Női kézilabda vb 2017

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a 2017-es női kézilabda vb-t?

Norvégia
28 (58.3%)
Oroszország
1 (2.1%)
Franciaország
3 (6.3%)
Hollandia
6 (12.5%)
Dánia
2 (4.2%)
Németország
1 (2.1%)
Magyarország
5 (10.4%)
Más
2 (4.2%)

Összes szavazó: 47

Szavazás lezárva: december 05, 2017, 10:47:35

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 17, 2017, 11:09:15
Az idei női kézilabda vb alatt számos játékban vehettek részt weboldalunkon, ahol rengeteg bónusz, illetve ingyen fogadás vár rátok az Unibet jóvoltából.

Tartsatok velünk és "Hajrá magyarok!"

Milyen játékok lesznek, mert akkor töltök fel Unibetre? :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 27, 2017, 13:48:58
Amúgy ha már Afrika, mi a tököm van Tunéziával? Sajna nem találok statot a tegnapi angola-tunézia 31-14-ről, de azért 14 gólt dobni egy meccsen, az elég gáz... Franciák ellen is volt egy hat gólos első félidő, amikor Edwige-ék komolyan vették, szóval nem tudom, mi lehet Tunéziával, pedig úgy tudom, Angolánál Bernardo nem játszott, és Kialáék sincsenek már... Ennek a malackának össze-vissz 14 gólt dobni, hát nem tudom... Amúgy már két éve is leszopatott Tunézia, sokkal többet képzeltem róluk, aztán már akkor sem ment nekik...

Én a kis csapatokat kerülni fogom fogadás szempontjából, kivéve ha olyan HC-t, esetleg OU-t raknak ki, amikor nagyon vakon vannak.
Long termeken gondolkodtál már?

Idézetet írta: drogos Dátum november 27, 2017, 13:51:44
Long termeken gondolkodtál már?
Hazudnék, ha nemmel válaszolnék  ;D
Amúgy várom a kereteket, bet365-nél pl. simán lehet fogadni olyan csaj gólkirályságára, aki nem is utazik  ;D Neaguról is jöttek hírek, hogy megint nem 100%-os... Két éve pl. Radicevicet húztam gólkirálynőnek, mert ugye nem volt másik szélső akkor azon az oldalon, heteseket is dobált, beállót is játszott, aztán jött a Neagu, aztán az utolsó meccsen lőtt vagy ezer gólt  ;D
De ja, tuti húzok majd valamit, ha lesznek végleges keretek, akkor megosztom majd, miket húztam.
Néha beletalálok, legutóbb tán Eb-n Groot megvolt mvp-nek, de a legnagyobb fogásom férfi eb-n vagy vb-n volt, amikor behúztam az első meccs után Vincent Gerard-t 51.00-es oddson a legjobb kapusnak, aztán bejött  :) Jó, mondjuk ilyen ritkán van...

Unibeten meg sem néztem még, mire lehet tenni, de majd a következő napokban kitalálom, és akkor beírom. Sok pénzt long termre nem igazán akarok szánni, inkább kisebb téttel egy-két jónak tűnő nagyobb odds-ot próbálok elcsípni, hátha beakad valami.

Ha tutit játszanék, az a játékos biztos lesérülne az első meccsen  :D

Idézetet írta: drogos Dátum november 27, 2017, 13:49:54
Milyen játékok lesznek, mert akkor töltök fel Unibetre? :)

Részletesebb infókat hamarosan közölni fogunk. A lényeg, hogy lehet nyerni jó sok bónuszt, meg ingyen fogadást. És ez csak nálunk. Ezen kívül az Unibet is extrán készül a vb-re, szóval szerintem érdemes megfontolni a feltöltést.  :ok:

bet365 elkezdte kitenni a meccsek oddsait, de egyelőre semmi értékes...
Hollandia - Dél-Korea majd overre nem lesz rossz, bár attól függ, milyen határt szabnak majd  :)

norge 1,25 a magyarok ellen az szép odds

Lesznek kézi vb előzetesek? Mármint cikkek.

Idézetet írta: benedek185 Dátum november 28, 2017, 12:19:00
Lesznek kézi vb előzetesek? Mármint cikkek.

Nem igazán kedveljük a menstruáló játékosokat, mert kiszámíthatatlanok. Előzetesek helyett játékok lesznek.  ;D

hatosfalon c d csoport fent van

#24 november 28, 2017, 20:16:42, SPF Infó


Tippelj a 2017-es női kézilabda világbajnokság mérkőzéseire. A legsikeresebb tippelők sportfogadás bónuszokban részesülnek.

1.hely: 20.000 Forint értékű Unibet bónusz
2.hely: 10.000 Forint értékű Unibet bónusz
3.hely: 5.000 Forint értékű Unibet bónusz

A nyeremény átvételéhez szükségetek van egy Unibetes számlára.


Kézilabda vb nyereményjáték - december 2.

Tippelj minimum 3 női kézilabda vb-s mérkőzésre a december 2-i ajánlatból. A tippsornak tartalmaznia kell a Norvégia - Magyarország mérkőzést is!

A legnagyobb nyertes tippsor beküldője egy 5.000 Forint értékű ingyen fogadást nyer az Unibet jóvoltából.


- egy személy a női kézilabda vb alatt csak egyetlen egyszer nyerhet (december 1-17. között) Unibetes bónuszt/ingyen fogadást

van egy ilyen pont a részvételi feltételek között, amihez lenne egy kérdés:
ha pl. 3. vagyok a tippjátékban, akkor nyerek 5000 Ft bónuszt, és tegyük fel, enyém a dec 3-ai nyertes tippsor, akkor csak az egyik bónuszt/ingyenes fogadást nyerhetem meg? Illetve ha mondjuk nyerek a tippjátékon egy 5000 Ft-os bónuszt, meg a napi játékon is nyerek egy nap 5000-es ingyenes fogadást, akkor választhatok a kettő közül?

Köszi a választ előre is  :)  ;)

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 29, 2017, 12:07:54
- egy személy a női kézilabda vb alatt csak egyetlen egyszer nyerhet (december 1-17. között) Unibetes bónuszt/ingyen fogadást

van egy ilyen pont a részvételi feltételek között, amihez lenne egy kérdés:
ha pl. 3. vagyok a tippjátékban, akkor nyerek 5000 Ft bónuszt, és tegyük fel, enyém a dec 3-ai nyertes tippsor, akkor csak az egyik bónuszt/ingyenes fogadást nyerhetem meg? Illetve ha mondjuk nyerek a tippjátékon egy 5000 Ft-os bónuszt, meg a napi játékon is nyerek egy nap 5000-es ingyenes fogadást, akkor választhatok a kettő közül?

Köszi a választ előre is  :)  ;)

A női kézilabda vb-s tippjáték, illetve a nyereményjáték, két különálló dolog, nyeremények szempontjából.

Tippjátékra vonatkozó feltételek:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,11178.msg468282.html#msg468282

Kiegészítésként:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,11672.msg508958.html#msg508958


Nyereményjáték nyereményalapja: 65.000 Forint.
13 játék lesz, mindenik 5.000 forintos nyereményalappal, akár bónusz, akár ingyen fogadás formájában. 13 különböző játékost díjazunk.  :cya:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 28, 2017, 12:37:32
Nem igazán kedveljük a menstruáló játékosokat, mert kiszámíthatatlanok. Előzetesek helyett játékok lesznek.  ;D

Azért páran csak kedveljük őket, még ha gyakran szidjuk is a csajokat: Nekem nov. 15-én van a szülinapom (ahogy öregszem, egyre jobban utálom), én onnantól már számolom a napokat, mikor jön a csajok Eb-je vagy vb-je. Tény, hogy kiszámíthatatlanok, de attól még nagyon sokan kedveljük őket.
Épp ma kerestem az archívumban valamit, aztán néztem, a női kézi tornák ilyen 20-50 oldalt szoktak betölteni a fórumon, nagyjából mondjuk két-három hét alatt, mert írunk bele előtte egy héttel, meg a torna után 1-2 nap, aztán paff...
Csak összehasonlításképp, a 2016-2017-es fociszezon 5 top bajnoksága meg az NBI összesen nem élt annyi oldalt, mint egy-egy női kézi eb vagy vb topicja, miközben a foci megy vagy 10 hónapig...
Ezek alapján kár lenne tagadni, hogy mi mozgat meg jobban minket  ;)

jaa pontosan, ez a december nekem egyenlő a női kézivel meg a darts vb-vel, meg hogy kibekkeljem h ne dolgozzak szilveszterkor  ;D érdekes egyébként, h csapatként amúgy nem annyira érdekel a női kézi, mint így válogatottként