Várda64-vegyes 2018-tól

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok sporttársak!

Ha egy üzlet beindul... Pedig tegnap éjszakás voltam és napközben max. 1 órácskát ha szunyókálgattam. De kezdődött a mennyei a TV-ben, s mivel a saját meccsnézős TV-m a számítógép mellett van, ezért kinéztem magamnak egy versenyt. Szokásomtól eltérően már az elején neveztem, így az 5 óra 37 perc ténylegesen pókerezéssel telt.
Nem indultam rosszul, mert a prémiumlapjaim óvatosan kifizették a játékostársak és a verseny közepe felé a pénzbeérés már biztosnak látszott. Pénzbe érve két jól irányzott all in az élre repített, így már a főtáblában is bizakodtam. Ezután kis torpanás, amit elég olcsón megúsztam és 3. helyen érkeztem a döntő asztalra. Kiegyenlített mezőny gyűlt itt össze, tehát észnél kellett lenni. Legérzékenyebben az érintett, mikor a dáma párom meghúzgálta egy egyszínű K J a flopra érkező J J 10 lapokkal. Akkor már csak négyen voltunk versenyben és ez a leosztás jelentősen meggyengített. Innen sikerült eljutnom a HU-ig. 2/3-1/3 hátrányban kezdtem ellenfelem ellen, melyet először sikerült egálra hoznom, majd nyertem. Mivel Ő húzgálta meg a QQ-m és azt hitte, hogy neki minden esik ellenem, ezért elégtételt vettem rajta. KK-val a kezemben egy mini raise-el becsaltam a játékba, flop után még egy mini raise, majd K9-el a kezében egy 2 8 9 floppon rámtolta az all int. Jól tette!  ;D

Sose legyen rosszabb!!    :beerchug:

Sziasztok!

Mint tudjuk a győzelmet nem kell magyarázni, a vereséget nem lehet. Most mégis magyarázatra szorul a győzelem, mert ennyire alacsony beülőre azért nem szoktam lemenni. Most is csak egy küldetés teljesítése miatt tévedtem ide. Egy blöffölt all innel dupláztam... a többit már tényleg nem kell magyarázni.  :)
S, milyen az élet, ma délelőtt volt szabad másfél órám. Egy hasonló kaliberű versenyen befigyelt egy 3. helyezés.  ;)

Sose legyen rosszabb!!  :beerchug:   

Idézetet írta: Várda64 Dátum július 03, 2020, 19:23:25
Sziasztok!

Mint tudjuk a győzelmet nem kell magyarázni, a vereséget nem lehet. Most mégis magyarázatra szorul a győzelem, mert ennyire alacsony beülőre azért nem szoktam lemenni. Most is csak egy küldetés teljesítése miatt tévedtem ide. Egy blöffölt all innel dupláztam... a többit már tényleg nem kell magyarázni.  :)
S, milyen az élet, ma délelőtt volt szabad másfél órám. Egy hasonló kaliberű versenyen befigyelt egy 3. helyezés.  ;)

Sose legyen rosszabb!!  :beerchug:   
megéri az Unibet póker részlegén játszani? én a Pokerstarson szoktam néha, s ahhoz képest nagyon gyengus az Unibet kinálata. Neked mi az ami miatt mégis megéri itt játszani? Küldetések, ellenfelek?

Szia @LFCfanBoti !

Szerintem ez egyéntől függ. Nekem speciel úgy tűnik megérte ide regisztrálni. Tízen pár évvel ezelőtt játszottam már itt, de utána teljesen felejtős lett számomra mind az iroda, mind a terem. Most karantén ideje alatt, a sportfogadas.org közös versenysorozata miatt tértem vissza ide. Eddig úgy tűnik jó döntést hoztam.
Miért éri meg itt játszani nekem? A válasz egyszerű. Nem vagyok egy jó és képzett játékos és mégis sikerül eredményesnek lennem, akkor az azt jelenti, hogy a többiek még gyengébbek. Gondolom ismered a mondást mely szerint "vakok közt a félszemű a király".  ;D ;D ;D

Sziasztok!

