Várda64-vegyes 2018-tól

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#90 február 20, 2021, 20:21:57, Várda64
Egy kifejezetten nehéz és hosszú hét után ezzel nyitok hétvégére:
https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/492498

Genoa - Hellas Verona
Tipp: Genoa +0.5 Ázsiai hendikep
Odds: 1.46
Tét: 10 egység


Borotvaélen táncolt, de jött.  :ok: Ezzel a Guruban is visszakapaszkodtam a pozitív tartományba.  ;)

Egyenleg: 6.4 egység

#91 február 22, 2021, 09:39:20, Várda64
Mai tippem:
https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/493084

Mjällby AIF - Akropolis IF
Tipp: 2.5 gól felett
Odds: 1.62
Tét: 10 egység


Most vettem észre, hogy hülyeséget írogatok. Egyenleg helyett nyereményt kell írnom.

Nyeremény: 12.6 egység

#92 február 24, 2021, 21:03:51, Várda64
Még megpróbálok pár pontot összefabrikálni a Guruban, bár lehet jobban járnék ha ülnék a seggemen. ;D De a játék azért játék, hogy játsszuk  ;) :
https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/494517

Dynamo Dresden - Bayern München II
Tipp: Dynamo Dresden
Ázsiai hendikep
Odds: 1.46
Tét: 10 egység

#93 február 28, 2021, 13:05:24, Várda64
Visszatérek egy tavalyi kedvenc ligához:
https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/495241

Aarau - Winterthur
Tipp: Aarau által szerzett összes gól 1,5 felett
Odds: 1.67
Tét:  10 egység


Ha már ebből a mérhetetlennek tűnő mélységből visszakapaszkodtam, akkor már csak nem tapsolom el az összes Gurus pontom. Viszont, hogy mennyire erősnek érzem a tippet, azt a játékba küldés tétje mutatja.
Közben a surranópályán az SPF Kupában is sikerült az elődöntőbe kerülnöm. Ezt is meg kell becsülni.  :)

Most, hogy véglegessé vált a Február havi teljesítményem, vonjunk mérleget a hónapról.

1., Az SPF Kupát sikerült megnyernem.  :ok: Egy utolsó pillanatos nagy szorzóval sikerült megcsípnem a rájátszást jelentő 16. helyezést. Onnan pár jó tippel és jó taktikával sikerült utolsóból elsőnek lennem.

2., Az SfGuru és az azzal párhuzamosan futó külön fogadás már sokkal gyengébben ment. Mind a két szálon rég nem látott mélységig sikerült zuhannom. Innen még sikerült visszakapaszkodnom pozitív tartományba és reális esélyt láttam arra, hogy hó végére egy normál átlagot le tudok hozni, de az égiek ellenem voltak. Nem hiába van a mondás, mely szerint "a jó Isten mindig döntetlenre játszik", de nálam ez most kicsit beigazolódott. Tetszik, nem tetszik sok esetben rosszak voltak a kiválasztásaim, így idejekorán kellett hoznom egy döntést és elengedtem ezt a szálat ebben a hónapban. Azt tudomásul kell vennem, hogy hála Istennek nekem sem időm, sem lehetőségem nincs havi szinten 30-40-50 elemzést írni, viszont azt is tudomásul kell vennem, hogy abba a 10-15-be amit én tudok teljesíteni havonta, nem fér bele 5 vesztes tipp.
A Nyeremény így 2.6 egységen zárt és az SfGuru pontok is megrekedtek 3.06 ponton.

Márciusban folytatása következik a kalandnak.  :beerchug:

Nagy Gratula Neked!

Az SPF Kupát megnyerni azért egy hatalmas dolog! Szerintem a Guru-n se búslakodj, mert a 2,6-os ROI egyrészt még mindig pozitív, másrészt olvastam erről, hogy stabil 3 %-al kellő tőkével simán milliós nagyságrendű éves nyereményt lehet építeni.

Szóval nem lettél szerintem rosszabb fogadó, csak ez most így jött ki!
Azt áruld el inkább, hogy mi van a Kisvárdával? Adják-veszik a pontokat ők is, vagy szezon végéig marad a hullámvasút? Úgy gondolom, hogy a hét végén odaadja a Honvédnak a meccset Supka, de akkor kedden a Puskás viszont Nálatok hagyja a pontokat!

Szaksajtó?
Üdv, sound

Idézetet írta: Sound Dátum március 01, 2021, 08:56:55
Nagy Gratula Neked!

Az SPF Kupát megnyerni azért egy hatalmas dolog! Szerintem a Guru-n se búslakodj, mert a 2,6-os ROI egyrészt még mindig pozitív, másrészt olvastam erről, hogy stabil 3 %-al kellő tőkével simán milliós nagyságrendű éves nyereményt lehet építeni.

