Sorare

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


december 22, 2021, 21:40:31, Admin
Egyre népszerűbbek az olyan online játékok, amikkel kriptovalutát kereshetünk. Most akadtam egy olyan játékra, ami elsőre elnyerte a tetszésemet, mert szeretem a manager játékokat és egy idő után pénzt is kereshetek vele (mostanában belebolondultam a kriptoba). Az oldal neve Sorare, és arról szól a játék, hogy a valós mérkőzések után kapnak a játékosaink pontokat, és a cél minél előrébb végezni az adott forduló tabelláján. Heti két forduló van, és kényünk-kedvünk szerint tudjuk váltogatni a kezdőnket.
A regisztráció után kapunk 11 kártyát, amellyel felállíthatjuk 5 fős kezdőnket, viszont ezekkel a játékosokkal nem kereskedhetünk. A játék elején ki kell választani kedvenc klubjainkat, és főként azokból a csapatokból kapunk kártyákat.
Ha minél jobban szeretnénk szerepelni, és nem sikerül kártyákat nyerni, akkor vehetünk is, amihez valós pénzt kell befizetni a játékba. A minimális egyébként úgy tudom, hogy kb. 7 euró, ennyiből már vásárolhatunk akár 5 játékost is, ilyen 0.50 euróért már lehet kapni. Nagyon el tudnak szállni az árak, vannak olyan nevesincs játékosok, akiket jópárszáz euróért vesznek meg, a rekordot nem meglepően C.Ronaldo tartja, majd 300ezer dollárért kelt el. Öt féle kártya van, az alapoktól az egyediig, minél ritkább az adott kártya, annál többet ér.
Ha valaki kedvet kapott a játékhoz, akkor regisztrálhat közvetlenül az oldalon, ami a sorare.com

Ha valaki úgy dönt, hogy kipróbálná a játékot, akkor itt egy rövid útmutató a játékhoz:
https://hu.bitcoinethereumnews.com/technology/sorare-a-beginners-guide-to-the-nft-fantasy-soccer-game/

Reklám nem engedélyezve. Köszi a megértést.  :ok: