Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: junglefever Dátum június 15, 2018, 22:39:44
Az fix h. tobb idot toltott a fizuraja belovesevel meccs elott mint hogy tanulmanyozza CR hova szokta a tiziket vagy a szabadot loni...

S e kettő között leutánozta a németet is. Igaz, ő nem annyira látványosan.  ;D

Amúgy a B-csoport élén továbbra is Irán áll.  ;D

Publikálták már valahol a szombati játéknap játékvezetőit? A soccerway és fifa.com-on nem találtam meg.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 15, 2018, 23:01:09
Publikálták már valahol a szombati játéknap játékvezetőit? A soccerway és fifa.com-on nem találtam meg.

https://en.wikipedia.org/wiki/2018_FIFA_World_Cup

Franciak mind a 4 sarokbol vegeznek el szogletet @2.6  :D Na gogo. Sztem nehez szules lesz, ha nyernek egyaltalan.

Mennyire tudjátok elhinni CR 39 km/h-ás sebességét? Ha jól számolom, akkor ez 11 m/s, ami azt jelentené, hogy 100 métert 9.09 alatt teljesítene (Usain Bolt 9.58 WR). Sajnos nem töltenek be nekem ezek a szar NS-es videók amióta átálltak erre az új megosztóra, épp ezért nem tudom, hogy ez most a max sebessége volt egy pillanatnyi helyzetben, vagy egy átlagsebesség egy x távolságon, de 33 évesen ez nekem több, mint hihetetlen így első hallásra.

Ez a fogalmatlan félnótás francia szövetségi kapitány már megint fényesen bizonyítja, hogy ő a leggyengébb láncszem a gépezetben!
Már bőven a mérkőzés előtt tudni lehetett, hogy körömszakadtáig fognak védekezni az ausztrálok, s minden bizonnyal 5 középpályás lesz a 4 védő előtt, plusz ráadásul "focigyilkos" az edző.
Erre mit lép az a barom Didier Deschamps? Az 5 ausztrál középpályás ellenében felküld 3 középpályást és önszántából átengedi a középpályát az ausztráloknak!
Aztán pedig nyilván csodálkozik, hogy az 1. félidőben nem bír gólt szerezni a francia csapat!

Idézetet írta: csabax Dátum június 16, 2018, 13:05:04
Ez a fogalmatlan félnótás francia szövetségi kapitány már megint fényesen bizonyítja, hogy ő a leggyengébb láncszem a gépezetben!
Már bőven a mérkőzés előtt tudni lehetett, hogy körömszakadtáig fognak védekezni az ausztrálok, s minden bizonnyal 5 középpályás lesz a 4 védő előtt, plusz ráadásul "focigyilkos" az edző.
Erre mit lép az a barom Didier Deschamps? Az 5 ausztrál középpályás ellenében felküld 3 középpályást és önszántából átengedi a középpályát az ausztáloknak!
Aztán pedig nyilván csodálkozik, hogy az 1. félidőben nem bír gólt szerezni a francia csapat!
Mindig így játszanak, Kanté szűr, előtte pedig Pogba, Matuidi, Tolisso stb brigádból 2 játszik box2box kp-t.

37 kamerát nézhetnek meg a videóbírók, de ránézésre akadozik még a rendszer. NFL-ben ez egy bukott piros zászló :D


Csalódás ez a francia válogatott eddig. Ennek a Pavard gyereknek meg van önbizalma az tény...

Idézetet írta: TiB Dátum június 16, 2018, 13:29:22
37 kamerát nézhetnek meg a videóbírók, de ránézésre akadozik még a rendszer. NFL-ben ez egy bukott piros zászló :D



Az a baj, hogy aki focizott abból nem lesz, nem lehet videóbíró.  Ez nem volt tizenegyes...

Én pont ennyit vártam a franciáktól kezdésként. Még a 3 gólt is sokallom a meccsre, de összességében az ausztrálok ellen senkinek sem lesz könnyű. Agresszívak és kemények, Marwijk munkája szépen látszik, Mark van Bommel is gondolom tanítgatta őket az aprításra. Amúgy meg hiába van bármilyen rendszer, ha ugyanaz a bíró dönt ilyen esetekben, aki a meccset fújja.

Idézetet írta: petercrouch Dátum június 16, 2018, 12:42:06
Mennyire tudjátok elhinni CR 39 km/h-ás sebességét? Ha jól számolom, akkor ez 11 m/s, ami azt jelentené, hogy 100 métert 9.09 alatt teljesítene (Usain Bolt 9.58 WR). Sajnos nem töltenek be nekem ezek a szar NS-es videók amióta átálltak erre az új megosztóra, épp ezért nem tudom, hogy ez most a max sebessége volt egy pillanatnyi helyzetben, vagy egy átlagsebesség egy x távolságon, de 33 évesen ez nekem több, mint hihetetlen így első hallásra.

Az ilyen kritikával óvatosan, mert sok itt a megszállott Ronaldo-poszteres ;D Egy német csatorna mérte a sebessségét, és csak a sprint végén éri el néhány pillanatra. Külföldi cikkek alapján kerekítettek, a pontos top sebessége 38.6 km/h volt. Bolt top sebessége 44.72 km/h volt 2009-ben. Megcsináltam neked gifben, ami nem tölt be nso-n.


Idézetet írta: Pozzato Dátum június 16, 2018, 13:47:50
Én pont ennyit vártam a franciáktól kezdésként. Még a 3 gólt is sokallom a meccsre, de összességében az ausztrálok ellen senkinek sem lesz könnyű. Agresszívak és kemények, Marwijk munkája szépen látszik, Mark van Bommel is gondolom tanítgatta őket az aprításra. Amúgy meg hiába van bármilyen rendszer, ha ugyanaz a bíró dönt ilyen esetekben, aki a meccset fújja.
Ebben a csoportban senkinek semelyik meccsen nem lesz konnyu - ha a franciak a papiron legkonnyebb csapat ellen is igy szenvednek erdekes lesz mit produkalnak majd Peru meg Dania ellen - igazi focigyilkos meccs lesz mind2.

Idézetet írta: TiB Dátum június 16, 2018, 14:07:25
Az ilyen kritikával óvatosan, mert sok itt a megszállott Ronaldo-poszteres ;D Egy német csatorna mérte a sebessségét, és csak a sprint végén éri el néhány pillanatra. Külföldi cikkek alapján kerekítettek, a pontos top sebessége 38.6 km/h volt. Bolt top sebessége 44.72 km/h volt 2009-ben. Megcsináltam neked gifben, ami nem tölt be nso-n.



Köszönöm TiB (én is Ronaldo-mániás vagyok, de szerencsére nem CR)!
Én még mindig sokallom ezt, de elhiszem a felvételeket. Mondjuk jó lenne tudni, hogy összességében hány métert tett meg, és hogy miért rugózok ennyit egy ilyen hülyeségen  :D. Bár ez utóbbira talán az az érvem, hogy egyik CR-fan haverom állandó nagymama-lekváros Bolt-ról beszél, de most veri a mellét CR max sebességére  :D. Majd kikeresem Bale elfutását is, amikor a Barca vmelyik védőjőt hagyta nagyon csúnyán faképnél, hátha az az adat jobban meggyőz majd CR-rel kapcsolatban.