Foci vb 2018 tippek, fogadások, vodka

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szép megérzés, remélem tettél is rá  :great:

Idézetet írta: csatarid Dátum július 03, 2018, 12:33:23
Svájci - Svéd meccs

Tippmix 3,5 sárgalap alatt  2,40
Bet365  3,5 lap felett 1,72

Ha jól számoltam tuti nyereség, kérdés mennyit lehet rápakolni max  :redchug:

Esetleg még mind2 is jöhet ha pont 3 sárga és legalább egy piros villan.

Ibra is biztos nézte a svédek meccsét a Samsung QLED tévéjén.


Ez már azért tényleg a legalja, holnap meg meselemezt ad ki?  :bash:

Idézetet írta: TiB Dátum július 03, 2018, 19:22:54
Ibra is biztos nézte a svédek meccsét a Samsung QLED tévéjén.



Az arany kesztyű díjat kinek adnátok?
A listából három helyen akadtam meg, méghozzá a brazil, a francia, meg az orosz kapusnál.
Nálam a brazil kiesik, mert nincs sok dolga, Lloris most nyelt be hármat, míg az oroszok az ötletelésem szerint továbbmennek + a nyertest úgyis a döntő előtt hirdetik ki + hazai játékost is célszerű díjazni, úgyhogy nálam Akinfeev a nyerő.
Szerintetek?

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 03, 2018, 15:45:49
Az esti meccset Geiger spori fújja, ami önmagában nem info. Viszont ami talán az, hogy eddig itt a tornán két mérkőzést vezetett, mindkettőn az első fi végén 3 percet tett rá, a 2. fi. végén hatot.

Nos, sb/bwin live felületen szokott lenni opció hosszabbítás perceire, az unibeten viszont van pre-match is. Ott most a 3 vagy több perc ráadás az első fi. végén 4.00-es odds-ért van kinn. Én behúztam, innentől rajta a sor. Egyébként e két meccs alapján hajlamos a ráadásra, ebben az Anglia-Kolumbia meccsben pedig lehet fűszer, ha mindkét csapat akar játszani. Lesznek vélhetően jó kis párharcok, test-test elleniek, ahol majd a gyengébb lennmarad, Cuadradót vagy Sterlinget lehet faszán felrúgdosni, lehet reklamálás is. Remélem, akarnak majd focizni, és lesz esemény, mert ha 45 percig tili-toliznak, akkor még ez a Geiger sem tesz rá három percet...

Jól alakul. :D

:great: :cya:

Ez a sok színészkedés már kicsit sok ezen a VB-n. (Is)  :(

remélem az angolokat kiverik ma,ha nem is ezért a szánalmas játékért amit most(is) csinálnak,akkor azért,hogy megtudják mennyire jó is "gyengébb" ágra kerülni
nem mintha kolumbia jobban megérdemelné,de egyelőre 2-1 az angoloknak

Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 03, 2018, 20:35:48
Az arany kesztyű díjat kinek adnátok?
A listából három helyen akadtam meg, méghozzá a brazil, a francia, meg az orosz kapusnál.
Nálam a brazil kiesik, mert nincs sok dolga, Lloris most nyelt be hármat, míg az oroszok az ötletelésem szerint továbbmennek + a nyertest úgyis a döntő előtt hirdetik ki + hazai játékost is célszerű díjazni, úgyhogy nálam Akinfeev a nyerő.
Szerintetek?
Danijel Subasic

Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 03, 2018, 20:35:48
nálam Akinfeev a nyerő.

Az merész tipp, csoportkörben komoly hibái voltak, alig voltak védései. Persze fogta a büntetőt szépen a nyolcaddöntős párbajban, de egyetlen momentum talán kevés lesz. Legutóbb Neuer nyert, előtte Casillas, ez egy presztízs díjnak néz ki ránézésre. 1994 óta mindig döntős csapatból került ki, akkor viszont a nyolcaddöntőben búcsúzó belga hálóőr nyert, '54-ben pedig Grosics: https://en.wikipedia.org/wiki/FIFA_World_Cup_awards#Golden_Glove

Arányaiban nézve eddig Schmeichel védett legtöbbet, de ugye kiesett.

Szerintem a meccs után nagyon érik egy közös zuhanyzás, annyira igénylik a játékosok a testi kontaktust az ellenféllel.

Hát hogy lett ebből ennyire durva meccs ???

Nem tudom miota lett ilyen a foci, mint amit ezen a vb-n latunk, de undorito. Birkozasbol meg szineszkedesbol tobbet latunk a legtobb meccsen, mint focibol... Mostanaban csak BL meccseket neztem, de szerencsere ott nem ez a helyzet meg.

Ezeket a színészek falun a saját falubeliek elkergetnék a pálya közeléből is...

Megpróbálta meghekkelni a büntetőt: https://twitter.com/i/status/1014228937382268931

Nem ez a profi módszer amúgy, a kitámasztó láb alatt kell fellazítani a füvet.

Idézetet írta: peshark Dátum július 03, 2018, 21:26:53
Nem tudom miota lett ilyen a foci, mint amit ezen a vb-n latunk, de undorito. Birkozasbol meg szineszkedesbol tobbet latunk a legtobb meccsen, mint focibol... Mostanaban csak BL meccseket neztem, de szerencsere ott nem ez a helyzet meg.
Ne aggódj, ott is nemsokára ez a tendencia lesz. Leírtam a vb előtt, hogy valami hasonló antifoci várható, sajnos be is jött. Mindenki játssza ezt a célfutballt, meg is lett az eredménye. A válogatott csapatok 90% beáll védekezni, maradék meg csak szenved aztán pofára esik. Véleményem szerint ez a foci jövője, amit jelenleg ezen a tornán látunk. Már az Eb-n is voltak erre utaló jelek, ezt most még nagyobban látjuk a vb-n. Nagyon kevés csapat akarja már felvállalni, hogy ők bizony támadni fognak (válogatott szinten belgák, de klubok közül se jut sok eszembe). Ott még talán azért látunk gólokat, mert nagyobb az összhang a csapatok között, de amint egyre jobb edzők és egyre jobb taktikusok kerülnek ki a fiatalabb korosztályból, úgy lesz egyre inkább taktikai háború az egész, ahol egy hiba dönthet majd.

Amúgy ezt kis részben a videóbírónak is köszönhetjük, hiszen sok csapat ebből próbál megélni, hogy bemákol egy tizit vagy valami szabadot.