Kézilabda vb nyereményjáték - december 11.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Grat lunatik, és köszönöm a tippsort! Végre befutott az első nyertes "szelvényem" is a Vb alatt Neked köszönhetően! Holnapig nem leszek józan  :redchug:

Idézetet írta: petercrouch Dátum december 11, 2017, 22:30:11
Grat lunatik, és köszönöm a tippsort! Végre befutott az első nyertes "szelvényem" is a Vb alatt Neked köszönhetően! Holnapig nem leszek józan  :redchug:

Nem en nyertem? :)

Idézetet írta: bayerngsk Dátum december 12, 2017, 16:20:05
Nem en nyertem? :)

csak feluletesen futottam at, de ha nem te nyerted a vasarnapit, akkor a hetfoit igen.
gratula egyebkent.  ;)

Vasárnapin szerintem sorsolás van.nyerjem én és akkor tiéd a tegnapi :). Köszi!

Idézetet írta: bayerngsk Dátum december 11, 2017, 20:26:14
Spanyolország-Norvégia V -3,5  1,50
Japan-hollandia felido x 12.5

18.75

Gratulálunk bayerngsk. Nyereményed egy 5.000 Forint értékű ingyenes fogadás az Unibet jóvoltából.

Koszi :)!ilyen ingyenfogadas mennyi ido alatt kerul a szamlara?itt is 1-3munkanap mint a skrillnel?

Idézetet írta: bayerngsk Dátum december 13, 2017, 16:48:46
Koszi :)!ilyen ingyenfogadas mennyi ido alatt kerul a szamlara?itt is 1-3munkanap mint a skrillnel?

A nyerteseket tartalmazó listát holnap küldöm át. Remélhetőleg holnap, holnapután jóváírják az ingyen fogadást, ha nem, akkor csak januárban (vakáció/szabadság miatt).

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 13, 2017, 16:51:50
A nyerteseket tartalmazó listát holnap küldöm át. Remélhetőleg holnap, holnapután jóváírják az ingyen fogadást, ha nem, akkor csak januárban (vakáció/szabadság miatt).

A dec. 2-ait megkaptam. Köszi



Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum december 14, 2017, 14:32:45
mas is megkapta már az ingyen fogadását?:)

Csak azok kaphatták meg eddig akik december 7-ig nyertek.

én december 3-án nyertem, és még nem kaptam meg

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 14, 2017, 15:11:25
én december 3-án nyertem, és még nem kaptam meg

Pedig megkaptad. Az ingyen fogadásoknál találod, vagy ha fogadni akarsz, akkor a betslipen be tudod jelölni, hogy abból fogadj.  ;)

áá tényleg, beléptem és csak az összeget néztem  ;D ezerkössz  :beerchug: