Betn1

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


december 22, 2017, 13:45:32, lulu65bj
Hali!

Találtam egy új irodát. www08.betn1.com/?lang=en

van egy ilyen promo (a lenti képen van): Wheel of Fortune

Kérdeztem a chaten, hogy számunkra elérhető ez és kell-e befizetés. Ezt a választ kaptam.
chat :
dear customer, kindly be informed that the wheel of fortune is for all customers
but because you have register today you can participate from tomorrow

Thank you for visiting us.
We inform you that Live Chat service is available every day from 13:00 till 18:00.
We wish you a very good day.

Ezeket írja nyereményeknek:

Roll the dice and try to win our awesome Bonuses for free:
– 25,00€
– 10,00€
– 5,00€
– 2,00€

The promotion will be available from 18/12/2017 till 6/1/2017 at 23.59!

Just click on "SPIN & WIN" and then provide with your Username and Mobile Number, spin the "Wheel of Fortune" to win amazing christmas gifts!

N.B. You can use the Wheel of Fortune only once a day.
Winnings will be credited to the winners' accounts within 24 hours in the form of Free Bet that can be played on any type of Sportbook and SportLive bet.

Reggeltem de nem jött imail,nem enged belépni.


Véletlenül freemailes cimet adtatok meg regnél? Nagyon szar szűrője van a freemailnek, nagyon sok mindent visszadob.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 22, 2017, 14:48:36
Véletlenül freemailes cimet adtatok meg regnél? Nagyon szar szűrője van a freemailnek, nagyon sok mindent visszadob.

Nem! Pont ebből kifolyólag Gmail-re kértem a regisztrációt megerősítő e-mailt...

Nekem azonnal megjött az email. Két perce regisztráltam kb., gmailes fiókra. Nézd meg a spamba, hátha neked odarakták de nekem rendesen jött.  ;)

A regisztrációt a Magyar nyelvű oldalon csináltátok? Én ott csináltam, nekem küldte az aktiváló emailt.

Ha nem a Magyar nyelven, akkor az lehet hiba. Mikor a főoldalon, felül látszanak az ország zászlók, ott kell kiválasztani a Magyar zászlót.

Talán akkor sikerül, és küldi az emailt.

Magyaron csináltam.

A spamba lesz, szerintem. Nézted már ott?

Én is a magyaron csináltam! És nincs a spamba-sem,természetesen már ott is néztem! ;) Na mindegy ezt beszívtuk,még 1x nem engedi a regisztrációt...

Talán még a chaten lehetne megkérdezni, hogy miért nem küldik az aktiváló emailt.

Gondolom a regisztráció végén elfogadtátok a felsorolt tartalmakat.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum december 22, 2017, 16:18:34
Talán még a chaten lehetne megkérdezni, hogy miért nem küldik az aktiváló emailt.

Gondolom a regisztráció végén elfogadtátok a felsorolt tartalmakat.

Az első kivételével igen :D

Ahogy belépsz vagy frissíted az oldalt átvált az egész olasz nyelvre. De a játékot se találni. Se kezdő bónusz nincs. Nem sokat veszt vele aki nem tud regisztrálni.

Megtaláltam a szerencsekereket de ingyen nem enged játszani. Legalább 1 €-t bekéne fizetni hogy pörgetni lehessen.

Hali!

Sikerült végre pörgetnem, de több üzenetet is írtam a chaten, hogy nem enged pörgetni ez a SPIN & WIN promo. Egyszer csak belső üzenetet kaptam, hogy újra nézzek rá és pörgethetek.
Most végre engedte. Csatolom a képet, ahol még ami fontos, 3 helyen nincs nyeremény, 4 helyen pedig van. Nekem adott 5€ és 24 órán belül jóváírják, ha minden jól megy.
Befizetésem nem volt.