Unibet - Adventi Naptár 2017

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Salvio Dátum december 07, 2017, 18:53:19
Nekem az egyiket jóváírták az előbb, de azt írták, hogy most már ezzel megkaptam mindkettőt. Közben amire ők gondolhatnak és jelenleg is elérhető nálam azt a kézi vb-s promóció után kaptam vagy ha a tegnapira gondolnak az szintén kézi vb-s, de azt fel is használtam már.
Nem értem egyébként, miért van az, hogy valaki gond nélkül megkapja, sokaknak meg folyamatosan reklamálni kell az ilyen akcióknál.

Szerintem ehhez van ilyen folyamatábrája az ügyfélszolgálatnak:
1. nézd meg a jóváírt freebeteket az ügyfél számláján
2. Ha látsz bármilyet, írd meg az ügyfélnek, hogy na ezt azért kapta, amiért reklamál.

Ezért én már eleve beleírtam a reklamációmba, hogy amiket a számlámon látnak 1500-akat, azokat a kézire kaptam, így ezzel most nem is próbálkoztak.
Egyébként a kézi vb-s 1500-ak csak élő fogadásra használhatóak fel, a BL-es 1500-ak meg elvileg bármire, ebből látszódhat, hogy más promócióért adták.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 07, 2017, 19:37:49
Szerintem ehhez van ilyen folyamatábrája az ügyfélszolgálatnak:
1. nézd meg a jóváírt freebeteket az ügyfél számláján
2. Ha látsz bármilyet, írd meg az ügyfélnek, hogy na ezt azért kapta, amiért reklamál.

Ezért én már eleve beleírtam a reklamációmba, hogy amiket a számlámon látnak 1500-akat, azokat a kézire kaptam, így ezzel most nem is próbálkoztak.
Egyébként a kézi vb-s 1500-ak csak élő fogadásra használhatóak fel, a BL-es 1500-ak meg elvileg bármire, ebből látszódhat, hogy más promócióért adták.

Úgy reklamáltam én is egyébként, hogy amiket eddig kaptam, azok kézi vb-s ingyenes fogadások.
Az a probléma, hogy ez a BL-es is élő lenne, tehát ez alapján nem lehet kiszűrni:
Iratkozz fel
Fogadj legalább 9000Ft értékben élőben mobilodról a Bajnokok Ligája mai meccseire
Holnap 2x 1500Ft ingyenes élő fogadást írunk jóvá számládon

Akkor erre én emlékeztem rosszul.   :)

8. Nap:

Különleges derbi-ajánlatok


Két Premier League derbit is rendeznek vasárnap. Fogadj a Liverpool - Everton és a Manchester United - Manchester City mérkőzésekre megnövelt oddsokkal!

Lukaku és Salah gólt szerez: 6.00
Aguero és Rooney gólt szerez: 13.00
Több mint 5,5 gól lesz a két meccsen összesen: 1.75
Mind a négy csapat szerez gólt: 3.50
Mind a négy csapat szerez legalább 5 szögletet: 12.00
Lesz legalább egy piros lap a két meccsen: 1.67
Mane gólt szerez és mindkét csapat szerez gólt: 4.50
Kevin De Bruyne gólpaszt ad és Raheem Sterling gólt szerez: 8.00

Sportfogadas.org Ajánlat:
Ha még nem rendelkezel Unibetes számlával, akkor érdemes általunk regisztrálnod mivel így egy 5.000 Forint értékű ingyen fogadásban is részesülsz, első befizetésed után. További részletek


Részvételi feltételek:

Az oddsok változhatnak.
Az Unibet fenntartja az ajánlat tetszőleges időpontban történő megváltoztatásának vagy visszavonásának a jogát.
Az ajánlatra az Unibet általános részvételi feltételei érvényesek.

18+! Játssz felelősen!

Azt a választ kaptam, hogy a rendszerük nem téved...
;D
Tehát nyilván hazudok, hogy mobilról és élőben tettem a fogadásomat, mert ők tudják jobban.

Ez most nem tudom, hogy irónia vagy egyszerűen pofátlanság.

9. Nap:

Szerezz 1500Ft élő kockázatmentes fogadást!


Fogadj élőben legalább 1500Ft értékben kedvenc meccseidre és szerezz 1500Ft élő kockázatmentes fogadást a holnapi két angol derbi bármelyikére!

Hogyan működik?

