világranglista első nyolc éllovas egymás elleni évzáró harcának. Olvasd tovább

Nyereményszorzók (Nyertes - Top4):

Roger Federer   1.67   1.07
Rafael Nadal   4.50   1.25
Alexander Zverev   9.00   2.00
Marin Cilic   11.00   2.10
Grigor Dimitrov   11.00   1.70
David Goffin   16.00   2.20
Jack Sock   21.00   3.00
Dominic Thiem   21.00   2.50

Nadal kuzdott egy nagyot, majd visszalepett. Johet minden idok leggyengebb WTF-at tovabb gyengiteni (Carballes Baena) Carreno Busta!!! Mondanom sem kell, ilyen pofatlanul gyenge kvalitasokkal sem mostanaban jatszottak vb-n. Hatha igy Thiem meg tudja szakitani veresegsorozatat, uj parja, Mladenovic 12 -nel jar, de azert ebben ne legyen meg az osszhang  ;D
Es igen, lesz meg lejjebb mint a Thiem - Dimitrov csata  ;D

Gyönyörű döntő lesz ....

Mindegy ez van. Ki mit vár? Annyira néptipp lett Dimitrov, hogy lassan muszáj megfogadni Goffint.  :)

Idézetet írta: gerry Dátum november 19, 2017, 15:50:04
Gyönyörű döntő lesz ....

Mindegy ez van. Ki mit vár? Annyira néptipp lett Dimitrov, hogy lassan muszáj megfogadni Goffint.  :)

Tokeletes vegjatek egy szanalmas evnek. A topjatekosok mind serultek, kiveve Federert, aki meg (erthetoen) nem birja szusszal, rendes naptarat tolna, nem lenne a top 20-ban sem. Az egyetlen pozitivum hogy Dimitrov es Goffin is tokot novesztett, barmelyik megerdemelne a bajnoki cimet, elsosorban foleg Puskas Peti aki csapta Nadalt es Federert egy tornan. De sztem Dimi nyeri 7-5, 5-7, 7-5 -re.

Peers is osszekapta a torna elejen latott nulla szervajat, igy Kontinen megint vilagbajnokot csinalt belole  :ok:

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 19, 2017, 18:13:48
Tokeletes vegjatek egy szanalmas evnek. A topjatekosok mind serultek, kiveve Federert, aki meg (erthetoen) nem birja szusszal, rendes naptarat tolna, nem lenne a top 20-ban sem. Az egyetlen pozitivum hogy Dimitrov es Goffin is tokot novesztett, barmelyik megerdemelne a bajnoki cimet, elsosorban foleg Puskas Peti aki csapta Nadalt es Federert egy tornan. De sztem Dimi nyeri 7-5, 5-7, 7-5 -re.

Peers is osszekapta a torna elejen latott nulla szervajat, igy Kontinen megint vilagbajnokot csinalt belole  :ok:

Arra lennék kíváncsi, hogy ha a rókafejű játszott volna az idén, akkor is ilyen negatívan nyilatkoznál a mai teniszeseményekről? Csak mert folyamatosan ezt olvasom, hogy "jaj, ez milyen szar így, jaj az milyen szar úgy".  ;D

Idézetet írta: Milan Dátum november 20, 2017, 11:42:57
Arra lennék kíváncsi, hogy ha a rókafejű játszott volna az idén, akkor is ilyen negatívan nyilatkoznál a mai teniszeseményekről? Csak mert folyamatosan ezt olvasom, hogy "jaj, ez milyen szar így, jaj az milyen szar úgy".  ;D

Nem tudom kire gondolsz, de ugy hogy egeszseges klasszis egy sincs a mezonyben, csak choker, igy nehezen elvezheto. Remelem akik most a husosfazekhoz kerultek, szereztek annyi onbizalmat, hogy mar akkor sem fognak felni ha egy fitt Djokovic, Murray vagy Nadal jon szembe, es akkor nagyon jo lesz jovore. Durva, de en mar Wawrinkat is hianyolom, mert legalabb 20 meccsenkent hoz egy nagyon nagy teniszt amit jo nezni.

Egyebkent nincs olyan oldal, szakerto, talan meg jatekos sem aki a szezont minoseg szempontjabol (most nem egyeni cimekrol van szo) pozitivan ertekelne, mindenki erzi hogy a nagy negyes mogotti jatekosok mogott (Nishi, Rao, Waw stb) is rohadt nagy a szakadek. Az hogy neked feltunt hogy en ennyit "sirok" ide, az csak azert van, mert jot nem lehetett irni, sokak kedvence nem jatszhat, ezert a hozzaszolasok szama is erosen megcsappant. Ekozben az elozetesek, teniszes naplok eltuntek, gurunak befellegzett.  Vajh miert.

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 20, 2017, 12:29:28
ezert a hozzaszolasok szama is erosen megcsappant. Ekozben az elozetesek, teniszes naplok eltuntek, gurunak befellegzett.  Vajh miert.

Biztos vagyok, hogy mindez azért történt, mert genny-mörinek nem láthattuk a bamba pofáját.  ;D

Én csak reménykedem, hogy már soha nem is tér vissza.  :cya:

Idézetet írta: Milan Dátum november 20, 2017, 12:37:24
Biztos vagyok, hogy mindez azért történt, mert genny-mörinek nem láthattuk a bamba pofáját.  ;D

Én csak reménykedem, hogy már soha nem is tér vissza.  :cya:

Az igen  ;D Sportbarat vagy, fair play, brafo! Fogj kezet magaddal  :ok:

Visszater, nem kell aggodni, max a top 10-ert fog harcolni es nem GS-ekert.

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 20, 2017, 12:43:24
Az igen  ;D Sportbarat vagy, fair play, brafo! Fogj kezet magaddal  :ok:

Visszater, nem kell aggodni, max a top 10-ert fog harcolni es nem GS-ekert.

Én tükörbe nézek, s startból látom, hogy utálom a sportot.  ;D De azért adtam egy pacsit magamnak.  ;)

Utolsó emberek közé tartozik, aki miatt aggódnék.  ;D

Nem bántásként mondtam, csak azt vettem észre, hogy amióta nem játszik, azóta "minden szar a teniszvilágban".

Ez olyan, mintha Schumacher nélkül nem lenne Forma-1. Dehogynem, van. Sőt, van aki élvezi is.

De ismétlem, ez csak egy vélemény a sok közül.  :cya:

Egyszerre tette le az utot a top 10 nagy resze, Wimbledon utan. Szoval amiota Murray nem jatszik, sokan masok sem jatszanak. Csak megjegyzem  :cya:

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 20, 2017, 13:47:14
Egyszerre tette le az utot a top 10 nagy resze, Wimbledon utan. Szoval amiota Murray nem jatszik, sokan masok sem jatszanak. Csak megjegyzem  :cya:

Az élő legendák viszont ott voltak, még ha nem is 100%-os formában.  ;)