Lóverseny fogadások 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



   Favorit alapján tippelek(bár az sem garancia)

   Lingfield 15:30
   You de One nyer

   Lingfield 16:40
   Bright Strike nyer

   Southwell
   Hannahs Turn nyer

   Ha tudja valaki segitsen mit jelent a EW
   Pl:You de One win and EW
   Köszönöm

#91 április 01, 2013, 18:42:28, heci
16:40 Huntingdon Croco Mister :noway: 1.90
16:50 Warwick Duke Of Clarence :noway: 2.50
18:15 Beulah Park Skiffs Princess 1.60

Hello!

Gyermekkorom óta érdekelnek a lóversenyek, párszor volt szerencsém is nézőként részt venni egy-egy versenyen.
Kicsit több mint egy hónapja, el is kezdtem fogadni, próbálok minél több infót találni amit segítségül tudok használni.
Eddig ezeket találtam amiken könnyen kitudok igazodni, és jónak vélem:
http://racecaller.com
http://www.olbg.com
http://www.attheraces.com
http://www.easyodds.com

Szerintetek mit lenne még érdemes figyelni, vagy hogyan tudnék hatékonyabban játszani? :)
Előre is köszönök minden segítséget! :)

Szerintem ez a legjobb oldal:

http://www.racingpost.com/

Ezen az oldalon elég sok statisztika is fennt van ingyenesen.
Ha akarsz videókat nézni akkor pedig youtube, illetve a bet365-nél
az utolsó futások fennt vannak az induló lovaknak, néha pedig több is.

Ez ez oldal is szimpatikus számomra, de még mindig van egy olyan problémám, hogy nem tudom jól kiszűrni a legjobb lovat.. mindig arra jutok, hogy a legjobb ló a legalacsonyabb szorzóval rendelkezik, de ugyebár sok esetben még se az nyer, de a statisztika és a papírforma alapján neki kéne nyernie.. hogyan lehet hatékonyabb módszerrel szűrni, valamint mi alapján döntsem el, hogy melyik futamra összpontosítsak? :)

Idézetet írta: Freddymester Dátum május 16, 2013, 12:32:44
Ez ez oldal is szimpatikus számomra, de még mindig van egy olyan problémám, hogy nem tudom jól kiszűrni a legjobb lovat.. mindig arra jutok, hogy a legjobb ló a legalacsonyabb szorzóval rendelkezik, de ugyebár sok esetben még se az nyer, de a statisztika és a papírforma alapján neki kéne nyernie.. hogyan lehet hatékonyabb módszerrel szűrni, valamint mi alapján döntsem el, hogy melyik futamra összpontosítsak? :)

Az a vicc, hogy a ló amelyik a legesélyesebb, közel sem biztosan tükröződik az oddsban. Szerintem főleg a handicap versenyeken ez nagyon így van. Fontos lehet a ló pillanatnyi formája, súlya, ki lovagolja, hogyan teljesít az adott távon és az adott típusú versenyen, az adott helyszínen, meg az is, hogy kik vannak még a mezőnyben. Én elég sok időt kotlok és rágódok míg kiötlöm azt az 5 vagy akár 15 lovat is (attól függ mennyi és milyen futam van aznap) amit megrakok valami jó oddson, hogy aztán legfeljebb az 50%-át eltaláljam. Az összes angol és ír futamot végigböngészem. Ráadásul azt vettem észre, hogy közben végigmegy az ember egyfajta evolúción. Én kezdtem alacsony oddson helyre tétemeléssel, majd jöttek a magasabb oddsok, meg a győzelmekre rakás, közben megint helyre is, aztán odds limitálás, míg végül most ott tartok, hogy annyira nem érdekelnek az oddsok mint a fent felsoroltak és csak helyre rakok mostanság. Az odds azért nem érdekel, mert pont ez az a sportág, ahol röhögve nyerhet a 20-as oddsú ló is.
Szóval szerintem kurv@ sok idő elmegy rá, de még mindig nem biztos, hogy megéri.


Idézetet írta: executor Dátum május 16, 2013, 13:34:35
Az a vicc, hogy a ló amelyik a legesélyesebb, közel sem biztosan tükröződik az oddsban. Szerintem főleg a handicap versenyeken ez nagyon így van. Fontos lehet a ló pillanatnyi formája, súlya, ki lovagolja, hogyan teljesít az adott távon és az adott típusú versenyen, az adott helyszínen, meg az is, hogy kik vannak még a mezőnyben. Én elég sok időt kotlok és rágódok míg kiötlöm azt az 5 vagy akár 15 lovat is (attól függ mennyi és milyen futam van aznap) amit megrakok valami jó oddson, hogy aztán legfeljebb az 50%-át eltaláljam. Az összes angol és ír futamot végigböngészem. Ráadásul azt vettem észre, hogy közben végigmegy az ember egyfajta evolúción. Én kezdtem alacsony oddson helyre tétemeléssel, majd jöttek a magasabb oddsok, meg a győzelmekre rakás, közben megint helyre is, aztán odds limitálás, míg végül most ott tartok, hogy annyira nem érdekelnek az oddsok mint a fent felsoroltak és csak helyre rakok mostanság. Az odds azért nem érdekel, mert pont ez az a sportág, ahol röhögve nyerhet a 20-as oddsú ló is.
Szóval szerintem kurv@ sok idő elmegy rá, de még mindig nem biztos, hogy megéri.