1. Fogadd el a bónuszt itt: Számlám, Bónuszaim
2. Fogadj élőben legalább 1500Ft értékben a legjobb futball meccsekre (minimum odds.: 1.40)
3. Aktiváld az élő kockázatmentes fogadásodat
4. Fogadj a Liverpool - Everton vagy a Manchester United - Manchester City meccsre élőben
5. Ha nyersz nyereményed a megszokott módon jóváírjuk
6. Ha veszítesz, készpénzként fizetjük vissza tétedet maximum 1500Ft értékben!

Sportfogadas.org Ajánlat:
Ha még nem rendelkezel Unibetes számlával, akkor érdemes általunk regisztrálnod mivel így egy 5.000 Forint értékű ingyen fogadásban is részesülsz, első befizetésed után. További részletek


Részvételi feltételek:

Az ajánlatban való részvételhez fel kell iratkoznod.
Az élő kockázatmentes fogadás megszerzéséhez legalább 1500Ft értékben kell élőben fogadnod labadarúgásra.
A kockázatmentes fogadást a Liverpool - Everton és a Manchester United - Manchester City mérkőzésekre használhatod fel élőben.
A mérkőzés előtti fogadások nem számítanak.
Minimum odds.: 1.40
A promócióban való részvételhez először el kell fogadnod a bónusz ajánlatot, majd a fogadásod lezárulása után el kell fogadnod a kockázatmentes fogadás bónuszt is.
A Cash-outra váltott fogadások nem számítanak.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor módosítsa, vagy visszavonja ezt az ajánlatot.
A részvételre az Unibet általános részvételi feltételei érvényesek

18+! Játssz felelősen!

10. Nap:

€3000-s freeroll pókerverseny


Ünnepeld te is az Unibet Open 10 éves évfordulóját és vegyél részt a €3 000 garantált összdíjazású ingyenes pókerversenyükön! Nem csak készpénznyereményeket, hanem egy Unibet Open csomagot is nyerhetsz, hogy jövőre te is élőben vehess részt a versenyen!

Mikor?
A verseny ma (december 10.) 19:30-kor kezdődik. A verseny neve: ,,€3000 Unibet Open 10".  A regisztráció másfél órával a verseny kezdete előtt válik elérhetővé az első 2500 játékos számára.

Hogyan vehetsz részt?

Keresd meg a versenyt az Unibet Póker kliensében:
1. Kattints a ,,Verseny (Teljes versenynaptár)" gombra
2. Írd be a keresőbe, hogy ,,Unibet Open 10"
3. Regisztrálj a ,,decennial" jelszóval 18:00 órától!

Sportfogadas.org Ajánlat:
Ha még nem rendelkezel Unibetes számlával, akkor érdemes általunk regisztrálnod mivel így egy 5.000 Forint értékű ingyen fogadásban is részesülsz, első befizetésed után. További részletek


Részvételi feltételek:

Az ajánlat minden Unibet játékos számára elérhető.
A versenyen az első 2500 regisztrált játékos vehet részt.
A regisztráció másfél órával a verseny kezdete előtt válik elérhetővé.
A regisztrációhoz a játékosoknak helyesen kell megadniuk a jelszót.
Az Unibet Open Package nyerteseivel a verseny vége után, 5 munkanapon belül felvesszük a kapcsolatot.
Ha egy játékos csalni próbál, az Unibet fenntartja a jogot, hogy kizárja ebből és az ezt követő valamennyi promócióból.
Az Unibet fenntartja a jogot az egyes játékosok kizárására.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor módosítsa, vagy visszavonja ezt az ajánlatot.
A részvételre az Unibet általános részvételi feltételei érvényesek.

18+! Játssz felelősen!

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 10, 2017, 09:30:23
10. Nap:

€3000-s freeroll pókerverseny


Ünnepeld te is az Unibet Open 10 éves évfordulóját és vegyél részt a €3 000 garantált összdíjazású ingyenes pókerversenyükön! Nem csak készpénznyereményeket, hanem egy Unibet Open csomagot is nyerhetsz, hogy jövőre te is élőben vehess részt a versenyen!

Mikor?
A verseny ma (december 10.) 19:30-kor kezdődik. A verseny neve: ,,€3000 Unibet Open 10".  A regisztráció másfél órával a verseny kezdete előtt válik elérhetővé az első 2500 játékos számára.

Hogyan vehetsz részt?

Keresd meg a versenyt az Unibet Póker kliensében:
1. Kattints a ,,Verseny (Teljes versenynaptár)" gombra
2. Írd be a keresőbe, hogy ,,Unibet Open 10"
3. Regisztrálj a ,,decennial" jelszóval 18:00 órától!

