Női kézilabda vb 2017

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a 2017-es női kézilabda vb-t?

Norvégia
28 (58.3%)
Oroszország
1 (2.1%)
Franciaország
3 (6.3%)
Hollandia
6 (12.5%)
Dánia
2 (4.2%)
Németország
1 (2.1%)
Magyarország
5 (10.4%)
Más
2 (4.2%)

Összes szavazó: 47

Szavazás lezárva: december 05, 2017, 10:47:35

Görbicz Anita azért remélem átgondolja még ezt a NEM-et, hogy ott e lesz a következő Eb-n s Vb-n is....

Toft rendesen lehúzta a rolót. A Svéd - Dán szorzókra kíváncsi leszek. De nekem ezek a Svédek egyenlőre döntőben vannak.

Jól látom, hogy Kovacsics szerezte a legtöbb gólt a magyar csapatban a vb-n? :)  :beerchug:

Idézetet írta: gerry Dátum december 10, 2017, 21:50:02
Toft rendesen lehúzta a rolót. A Svéd - Dán szorzókra kíváncsi leszek. De nekem ezek a Svédek egyenlőre döntőben vannak.
Szerintem nem lesznek, azért ezek a szlovének 1-2 kulcsjátékosra építve, alapjában véve kevés játékost forgatva nem csoda hogy belenéztek így a torna közepe-vége felé egy nagy pofonba, tavaly is így volt a spanyolok ellen. Azért egy mélyebb és jobb kerettel rendelkező csapat ellen más lesz a leányzó fekvése, szóval könnyen lehet, hogy már a dánok  a torkukon akadnak majd.

Idézetet írta: csak1tomi Dátum november 17, 2017, 12:36:15
németek dobogósak lesznek



;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

hát lefosom a bokám ha ez bejön én bármibe fogadok nem jutnak legjobb 4be se

wikin találtam egy 28as tág keretet
https://en.wikipedia.org/wiki/Germany_women%27s_national_handball_team hát meg lehet nézni a csapatokat, meg az életkorokat
Xenia Smits aki értelmes játékos Metzben bár ő játéka is beteg, ha úgyvan minden támadását befújják belemenésbe
Németek még power rankingban sincsennek top8ban de hát kitudja milesz  :D


nah csak leégtek a németek  :laugh:

Sajnos egyre több olyan világverseny lesz, ahol lemaradunk a legjobb 8-ról.
Valahogy hasonló a helyzet kéziben is, mint fociban: a világ fejlődik, mi meg egy helyben toporgunk, főleg ha robbanékonyságról és univerzalitásról, több poszton használható játékosokról van szó.
A "fiatal tehetségeink" is egyre idősebbek. Várjuk, hogy Tóth Gabiból klasszis legyen, miközben ennyi idősen Görbe már vb ezüstérmes és all star válogatott volt, Tóth meg közben alig játszik komoly meccset. De ugyanez igaz a legtöbb magyar játékosra.
Padoznak, mint a focistáink.

#171 december 13, 2017, 10:07:18, lulu65bj
Hali!

Svéd ünneplés az öltözőben, még a Szlovén meccs után!
http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/video-oriasi-tanccal-unnepeltek-a-sved-kezisek-2607953

Jó sokan megnézték ezt : (jelenleg 1 205 795 megtekintés)

montenegró-franciaország
mindkét csapat szerez 25 gólt @ 4.25

ilyen oddson rá kell próbálni  ;)

9-es mezben ott táncol az indiai vizes fiú is?!:D:D:D


Negyeddöntők




December 13., szerda:

17:30    Hollandia - Csehország     1.26   11.06   5.19   

20:30    Norvégia - Oroszország     1.44   9.39   3.64


Tippek, vélemények?

Idézetet írta: lulu65bj Dátum december 12, 2017, 20:00:19
Hali!

Svéd ünneplés az öltözőben, még a Szlovén meccs után!
http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/video-oriasi-tanccal-unnepeltek-a-sved-kezisek-2607953

Jó sokan megnézték ezt : (jelenleg 1 205 795 megtekintés)
Megnéztem én is, s a riszálás láttán elsőre rögtön az alábbi jutott eszembe!  ;)

https://www.youtube.com/watch?v=rS_VTsCDbIc

Elődöntők




December 15., péntek:

17:30  Svédország - Franciaország    2.55   8.06   1.78

20:30  Norvégia - Hollandia    1.20  12.90   6.00


Tippek, vélemények?

Svédek képesek megverni a franciákat, ha jó napjuk lesz, de képesek nagyon szarul is játszani. De én a svédeknek szurkolok, pár gólos hendivel talán fogadásra is érdemes. Norvégia pedig a hollandokat is beárrazza majd. A csehek két emberrel majdnem megverték a hollandokat, csak az utolsó 10-15 percben már JErabkova ereje is elszállt, és Luzumova ereje is, aki meg nem is vállalkozott. hollandok játékából eltűntek az indításgólok, és ahogy Mörkék játszanak, hát nem lepődnék meg, ha lenne közte egy tizes

Ahogy tegnap tolták a norvégok az embertelen volt, gyakorlatilag egyeduralkodók női kéziben.. sztem nem lehetne kiállítani egy olyan allstar csapatot a világon, amelyiknek valós esélye lenne.
viszont az idei kézi vb nekem kibaszott unalmas volt, utóbbi években most volt ilyen, h leszarom kicsit, mondjuk lehet azért mert januárban horvátba megyek a férfire és kicsit már nagyobb színvonalat látok bele, de az üres csarnokok most nagyon lehozóak voltak