Tényleg nem az eredmény miatt "ragadok tollat", hanem hátha más is tanul belőle.
Kicsit elkezdett kóstolgatni az Unibet kliens. Volt két olyan kiesésem versenyről pénzbeérés előtt, amiről szerintem az ellenfelem sem tudja, hogy miként javult le. Na ez már az én, egyébként birka türelmemnek is sok volt, pedig pénzlehívás után nem ritka jelenség ez. Legalábbis tapasztalatom szerint.
Így jobb lehetőségem nem lévén átnyergeltem a bet365 ipokeres klienséhez. Szeretek itt is játszani, de az Unibet talán jobban favorizálja az erős kezeket. (mondjuk a tegnapi nap az pont nem ilyen volt  ;D ) Szóval termet és szolgáltatót váltottam és mindjárt az első próbálkozásra pénzbe értem egy versenyen. Ezután kiválasztottam egy hasonló kaliberűt, mint az előző és go! Itt már befigyelt egy döntő asztal, ami a verseny egészét nézve aranyéremmel ér fel számomra. Ritka melós verseny volt. Talán nem is nagyon volt olyan szakasza a tournak amikor átlagzseton felett lettem volna. Ehhez képest a 6. hely teljesen rendben van.  ;)

Sose legyen rosszabb!!   :beerchug:

#65 július 07, 2020, 22:25:37, Várda64
    Grasshopper - FC Stade Ouchy
    Labdarúgás SvájcChallenge Liga
    Grasshopper

    Grasshopper - FC Stade Ouchy
    LabdarúgásSvájcChallenge Liga
    Gólok száma
    Felett 2.5

    Lillestrøm - HamKam
    LabdarúgásNorvégiaOBOS-ligaen
    Lillestrøm

    Lillestrøm - HamKam
    LabdarúgásNorvégiaOBOS-ligaen
    Gólok száma
    Felett 2.5


Este is lesz egy kis póker. Mellé fogadáskészítővel összehoztam egy 3.84-es oddsot "unaloműzőnek". Hajrá!  ;)

#66 július 08, 2020, 19:40:08, Várda64
Kriens - Aarau
Labdarúgás / Svájc / Challenge Liga
Gólok száma - 1. félidő
Felett 1.5
2.04

Young Boys - Thun
Labdarúgás / Svájc / Super League
Szögletrúgások száma
Felett 9.5
1.55


Eredő odds: 3.16
Tét: A küldetések teljesítésért nyert 20 ingyenpörin behúzott 5€.


Az első mérkőzést itt indokoltam: https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/375873
A második mérkőzés a két csapat szezonbéli találkozóiból adódott.

Hajrá!

#67 július 11, 2020, 20:29:25, Várda64
"Bátraké a szerencse", szokták mondani.

Molde
Teljes játékidő
Haugesund - Molde

Igen
Mindkét csapat gólt szerez
Haugesund - Molde


Felett 2.5
Molde által szerzett összes gól
Haugesund - Molde

Ez 5.80


Felett 2.5
Gólok száma
Lugano - St. Gallen

Igen
Mindkét csapat gólt szerez
Lugano - St. Gallen

St. Gallen
Háromesélyes fogadás hendikeppel, Kezdése 0-1
Lugano - St. Gallen

Ez 3.00


Fogadásépítővel készítve, eredő odds: 17.40
Tét: a sok tétel miatt 3€.

Első tipp itt @gavrilo14 Tippajánlója alapján született: https://www.sportfogadas.org/elozetesek/magas-szorzot-hozhat-az-offenziv-futball
A második tipp saját megérzés.

Mai tippem fogadásépítővel:

Vaduz
Teljes játékidő
Vaduz - Aarau

Felett 3.5
Gólok száma
Vaduz - Aarau

Felett 8.5
Szögletrúgások száma
Vaduz - Aarau

Eredő odds: 3.35


Itt írtam pár sort a mérkőzésről: https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/379455  Hajrá!  ;)

#69 január 02, 2021, 19:03:34, Várda64
Már rendesen szégyellem magam emiatt a napló miatt. Minden kolléga vezeti itt ezerrel, engem meg figyelmeztet a rendszer, hogy fontoljam meg egy új téma indítását.  ;D Megfontoltam..... vezetem ezt.  :) Viszont napi rendszerességet nem kell várni, mert arra biztos, hogy nem lesz időm, de azokat a mérkőzéseket megosztom majd ebben a naplóban amiket kifejezetten jónak látok.