Sportfogadas.org Ajánlat:
Ha még nem rendelkezel Unibetes számlával, akkor érdemes általunk regisztrálnod mivel így egy 5.000 Forint értékű ingyen fogadásban is részesülsz, első befizetésed után. További részletek


Részvételi feltételek:

Az ajánlat minden Unibet játékos számára elérhető.
A versenyen az első 2500 regisztrált játékos vehet részt.
A regisztráció másfél órával a verseny kezdete előtt válik elérhetővé.
A regisztrációhoz a játékosoknak helyesen kell megadniuk a jelszót.
Az Unibet Open Package nyerteseivel a verseny vége után, 5 munkanapon belül felvesszük a kapcsolatot.
Ha egy játékos csalni próbál, az Unibet fenntartja a jogot, hogy kizárja ebből és az ezt követő valamennyi promócióból.
Az Unibet fenntartja a jogot az egyes játékosok kizárására.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor módosítsa, vagy visszavonja ezt az ajánlatot.
A részvételre az Unibet általános részvételi feltételei érvényesek.

18+! Játssz felelősen!
Regisztráció nyitva, már több mint 1300-an vagyunk!

Idézetet írta: Knapp Dátum december 08, 2017, 20:35:06
Azt a választ kaptam, hogy a rendszerük nem téved...
;D
Tehát nyilván hazudok, hogy mobilról és élőben tettem a fogadásomat, mert ők tudják jobban.

Ez most nem tudom, hogy irónia vagy egyszerűen pofátlanság.

Ha mobiltelefonon be van állítva, hogy asztali webhelyet kérsz a böngészőben (chrome-ot használok), akkor az unibet úgy látja, mint ha asztali gépről fogadtál volna.
Tehát nem csak az eszköz számít önmagában, hanem a mobilod böngészőjének beállítása is.

Ez az iroda oldalán a beállítások/többszörös bejelentkezés menüben is követhető, ezt nézegetve jöttem rá én is. (mondjuk szerintem az informatikusaiknak kellett volna erre gondolniuk, mielőtt azt állítják, hogy tévedhetetlenek és biztosan számítógépről fogadtam...)

Aki a mobilpromóciókban részt vesz, az figyeljen erre oda!

A böngészőt és az operációs rendszert is látják, nálam mobilon is chrome van, így csak abból foghattak volna gyanút, hogy mégis igazam lehet, ha feltűnik, hogy a reklamált fogadást más operációs rendszerű eszközről tettem meg.
Nálam az androidos telefont linuxnak látja az unibet, ha asztali webhelyen keresztül használom.

13. Nap:

Szerezz akár 25 ingyenes pörgetést!


Játssz ma legalább 6000Ft-ért kedvenc minijátékoddal és gyűjtsd be az 5 ingyenes pörgetést Wild One nyerőgépükön (bingó). Ezt akár 5-ször is megismételheted, így 25 ingyenes pörgetést szerezhetsz.

Az ingyenes pörgetések nyereményeit készpénzben fizetik ki, a nyereményeknek nincs forgatási követelménye!

Hogyan vehetsz részt?

1. Játssz minimum 6000 Forintért az Unibet bingó részlegén, bármely minijátékkal
2. Az 5 ingyen pörgetést a Wild One játékon tudod felhasználni.
3. Az ebből szerzett nyeremény készpénzként lesz elkönyvelve, nincs forgatási követelménye, bármikor kiutalható

Sportfogadas.org Ajánlat:
Ha még nem rendelkezel Unibetes számlával, akkor érdemes általunk regisztrálnod mivel így egy 5.000 Forint értékű ingyen fogadásban is részesülsz, első befizetésed után. További részletek


Részvételi feltételek:

Az ajánlat csak december 13. 00:00 és 23:59 között érhető el.
Minden játékos maximum 25 ingyenes pörgetést szerezhet.
Az ingyenes pörgetések megszerzéséhez legalább 6000Ft értékben kell játszanod minijátékainkkal.
Csak a készpénzből megtett tétek számítanak, az ingyenes pörgetésekből vagy bónuszpénzből megtett tétek nem.
Az ingyenes pörgetésekből származó nyereményt készpénzként írjuk jóvá, a nyereményekre nem vonatkozik további forgatási követelmény.
Az ingyenes pörgetéseket Wild One játékunkon írjuk jóvá.
Az ingyenes pörgetések 7 nap után lejárnak.
Az ajánlat bármely időpontban történő megváltoztatásának a jogát fenntartjuk.
Az ajánlatra az Unibet általános részvételi feltételei érvényesek.

18+! Játssz felelősen!

Bármit is ír a kalendárium, most aktiválható egy 1500 ft-os fogadás biztosítás, ami bármilyen élő eseményre elhelyezhető a következő két hónapban.

