Betn1

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jó neked :D Én már deaktiváltam a számlámat, nem igazán jött be ez az iroda. Meg úgy alapból a weboldal kinézete se, elég gagyi szerintem, de végül is a lényeg hogy kifizessen ha már nyertél. ;)

Egyébként most a Sea Hunteres nyerőgépre is adnak 50 ingyenforgatást, a fészbukos oldalukon láttam kiírva.  ;)

Még most sem aktiválták!Ujra regg.nem lehet.Ossze vissza irkálunk már azt irja szkájpoljunk.Irtam hogy kapjátok be.

Basszus!Sikerült belépni!:-) Hol találom a kereket amit meg kell forgatni?

Át kell lépni az Angol nyelvre, www08.betn1.com/sports/?lang=en
és jobb oldalt lent látszani fog, mint a képen is, arra kell kattintani, majd a következő ablakban meg kell adni a login nevet és a telefonszámot, amit megadtunk a regisztrációnál.
Ha nem fogadja el az adatokat, akkor chat és kérni kell.

Atváltok angolra belépés előtt akkor látom beirok mindent azt irja ajd holnap ujra.Mikor belépek eltünik.nem mutat semmit

#21 december 23, 2017, 20:01:19, lulu65bj
Belépés az automatikusan Magyar nyelvre visz, ezután kell átváltani Angolra.
Annyi is elég, hogy a böngésző címsorában, a hu átírjuk en-re, de csak a belépés után. Majd pedig Sport rész. Akkor már ott lesz a kerék. Viszont ez csak a regisztrációt követő naptól lesz elérhető, mármint a pörgetés.
you have register today you can participate from tomorrow

Hali!

Megkaptam a tegnapi pörgetésem nyereményét.(24 órán belül) Ma semmi gond nem volt, engedett pörgetni, de most nyeremény nélkül maradtam.

az ajándék pénzből mennyit lehet nyerni?van valami maximum nyeremény,megforgatási követelmény vagy bármi?én nem találok semmi infot erről.

Sajnos én sem tudom. Ha esetleg beszélsz angolul, akkor a chat-en meg lehet kérdezni. Én sajnos nem tudok, csak ezzel : translate.google.hu

A chat ebben az időben elérhető :Live Chat service is available every day from 13:00 till 18:00.

Annyira tudok angolul mint te :).

értem,

Sikerült pörgetned? Adott free betet?
Nekem csak 2. nap azaz első pörgetésre kaptam 5€, de ezután csak 0-át adott. Hát még január 6-ig remélem ad mást is.
Közben azért befizettem, hogy esetleg jobban ad akkor a kerék.

Még ami itt jó, elfogad PayPal befizetést is. Ez nagyon kevés irodánál van.

eddig 3 pörgetésből egyszer adott 5eurót. 60 eurónál sikerült elbuknom.

Valaki próbálta a tegnapi kaszinó promót? 30-50€-t kellett befizetni, felét megforgatni valamelyik play'n go játékon, és ma jóváírtak a Mytrery Joker 6000 nevű játékra 30-50 pörgetést (befizetés összegétől függően). Ez tök jó, jóvá is írták, de hiába kattintok a pörgetés gombra, nem történik semmi, csak eltünteti a gombot. Reggel még ment a játék, a többi is használható, csak ez nem. Se a cégtől, se itthon, egyik böngészővel sem. Más nem járt így?

Hali!
Nézz rá a belső üzenetekre!

Nekem ez érkezett:
Dear Customer ,

Kindly be informed that due to a technical problem , the customers that failed to view and play the Free Spin on the Slot 'Mystery Joker 6000' will be assigned tomorrow.

Sorry for the inconvenience.

Best Regards
Customer Support