Női kézilabda vb 2017

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a 2017-es női kézilabda vb-t?

Norvégia
28 (58.3%)
Oroszország
1 (2.1%)
Franciaország
3 (6.3%)
Hollandia
6 (12.5%)
Dánia
2 (4.2%)
Németország
1 (2.1%)
Magyarország
5 (10.4%)
Más
2 (4.2%)

Összes szavazó: 47

Szavazás lezárva: december 05, 2017, 10:47:35

Tegnap a norvégok jól megtréfálták a spanylokat, de kibasztak az oroszokkal is. Jó kis skandináv barátság, svédek majd egyszer visszaadják a szívességet  ;D

A ki-ki meccseket elnézve két helyen várok meglepit. Az egyiket mi okozzuk, ha minden összeáll, akor tényleg nyerhetünk. Végül is az esélyesség terhe nem nyom agyon, mert nem vagyunk esélyesek. Igazából a magyar-franciára egyből a kevés gól ugrott be, mint tipp, de hát ezt a bukik is sejtik, hogy nem lesz 34-32.

A másik meccs, ahol meglepit várok, a román-cseh. Igazából ez a cseh együttes azért sokkal több, mint Luzumova + a többiek. Ráadásul nekem tökre egységesnek tűnik, ha picit a védekezést felk tudnák keményíteni, és valahogy Neagut kiszedni, szerintem képesek lennének továbbjutni.

Mint tipp tetszik még a cseh-román 51.5 over. Cseheket láttam két teljes meccsen, ellenünk és a lengyelek ellen, támadásban nem rosszak, pl. ellenünk is sokat hagytak benn, hacsak 2-3 kapufás lövés befelé pattan abból 10-12-ból, vagy Bíró nem véd annyi hetest, stb... viszont a védekezés nem az igazi a cseheknél, és ha Neagunak lesz kedve játszani, akkor bizony over lesz. Meg tegnap is mondták Borsosék, hogy rajtuk nincs nyomás, mármint a cseheken, hisz továbbjutottak, ami igazából nekik már szép eredmény, hisz kb. mindenki arra számított, hogy a lengyelek jutnak tovább. Szóval ez a cseh-román nekem overesnek tűnik, bármennyire tétmeccs, ott sok gólt várok.

A svéd-szlovén szintén over szagú, bár ott 55.5-ről indul, az azért már neccesebb.

Alsóház:
Paraguay tegnak az első fi-ben előb ért el 17 gólt mint Angola, hát az tuti volt vagy 51-es odds, de inkább 100 fölötti bet365-ön. Angolában benne van a bunda, de hogy a lengyelek elleni meccsel hogy akarnak pénzt keresni, egyelőre számomra kérdéses. Lehet, hogy 22 gólig engedik majd a félidőben a lengyeleket??? Miért ne, ha Paraguayt 17-ig is elengedték.

PAraguay-Argentína: Itt igazából tegnap behúztam 17.00-es oddson a paraguayi sikert, azóta 15.00 az odds. Igazából nagyobb esésre számítottam, a pán-amerikai tornán talán elődöntőztek, ott 10 gólt volt közte. Ha jól emlékszem 29-19, talán itt a PAraguay +8.5 gól jó lehet 1.85-ért, de sajna Paraguayból semmit sem láttam ezen a tornán, azt meg nem hiszem, hogy Angolának 17-et dobnak, ott Angola is kellett ahhoz a 17-hez, amit félidőben nyelt az afrikai csapat.

Brazília-Kamerun is érdekes lehet, szerintem Kamerun +9.5 gól jó lehet. Én kb. mindig is utáltam a brazil női kézicsapatot, egész egyszerűen nagyon butának tartom azt a csapatot. Most még motiváció sem lesz. Kamerun meg hozza a brusztos, tördelős kézit, eleve nem várok sok gólt, így a +9.5 gól Kamerunra akár jó is lehet, de vesszek meg azon sem lepődnék meg, ha mondjuk csinálnának egy ikszet.

Tunézia-Kína meccsen még azt is mondanám, hogy Kína akár nyerhet is, ha nem láttam, volna a németek elleni meccs első félidejét. De Tunéziánál mondjuk ha Chebbah azt mondja, hogy neki ennyi elég volt, simán nyerhet Kína. Most nézem, 2015-ben az alsóházi helyosztókon Argentínát és Japánt is megverték. És igazából Tunéziában nem nagyon van gól, azt a 20-25-öt meg Kína is képes megdobni jobb napjain.