Aktiválni csak holnapig lehet, valószínűleg hajnali 5-kor lejár ez a lehetőség, az első, saját pénzből tett élő fogadásra fog vonatkozni a biztosítás.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 16, 2017, 21:38:20
Bármit is ír a kalendárium, most aktiválható egy 1500 ft-os fogadás biztosítás, ami bármilyen élő eseményre elhelyezhető a következő két hónapban.

Aktiválni csak holnapig lehet, valószínűleg hajnali 5-kor lejár ez a lehetőség, az első, saját pénzből tett élő fogadásra fog vonatkozni a biztosítás.

3.5 overre jó is lesz dartson :D

19. Nap:

Vedd ki a részed a 20 000 ingyenes pörgetésből!


Csak ma 20 000 ingyenes pörgetést osztanak szét az Unibeten játékosaik között, így érdemes különösen résen lenned. Indítsd el a Twin Spin Deluxe játékukat a lent megjelölt időpontokban és gyűjtsd be a 10 ingyenes pörgetést! De figyelj, hiszen minden időpontban csak a leggyorsabb 500 játékos részesül az ingyenes pörgetésekből.

Időpont/Nyertesek száma/Pörgetés játékosonként
12:00 – 14:59   500   10
15:00 – 17:59   500   10
18:00 – 21:59   500   10
22:00 – 23:59   500   10

Sportfogadas.org Ajánlat:
Ha még nem rendelkezel Unibetes számlával, akkor érdemes általunk regisztrálnod mivel így egy 5.000 Forint értékű ingyen fogadásban is részesülsz, első befizetésed után. További részletek


Részvételi feltételek:

A promóció 2017. december 19. 12:00 és 23:59 között tart.
Az ingyenes pörgetéseket a következő játékosoknak írjuk jóvá:
Az első 500 játékos, aki megnyitja a Twin Spins Deluxe nyerőgépet 12:00 és 14:59 között, 10 ingyenes pörgetést kap.
Az első 500 játékos, aki megnyitja a Twin Spins Deluxe nyerőgépet 15:00 és 17:59 között, 10 ingyenes pörgetést kap.
Az első 500 játékos, aki megnyitja a Twin Spins Deluxe nyerőgépet 18:00 és 21:59 között, 10 ingyenes pörgetést kap.
Az első 500 játékos, aki megnyitja a Twin Spins Deluxe nyerőgépet 22:00 és 23:59 között, 10 ingyenes pörgetést kap.
A promóció ideje alatt egy játékos legfeljebb 40 ingyenes pörgetést kaphat.
Az ingyenes pörgetéseket a jogosult játékosok számláján automatikusan jóváírjuk.
Az ingyenes pörgetések a jóváírás napjától kezdve 7 napig érvényesek.
Minden ingyenes pörgetésből származó nyeremény bónuszpénz.
Az ingyenes pörgetésekből származó bónuszpénzre 25-szörös forgatási követelmény vonatkozik.
A bónusz és a bónuszból származó nyeremény mindaddig bónuszpénznek minősül, amíg meg nem felel a forgatási követelményeknek.
A fel nem használt bónuszok 30 nap után lejárnak.
Az Unibet fenntartja a jogot arra, hogy bármikor módosítsa vagy visszavonja ezt az ajánlatot.
Az ajánlatra az Unibet általános részvételi feltételei érvényesek.

18+! Játssz felelősen!

A dec. 22-i ajánlat szerint, ha legalább 10000 ft-al fogadsz az 1X2 piacon a Real - Barca meccsre, akkor a csapatod minden gólja után 1500 ft. freebetet írnak jóvá. Nos, én fogadtam, de eddig nem írták jóvá az ingyenes fogadásokat.

Van esetleg valaki, aki megkapta már ezt a freebetet? Vagy el lehet érni még valahol a promoció feltételeit (sehol nem találtam), hogy az alapján reklamálhassak?

Köszönöm a segítséget.

Idézetet írta: Assassin Dátum december 27, 2017, 20:38:47
A dec. 22-i ajánlat szerint, ha legalább 10000 ft-al fogadsz az 1X2 piacon a Real - Barca meccsre, akkor a csapatod minden gólja után 1500 ft. freebetet írnak jóvá. Nos, én fogadtam, de eddig nem írták jóvá az ingyenes fogadásokat.

Van esetleg valaki, aki megkapta már ezt a freebetet? Vagy el lehet érni még valahol a promoció feltételeit (sehol nem találtam), hogy az alapján reklamálhassak?

Köszönöm a segítséget.

Írtál esetleg Aliznak?