Szóval nem lettél szerintem rosszabb fogadó, csak ez most így jött ki!

Szaksajtó?
Üdv, sound
Köszi Ricsi!  :beerchug:
Nem esek én kétségbe, sőt.... Tavaly ilyen hónapnál biztos belenéztem volna egy jó nagy mínuszba, most annyival több vagyok, hogy legalább ezt elkerültem.  :)

Idézetet írta: Sound Dátum március 01, 2021, 08:56:55

Azt áruld el inkább, hogy mi van a Kisvárdával? Adják-veszik a pontokat ők is, vagy szezon végéig marad a hullámvasút? Úgy gondolom, hogy a hét végén odaadja a Honvédnak a meccset Supka, de akkor kedden a Puskás viszont Nálatok hagyja a pontokat!

Szaksajtó?
Üdv, sound
Vagyunk egy páran akik szeretnénk tudni, hogy mi történt. Teljesen szétesett a csapat és egyenlőre nem látom, hogy ebből önerőből ki tudnánk lábalni. Kondi nincs, játék 0, szóval sok esélyt nem látok a látványos javulásra.
Ha holnap nem nyerünk (márpedig van rá esély, hogy nem), akkor beléptünk a kiesőjelöltek táborába.
Ez van.

Gratulálok a februári teljesítményedért! :ok:

A Várda pedig kapja össze magát; ugyanis kezd hagyománnyá kinőni a Várda - FTC mérkőzés megtekintése :)

Idézetet írta: Latzka Dátum március 02, 2021, 19:50:56
Gratulálok a februári teljesítményedért! :ok:

A Várda pedig kapja össze magát; ugyanis kezd hagyománnyá kinőni a Várda - FTC mérkőzés megtekintése :)
Köszi @Latzka:beerchug:

Jajj, nagyon nagy bajban vagyunk Lacikám! A legszörnyűbb, hogy nem is látom, hogy honnan a francból tudnánk összeszedni azt a maradék 6 pontot, ami szerintem a biztos bennmaradást jelentené számunkra. Ilyen szezont így elbaszni.... én ezt nem is értem.
Ezek mentálisan most olyan mélyen vannak, hogy nem tudom, hogy van e innen visszaút.  :-\ Ráadásul ez a keret, az előző kereteinkkel ellentétben nem is igazán tudja, hogy hogyan kell a kiesés ellen küzdeni, mert nem voltak ilyen helyzetben. Az előző évek keretei abban éltek, harcedzettek voltak. Mert azt azért tudni kell, hogy a kiesés elleni küzdelem is egy külön műfaj a bajnokságon belül.
Ez van sajnos. Reménykedjünk!  :angel:

#99 március 06, 2021, 14:50:40, Várda64
Kezdjük egy ütős tippel a Márciust:
https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/497887

MOL Fehérvár - Paksi SE
Tipp: MOL Fehérvár -1 Ázsiai hendikep
Odds: 2.70
Tét: 10 egység


Nyeremény: -10 egység

#100 március 07, 2021, 11:13:44, Várda64
A javítás reményében:
https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/500316

Juventus - Lazio
Tipp: Gólok száma 2,5 felett
Odds: 1.82
Tét: 10 egység


Végre egy tükörsima tipp, bár azt hittem a Lazio legalább 2 gólt rúg.  ;)

Nyeremény: -1.8 egység

#101 március 08, 2021, 12:41:31, Várda64
A mai elemzésem:
https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/500715

Budapest Honvéd FC - Kisvárda
Tipp: Mindkét csapat gólt szerez - igen
Odds: 1.61
Tét: 10 egység

#102 március 08, 2021, 12:43:04, Várda64
Unibeten egy meccs előtti fogadás az új lehetőségek bevonásával:

Felett 2.5
Összes lap - Kisvarda
Budapest Honvéd FC - Kisvarda
Igen

Mindkét csapat gólt szerez
Budapest Honvéd FC - Kisvarda

Felett 2.5
Gólok száma
Budapest Honvéd FC - Kisvarda

Eredő odds: 3.65


Andó-Szabó majdnem 3-as átlagon van nálunk elkönyvelve. Még egy tizi sem kizárt ellenünk.

#103 március 07, 2021, 15:15:49, Várda64
bet365 élő!

Csákvár - Nyíregyháza 26. perc 0:0-nál
1.fi. több mint 0,5 gól
Odds: 2.37

#104 március 08, 2021, 12:44:56, Várda64
Unibet, a kezdők ismeretében:

Budapest Honvéd FC - Kisvarda
Lapot kap
Igen(Melnyk, Bogdan)


Odds: 6.00