Nem szaporítván tovább a semmit, csapjunk a lecsóba!

Kezdésnek mindjárt itt van egy török bajnoki.
Galatasaray-Antalyaspor kezdés ma 17:00 Vigyázni kell ezzel a cigány népséggel mert szeretnek bundázgatni, de meglátásom szerint most a Cimbom mintha egy kicsit komolyabban venné az idei bajnokságot. Jelen állás szerint az Alanyaspor oktatja a regnáló bajnokot, így a hazaiak lecsúsztak a 2. helyre. Na ezt kell rendbe tenni 17 óra körül. Hiányzó itt is ott is lesz bőven, de a Galata kerete azért jobban adja a pótlást, mint ellenfeléé. Tavaly két sima 5:0-át nyomtak egymás ellen ebben a szereposztásban. Ha 5 nem is, de 2-3 gól simán van jelenleg is a két csapat között. Az unibet az Ázsiai hendikep -1-et 1.77-es oddson adja. Meg kell játszani, nincs mese.

Nagy Galata fölény ellenére 0:0. Az 51. perctől 10 főre fogyatkoztak.  :noway:

#70 január 17, 2021, 11:48:53, Várda64
A tegnapi "sikeren" felbuzdulva, ma "Hajrá Gary!".  :beerchug: Remélem kifilézi ezt a nagypofájú bunkót.  :bigok_125:

Csináltam egy buliszelót a mai eseményekből, néha ilyen is kell, de telóról nem tudtam betölteni a képet a csatolmányba.
Három fix eseményem:
Juve-Udine legalább 4 büntető lap a meccsen
Atalanta-Sass legalább 3 gól a meccsen  (5:1)
Nidaros-Hasle hazai győzelem


3/5 "hátha bejön" tipp:
Juve 0:1-ről hazai győzelem
Atalanta-Sass legalább 7 büntető lap a meccsen  (4 lap)
Barca 2:0-ról vendég
Barca meccsen legalább 6 büntető lap
Nitra-Trencin legalább 7 gól a meccsen


Lehet csemegézni belőle.  :)



A mai nap meccse(i):

AFC Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam

Gurus írásom ezen a linken található: https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/471390

TippMixen -1,75-ös ázsiai hendivel ment játékba 2.11-es oddsért.
Na most mondom, ha nem nyer az Ajax, egy életre bezártam ezt a naplót és feladom az ilyen jellegű információ közlést. Már minden barátomat "belerángattam" a holland csúcsderbibe.  ;D ;D ;D

Brest - Rennes

Hasonló huncutságot vélek felfedezni a fogadók átverésében, mint a múltkor a ciprusi gurus meccsemnél. Interneten felfelé mennek a hazai csapat szorzói, TippMixen lefelé. Ha időm engedte volna guruztam volna 1X-be, mert láttam már pár hazai produkcióját a Brestnek. Így csak a Mix maradt. 1X-be ment 1.58-ért és hozzá minimum 4 büntetőlap 1.50-ért. Mind a kettőt erős tippnek tartom.

Slovan Bratislava - Detva

Egymás ellen gyakran játszanak sok gólos mérkőzéseket, ezért 1.79-ért ment a több mint 5,5 gól.

Salzburg - Villach

Ez a tipp inkább megérzésen alapul. Mikor megláttam a több mint 5,5 gólért a 2.02-es oddsot nem volt szívem otthagyni.

Akkor hajrá!  :beerchug:

Idézetet írta: Várda64 Dátum január 17, 2021, 12:14:29
A mai nap meccse(i):

AFC Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam
Na most mondom, ha nem nyer az Ajax, egy életre bezártam ezt a naplót és feladom az ilyen jellegű információ közlést. Már minden barátomat "belerángattam" a holland csúcsderbibe.  ;D ;D ;D

Szerencsénkre ez nem történt meg; csak így tovább Várda! :great: Lehet nem pontos a 'diagnózisom', de nekem úgy tűnik, mintha a sportfogadási reneszánszodat élnéd; nagyon jól megy! :ok:

Erő, izom, "C"-vitamin Sporttársak!

