Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 23, 2018, 20:35:18
Még sok van hátra, de az is durva, hogy már a második fordulóban felmerül, hogy a legutóbbi vb döntősei kiesnek...
Elozo vbn is igy zugtak ki a cimvedo spanyolok. Azelott az olaszok,  rajar a rud a cimvedokre ugytunik.

És megint elbohóckodják a németek... ;D
Nem tanulnak semmiből.

Ezt nem ide akartam az előbbit, elnézést.  ;D
(saját tipphez kapcsolódó szöveg volt)

Idézetet írta: benedek185 Dátum június 23, 2018, 21:00:19
És megint elbohóckodják a németek... ;D
Nem tanulnak semmiből.
Igazabol piszkosul enervaltnak tunik ez a nemet csapat, es a sved meg annyira sem futja szet oket mint Mexiko. Nem is kell.
1-1

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 23, 2018, 20:53:11
németek mecsére
bwin

2. fi hosszabbítás 6 vagy több perc @ 8.00  ;)
Meglátták, s csak 5-öt adtak.

Boateng lap félidőben 6,00 szorzó volt, én hülye meg otthagytam... bár Brandt pechesebb: 2 meccs 2 kapufa...




Ha egy realos szabihoz jut a vegen, az bent van. Clutch jatekosok.

Kivancsi leszek ez milyen hatassal lesz a nemetek jatekara, mert amit a felidoig muveltek, az DK ellen sem lenne eleg. Emellett Boatenget mar reg ki kellett volna szorni. Reusnak viszont kifejezetten orulok.

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 23, 2018, 22:10:47
Ha egy realos szabihoz jut a vegen, az bent van. Clutch jatekosok.

Kivancsi leszek ez milyen hatassal lesz a nemetek jatekara, mert amit a felidoig muveltek, az DK ellen sem lenne eleg. Emellett Boatenget mar reg ki kellett volna szorni. Reusnak viszont kifejezetten orulok.

A mexikói meccs alatt is fáradtak tűntek meg most is. Lassabbak mint mondjuk a belgák. Igaz van még több mint 3 hét.  Nem tudom hova tenni most ezt a német csapatot...

A mai 3 meccsre nem lehet panasz csak a videóbírókra.....

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 23, 2018, 22:10:47
Ha egy realos szabihoz jut a vegen, az bent van. Clutch jatekosok.

Kivancsi leszek ez milyen hatassal lesz a nemetek jatekara, mert amit a felidoig muveltek, az DK ellen sem lenne eleg. Emellett Boatenget mar reg ki kellett volna szorni. Reusnak viszont kifejezetten orulok.

Még szerencse, hogy a Margitnál játszik, mert ha nem akkor a germánok már foglalnák a repjegyeket.  :D

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 23, 2018, 21:49:09
Meglátták, s csak 5-öt adtak.

Azt is behúztam, de az csak 2.15-ért ment biztosításként. Egyébként ahhoz képest nem is húzták az időt a svédek, gondolj csak bele, egy jó afrikai csapatnál hányan kaptak volna görcsöt  ;D

A szlovákiában élő magyar Csabáék megnyerik a vébét. Legalább az Árva lenne w-s vagy mittomén ;D


Én mindig a németeknek szurkolok,de már gondolatban elbúcsúztattam őket.Ha ettől nem kapnak erőre akkor semmitől sem.
Lassan összeáll a csapat,fiatalok bejátsszák magukat,Kroost,Müllert talán felrázza ez a meccs.Még meg kell verni Koreát meg összerakni a védelmet és még akármi is lehet.