Idézetet írta: SPF Infó Dátum december 09, 2017, 04:34:17
December 10., vasárnap:

17:30 Magyarország - Franciaország 3.51   8.87   1.46


Tippek, vélemények?

Az A csoport második helyéről továbbjutott franciák kapusa, Cleopatre Darleux az öt csoportmeccs után a legjobb teljesítménnyel büszkélkedhet az egész mezőnyben, hiszen 84 lövésből 38-at megfogott, ami 45 százalékot jelent. A csapat 63 százalékos hatékonysággal lőtt (a magyaroknál ugyanez az adat 59 százalék volt), a hétmétereseket pedig hetvenszázalékos pontossággal dobta (a magyarok 73 százalékkal).
A magyar szövetség statisztikája szerint a két csapat eddig 47 alkalommal találkozott egymással, 15 francia győzelem és két döntetlen mellett 32 meccset nyertek a magyarok.

(forrás: MTI)

Ki nyeri a 2017-es női kézilabda vb-t?

Norvégia 28 (58.3%)

Oroszország 1 (2.1%)

Franciaország 3 (6.3%)

Hollandia 6 (12.5%)

Dánia 2 (4.2%)

Németország 1 (2.1%)

Magyarország 5 (10.4%)

Más 2 (4.2%)

lengyel win nálam sima liba


Oak-nak megint kitűnő meglátásai vannak.
Bár én a románok ellen nem mennék.

Player speckókat nem nyomod?

hát simán kikapnak úgy néz ki, ennyit erről :-X :-\

Idézetet írta: csak1tomi Dátum december 10, 2017, 12:43:47
hát simán kikapnak úgy néz ki, ennyit erről :-X :-\

Csak továbbjutottak a kecsegék... :(
Ezt a lengyel csapatot úgy utálom :D

Oak, grat a Para tipphez, patent volt. Sajnos én nem mertem rakni.  :bash:

#159 december 10, 2017, 13:35:18, Knapp
Idézetet írta: oakland23 Dátum december 09, 2017, 09:47:43

PAraguay-Argentína: Itt igazából tegnap behúztam 17.00-es oddson a paraguayi sikert

:beerchug:

Idézetet írta: drogos Dátum december 10, 2017, 13:24:59
Csak továbbjutottak a kecsegék... :(
Ezt a lengyel csapatot úgy utálom :D

Oak, grat a Para tipphez, patent volt. Sajnos én nem mertem rakni.  :bash:

Én sem raktam sajna, miután olvastam, egyből el is felejtettem, pedig értékesnek tűnt.
300 ft-ot az ilyenek biztos megérnek vagy legalább annyit, hogy benyomjuk egy tippjátékba...    ::)


Angola 24-20-ról 24-24-re mentette a lengyelek elleni meccset  ;) ! A végjátékot majd visszanézem valahol, hogy mi történhetett! Paraguay is 17-es odds-ról indulva meccs előtt már "csak" 12-es szorzóért de rakható volt. Be is húzták szépen.

#161 december 10, 2017, 18:53:35, csak1tomi
ahogy a kiscsaj mondta sport1en 10el megcsapjuk őket
meghát, nyerünk ez nem kérdés, én utálom a francia támadójátékot mert egy szar antikézi 0iq, halom eladott labda no brain kidobott labdák
merem remélni most is ezt fogják tolni ha nem is 10el de egy 4el nyerünk
aztán  találkozunk a gumiba ;D :D

hát esélyünk nem volt, szimplán kiszoptunk

Egyetlen pozitivuma a meccsnek hogy Lukács a végén megszórta magát és még a temetett btts25öm is leesett.

Ez a csapat olyan lassú hogy még anyám is beférne a járókeretével.Szekeres helyett meg akit a legjobb magyar védőnek tartanak simán berakhattak volna egy zsámolyt abba legalább néha megbotlottak volna a franciák.Zácsik úgy mozgott mint egy robot,Klivinyi azt sem tudta merre kell támadni,Mayer meg Kisfaludy vezetésével a francia falban létrejött az új maginot-vonal,Kovacsics meg olyan jól helyezte a lövéseit hogy szinte mindegyik eltalálta a kapust.
A fél csapatnak olyan mozgáskoordinációs zavara van  hogy tesiből megbuknának.
A szélsők meg Bíró akik hozták a szintet.

nincs erőnlét nincs sebesség