Tetszik, nem tetszik lassan elcsordogált felettünk a 2021-es esztendő első hónapja is. Sokan ilyenkor vonnak mérleget az egész havi teljesítményükről, de bevallom töredelmesen nekem nincs miből mérleget vonnom, mert össze-vissza csináltam mindent.
Tulajdonképpen egy dolog tekinthető esetemben állandónak 2019-től, az SfGuru Prémium játékban való részvételem. Mikor nagy nehezen, hosszú agitálások után csatlakoztam a csapathoz, igazából úgy voltam vele, hogy megpróbálom, majd lesz valami. Lett is, egyre inkább megtetszett a játék. Mindaddig azt hittem mekkora "Isten-Király" vagyok, míg a szervezők a 2020-ra tervezett éves játék kapcsán nem szembesítettek bennünket a 2019-es teljesítményekkel. EMBER!!! Az "indultak még" kategória közé is csak jó indulattal fértem be. Akkor jött a gondolat hogy folytatom, de ha csak ennyi van bennem, akkor ebből ki fogok szállni. Mindenesetre nem "befeszülve", de próbáltam egy kis észt is belevinni a játékomba. Ennek eredményeként kisebb-nagyobb hibákat leszámítva 2020-ban már egy egész elfogadható eredményt sikerült elérnem.
Igen ám, de hogyan tovább? Tudom ezt fokozni, vagy akárcsak szinten tartani? Kavarogtak bennem a kérdések és a gondolatok, de január közepére szépen letisztult bennem minden.
Itt most szépen húzunk egy baszott nagy vonalat.

________________________________________________________________________________________________

Így ni, és folyt. köv..
Az már tisztán látszik, hogy januárt is pozitív tartományban fogom zárni, attól függetlenül, hogy van függőben egy elemzésem és az oddsok alakulásától függően talán fog születni még egy.
Februártól viszont új élet kezdődik a fogadási kultúrámat illetően és ezt ebben a naplóban fogom dokumentálni. Az alap adott, a Gurus tippek megjátszása egységnyi téttel. Hogy maga az "egység" forintosítva-eurósítva konkrétan mennyi lesz azon még gondolkodom, de biztosíthatok mindenkit én mindig olyan téten játszom, hogy az "ne fájjon". Ez jelentős változás a Guruhoz képest, mert ott a téttel általában taktikázunk, sokszor a "tutit" se küldjük be maximális téten. Itt úgy tervezem, hogy a Guru szabályzatához igazodva, minden maximális téten megy.
Remélem jól fog elsülni a dolog.  ;) Így elvileg két legyet üthetek egy csapásra. Gyakorlatilag pedig kiderül hogy életképes-e a dolog.

Addig amíg mindez realizálódik, érjük be egy "alkalom szüli a tolvajt" tippel:

https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/474905

Ahogyan vártam, szépen megfaragták az oddsát.  :)

Hajrá!  :beerchug:


Szia Várda!

Szerintem aki szemfüles, már rég max téten tolja a Guruidat :)!!!
De azért ne görcsölj ezen be!

Csak szépen így tovább! Biztos lesznek még gödrök, csúcsok át kell vészelni mindkettőt és csak higgadtan csinálni azt amit eddig toltál! - mondjuk ez elég nehéz, tudom.

Javaslom neked az exelt - szépen lehet vezetni a tippeket, s látja az ember hol tart (több irodánál nyomulunk, már elveszik az infó). Általában írom, hogy mekkora a bukók szorzója is, sőt eleinte jelöltem a versenysorozatot és a kimeneteleket is pl Olasz1 kétesély, vagy nb1 - over stb. Ez utóbbi pl kiadhatja, hogy azt hiszed király vagy az nb1-ből, közben meg a svájci2 hozza a legtöbb profitot - ezt hívom piac rangsorolásának: azt a meccset követem be két párhuzamosan zajló meccs esetén, amelyben jobbak a mutatóim, mert valljuk be egy seggel 3-4 lovat megülni/ egy p..el 3/4 lukat egyszerre betömni lehetetlen, bár utóbbit érdemes/érdekes lenne próbálgatni.  :D

Üdv, barátsággal
HAJRÁ, sound