Lóverseny fogadások 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tudna abban segíteni valaki, hogy mit jelent a PU rövidítés az angol/ír lóverseny eredményeknél? Köszönöm!

Idézetet írta: executor Dátum október 28, 2012, 14:47:11
Tudna abban segíteni valaki, hogy mit jelent a PU rövidítés az angol/ír lóverseny eredményeknél? Köszönöm!

Ja azt tudom, hogy a Pulled Up rövidítése, de maga a megfogalmazás hogyan értelmezhető magyarul.

Idézetet írta: executor Dátum október 28, 2012, 15:08:30
Ja azt tudom, hogy a Pulled Up rövidítése, de maga a megfogalmazás hogyan értelmezhető magyarul.

Ha erre gondolsz, akkor azt jelenti, hogy nem megy végig ló. Ugye ez az ugratós versenyeknél szokott a legtöbbször előfordulni. Nem is kiesik, hanem a zsoké dönt úgy, hogy a ló nem bírja vagy valami lett vele ezért kiáll.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum október 28, 2012, 15:42:43
Ha erre gondolsz, akkor azt jelenti, hogy nem megy végig ló. Ugye ez az ugratós versenyeknél szokott a legtöbbször előfordulni. Nem is kiesik, hanem a zsoké dönt úgy, hogy a ló nem bírja vagy valami lett vele ezért kiáll.

Köszi! Ez vesztes fogadásnak számít? Mert a Betfair még mindig nem értékelte ki!

Idézetet írta: executor Dátum október 28, 2012, 16:46:31
Köszi! Ez vesztes fogadásnak számít? Mert a Betfair még mindig nem értékelte ki!

Általában vesztes szokott lenni. Ha jól emlékszek akkor Paddypoweren lehet úgy lovira fogadni, hogy ilyen esetekben is nyertes a tipp, viszont ennek az az ára, hogy valamivel rosszabb oddson lehet tenni. Ugratós versenyeknél azért hasznos, mert nem egyszer buktam már úgy, hogy nem ért célba a lovam.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum október 28, 2012, 18:09:45
Általában vesztes szokott lenni. Ha jól emlékszek akkor Paddypoweren lehet úgy lovira fogadni, hogy ilyen esetekben is nyertes a tipp, viszont ennek az az ára, hogy valamivel rosszabb oddson lehet tenni. Ugratós versenyeknél azért hasznos, mert nem egyszer buktam már úgy, hogy nem ért célba a lovam.

Köszi a segítséget. Közben tényleg vesztes lett! :)

Ezt még tanaka írta nekem: "ha a ló feladja (P), elesik, leesik róla a zsoké (U), kihagy egy akadályt és igy tovább. magyarul, nem fejezi be a verseny, igy az összes fogadás bukta."



Ma Dubaiban 16:40-kor fut Ostinato, a legjobb Magyar ló. Tavaly ugye Overdose is próbálkozott, kiutaztak, de végül sérülés miatt nem tudott elindulni. Kíváncsi leszek mire lesz képes Ostinato, a zsokéja kurva jó, szóval rajta nem fog múlni. 7-8-szoros pénzt fizetnek a győzelmére, az mondjuk nem rossz.

Egyik legszebb eredménye, végén elég jól jött

Hoppegarten, Westminster 22. Preis der Deutschen Einheit, 3.10.12, Sieger: Pastorius


Sziasztok!

Nem tudom reklámnak minősül-e, de a Facebook fiókomon szoktam ló-lay tippeket közzétenni.

Ha valakit érdekel követheti, egyelőre 25 nyerő zsinórban.... :)

http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Horselay-Trader/316625615105178


bet365

Meydan - 16:55
Tipp: Soft Falling Rain 1.80

Január közepén futott először Dubaiban, ugyanilyen távon, azt nagy fölénnyel könnyedén nyerte. A mostani mezőnyből abban a futamban ott volt Zahee és Glass Office is. Fortify lehet az ellenfele, de elnézve, hogy milyen erős Soft Falling Rain nem hiszem hogy megtudják verni...

Itt az a bizonyos verseny --->
Race 5 - UAE 2000 Guineas Trial Sponsored By Dubai Duty Free Jumeirah Creekside

(Dubaiban mondjuk ritkán ül a papírforma, de hátha most bejön)

Idézetet írta: Cesc18 Dátum február 14, 2013, 16:36:08
bet365

Meydan - 16:55
Tipp: Soft Falling Rain
1.80

Január közepén futott először Dubaiban, ugyanilyen távon, azt nagy fölénnyel könnyedén nyerte. A mostani mezőnyből abban a futamban ott volt Zahee és Glass Office is. Fortify lehet az ellenfele, de elnézve, hogy milyen erős Soft Falling Rain nem hiszem hogy megtudják verni...

Full sima győzelem! :ok:

Köszi a tippet :great:
Megtettem,nagyon okosan versenyzet akkor hajtott rá mikor szükséges volt:ok: