Lóverseny fogadások 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Azt hittem egyértelmű az irónia, amúgy irigyellek.

Ja  :D
hát nagyon tuti hely az biztos,de sajnos csak párórát szoktam ott lenni,átutazóba "pihenni"

Idézetet írta: BLUFF Dátum augusztus 16, 2010, 18:33:11
Azt hittem egyértelmű az irónia, amúgy irigyellek.

Idézetet írta: BLUFF Dátum augusztus 16, 2010, 16:52:18
Erre a Baden-Badeni futamra hol tudok majd fogadnia legjobb fetételekkel?

A Betfairen szinte biztos, hogy fent lesz! ;)

#18 augusztus 18, 2010, 15:45:12, Lúzer SC
Idézetet írta: tibi181818 Dátum augusztus 18, 2010, 14:24:39
A Betfairen szinte biztos, hogy fent lesz! ;)


Betfairen biztos hogy nem, mivel csak brit, amerikai és dél-afrikai versenyek szoktak fent lenni meg talán külön Ausztrália. Eleve bukméker rendszerű lóverseny fogadás nagyon kevés országban engedélyezett. Baden-Baden meg németbe van és szerintem náluk is csak tote fogadás van, mint nálunk.

Tegnap olvastam lesz betfairen Overdose,állítólag már antepost fent van csak én nem találtam  ::)

Ja bocs, akkor nem jót írtam. Túl okos akartam lenni, csak nem jött össze.


Jól megszívtam a mai napot! Biztosra akartam menni és ki akartam zöldíteni a BF-et, erre valami gebasz lett és tiszta pirosat sikerült csinálnom :(. Nem buktam el a házam meg minden vagyonom, de azért idegesítő...

Dózit még nem látom egyik fogadóirodánál sem, a betfairt figylegetem, szerintetek milyen oddsok várhatóak?

Az első igazi megmérettetés most vár rá, 2 éve két és fél hosszal nyert.  :cya:

2008. augusztus 31. - Baden-Baden

138. GOLDENE PEITSCHE (Group II)
1200 m, 3éves és idősebb lovaknak (42.000, 17.000, 7000, 4000 EUR)

I. Overdose - 56 kg - A. Suborics
II. Abbadjinn - 58 kg - T. Mundry
III. Starlits Sands - 54 kg - A. Starke
IV. Intrepid Jack - 58 kg - T. Hellier
5. Abbashiva - 56 kg - E. Pedroza
6. Contat - 58 R. Jurácek

Biztosan: 2 1/2 hosszal győz, majd 1 1/4, 1/2, 3 1/2, 1/2
Lefutási idő: 1:08,21

Srácok szerintem nem érdemes Overdose-ra tenni, illetve majd eldöntik az odds-ok. Amit nálunk nyert ez egy elég csiribucski futam volt. Nem értek a galopphoz, de azt hallottam, hogy egy-két magyar lovat nem is engedtek kihozni ellene, a futam után meg megint melegedett a lába...

Én bízok Mikóczy-ban és Overdose teamjében, az elmúlt 1-2 napban kikerült pár cikk amiben leszögezik, hogy ha nem látják Dózin a 100%-os formát, nem fogják starthoz állítani, ezzel is megőrizve a veretlenségét, ezt akár az utolsó pillanatban is megteszik ahogy nyilatkozta. Mindenesetre ha kikerülnek az oddsok okosabbak leszünk tényleg.

Starthoz áll Overdose-ra kellenének az oddsok:)

Tudtok már valamit, h. hol lehet fogadni Overdose-ra?

Imperial és Kincsem után a valaha létező legjobb magyar lovunkra?

Mindjárt itt a NAGY NAP.

"Úgy tűnik, a vasárnapi versenyben 14-en indulnak, legalábbis jelen pillanatban még ennyi ló áll, a ma reggeli indulóadást követő állapot csak később lesz ismert. Megérkeztek az első oddsok is, ami szerint Overdose-t 1:3,2-vel adják. Reggel még 3,8-szoros pénzt fizettek volna rá, de úgy tűnik, egyre többen játsszák, azóta a többiek oddsai viszont nőttek. War Artist és Smooth Operator követik egyaránt 1:5,5-tel, majd Amico Fritz 1:6,5-tel és Triple Aspect 1:7,5-tel. A többiek 1:15 felett."

forrás: http://www.pannoniaoverdose.hu/

A racebets.com -on is lehet rá fogadni. 3.2 az odds a jelenlegi állás szerint.
Sajnos nem lehet Netellers által utalni erre az oldalra.
Tud valaki esetleg olyan fogadó irodát, ahol még lehet rá fogadni, és Netellers által is lehet utalni?