Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Nezocsa Dátum június 17, 2018, 17:59:49
Így van. Kb. 2 éve nincs formában Özil. Nekem lassúnak tűnnek a németek. 30 éve nem volt ilyen öreg csapatuk...
Jöjjenek Julian Brandt, Reus,
Ahogy behozta őket csak kár, hogy nem Özil helyére, aktívabbak és jobbak lettek a bal oldalon.

Én GG-re raktam. Hát nem gondoltam volna, hogy képtelenek lesznek gólt lőni a németek. Viszont 1,90-ért valszeg simán fog jönni a Mexikó továbbjutásom.

"Amikor behoznád Sané-t, de rájössz, hogy nem vitted ki a vébére."  :)


Na így kell kezdeni egy vb esélyesnek.

Nem értem, hogy miért nem kapja le Neymart Tite. Ugyanazt alkalmazza ellene Svájc, mint anno Messi ellen a Real Madrid. Ráküldtek egy embert (Behrami), hogy még a wc-re is kövesse őt.

Lozano gólja mexikói kommentátorral

A Telemundo Deportes kommentátora hozta a megszokott dél-amerikai formát, miután a Németország elleni meccsen Hirving Lozano megszerezte a vezetést Mexikónak. Videó


Nem pártolom a bevándorlókat, de huuhhh baszki ezek a félidős egy perces híradók az M4-en kegyetlenek ;D

félidőben
Svájc kaput eltaláló lövései 1.5 felett @ 2.00

Hátrányban vannak, eddig elég szarul is játszanak előre felé, de azért nem annyira rossz csapat ez, egy fejes, egy távoli bomba, vagy egy szabadrúgás csak kaput talál. Szerintem jön, de majd kiderül.  ;)

Idézetet írta: TiB Dátum június 17, 2018, 20:55:58
Nem pártolom a bevándorlókat, de huuhhh baszki ezek a félidős egy perces híradók az M4-en kegyetlenek ;D
Ket napja vacsoraztam keso ejjel es szorfoltem a UPC kinalataban, majd elkezdtem nezni a Tenyek ismetleset (ritkan nezek hiradot). Egyreszt elment az etvagyam, masreszt nem ertettem h. ezeket ki tudja egyaltalan begepelni a sugogepre majd beolvasni a studioban rohoges nelkul. Neha meg a Marsi-robot es Gonczi-robot is gyanusan somolyog.

Egy pillanat alatt elment kedvem az egész vb-től...  :noway:

Nagyon nem vették komolyan Svájcot. Az 1. gól után sétálgattak, hátul passzolgattak, szinte csak véletlenül támadtak néha-néha. Megérdemelték volna, hogy kikapjanak! Nem 15 percet kéne szánni egy mérkőzésre, gyerekek. :noway:

Idézetet írta: Greipel Dátum június 17, 2018, 21:18:55
Egy pillanat alatt elment kedvem az egész vb-től...  :noway:
Már eleve az kérdéses, hogy hogyan küldhetnek Mexikói bírót egy Brazil meccsre, de a mai teljesítménye után attól tartok, hogy a repjegyét átteszik holnapra... ennyi erővel Kassai is fújhatott volna  ;D ;D ;D

Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum június 17, 2018, 20:47:18
Lozano gólja mexikói kommentátorral

A Telemundo Deportes kommentátora hozta a megszokott dél-amerikai formát, miután a Németország elleni meccsen Hirving Lozano megszerezte a vezetést Mexikónak. Videó


ezzel egyidőben a gólöröm hatására földrengés alakult ki Mexikóban...szerencsére senki sem sérült :)
http://www.sportbible.com/football/news-take-a-bow-reports-mini-earthquake-caused-by-germany-goal-celebrations-20180617

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 17, 2018, 20:57:35
félidőben
Svájc kaput eltaláló lövései 1.5 felett @ 2.00

Hátrányban vannak, eddig elég szarul is játszanak előre felé, de azért nem annyira rossz csapat ez, egy fejes, egy távoli bomba, vagy egy szabadrúgás csak kaput talál. Szerintem jön, de majd kiderül.  ;)

Bejött végül? A gól gondolom 1-nek jó  :)

Másik kérdésem pedig, hogy élőben melyik irodánál van ilyen fogadási lehetőség!?

Szia, hát neccesen, de bejött. A gól volt az egyik, a másik pedig egy lövés féle, tán Dzemali vagy Behrami tett kapura egy lövést, amit a kapus lazán felvett, de attól még lövés volt és kaput is talált. Egyébként akkor volt 1-1 az állás, és a kaput eltaláló lövések száma is 1-1-volt, aztán mikor kapura lőtt másodjára Svájc, még mondta is Hajdú B, hogy több kaput eltaláló lövése van a helvéteknek.

Melyik iroda:
Unibetnél pre-match is szokott lenni szinte minden meccsre, ill. a bet365-nél is (én most utóbbinál tettem). Sőt a bet365-nél live is szokott kinn lenni kaput eltaláló lövések száma under/over, lesek száma under/over, és van külön csapatra, illetve magára a meccsre.
Sőt lehet fogadni lövések számára is, szintén bet365, itt beleszámít a mellé menő és kaput találó lövés is, blokkolt lövést viszont nem számítják, ami a védőben hal el, vagy egy csapattársat talál el, mint tegnap a brazil meccsen.

Lehet máshol is van, én a vb alatt a bet365/unibet/bwin triónál játszom, bwin-en nem szoktam ilyet találni, unibetnél és bet365-nél viszont van erre opció