Vasárnaponként menj ki a Kincsem parkba és 50-es alapon tudsz játszani és van hozzá magyar ujság és infó az www.nlkft.hu oldalon :-))
Erre jobb belátásod lehet mint az angol vagy ír lovira mert ott rengeteg futam és ló van és ott rá vagy hagyatkozva a tippelőkre. Nem éri meg. Idő pocsékolás.
Megjegyzés: a nagy futamokban érdemes játszani mert ott a szereplők többnyire állandóak. Lásd Frankel vagy Black Caviar (mind visszavonultak).

Most hétfőn pedig Pesten nagy futam lesz magyar szinten jó lovakkal :-))) é közép-európai szinten jó zsokékkal.
Belépés ingyenes:-)) Újság 350-500 FT

Idézetet írta: Nezocsa Dátum május 19, 2013, 08:16:09
Vasárnaponként menj ki a Kincsem parkba és 50-es alapon tudsz játszani és van hozzá magyar ujság és infó az www.nlkft.hu oldalon :-))
Erre jobb belátásod lehet mint az angol vagy ír lovira mert ott rengeteg futam és ló van és ott rá vagy hagyatkozva a tippelőkre. Nem éri meg. Idő pocsékolás.
Megjegyzés: a nagy futamokban érdemes játszani mert ott a szereplők többnyire állandóak. Lásd Frankel vagy Black Caviar (mind visszavonultak).

Most hétfőn pedig Pesten nagy futam lesz magyar szinten jó lovakkal :-))) é közép-európai szinten jó zsokékkal.
Belépés ingyenes:-)) Újság 350-500 FT

Ismerem a Kincsem parkot, holnap is megyünk a családdal.
De az angol és ír futamokat ki nem hagynám. :)

Overdose szeptember 1-jén, az 1200 méteres Kozma Ferenc emlékversenyben fut utoljára Magyarországon

http://www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/losport-overdose-szept-1-jen-bucsuzik-a-kincsem-parkban-2269083

Úgy gondolom, talán több volt Overdoseban. Nem tudom hol lett elrontva, de a lehetőségei nem lettek kihasználva. Talán a sérülékenysége, betegségei.....

Idézetet írta: slices Dátum augusztus 08, 2013, 10:23:38
Úgy gondolom, talán több volt Overdoseban. Nem tudom hol lett elrontva, de a lehetőségei nem lettek kihasználva. Talán a sérülékenysége, betegségei.....

A patkolása volt elrontva és azóta kevés és vékony a patája.

Gyanítottam, hogy lesz ilyen ajánlat is, még ha ezekhez a piacokhoz nem is kapkodják el az oddsokat kitenni. A Paddy Power feltett a kínálatába egy insure bet 4 places-t is jó kis 5-ös oddsért.  8)

Sziasztok! Valaki tudna ajánlani olyan brit lóverseny tippadó szolgáltatást amelyről biztosra(saját tapasztalat) tudja, hogy valóban nyereséges hosszútávon. Az utóbbi pár hétben rengeteg ilyen oldalt böngésztem. Szinte kivétel nélkül mindegyik fényezi az eredményeit. Aztán hosszas vívódás után előfizettem a "JPW racing tippster" nevű szolgáltatásra. Azért erre mert egy "független" oldal a tippsterreview osztályzatai alapján ez az oldal kapta magasan a legjobb osztályzatot  a felhasználóktól! Mondanom sem kell május hónap eddig -102 ezer ft! Úgy, hogy fogadásonként 5 ezer ft a tét. Napi 3-4-5 tipp van. A tippeket szerencsére nem raktam, így csak az első hónapra szóló tagdíj ára 13 font a bukó. A köv. ónap már 26 font lenne. Szóval valakinek valamilyen tapasztalata? Lehetőleg pozitív :) ?

Vinatieri, ment privátban az üzenet.  :)

A fő tipp ismét jött, Gleneagles ezt is behúzta, de Astaire úgy járt, mint legutóbb Integral. Hiába csökkent rá az odds őrült tempóban, vagyis élvezte a fogadók bizalmát, végül nem ért el még helyezést sem.