Várda64-vegyes 2018-tól

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#105 március 10, 2021, 08:30:23, Várda64
Ma két elemzéssel támadok:

https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/501324  :bash: :bash: :bash:

https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/501540  :great: :great: :great:

Nyeremény: -10.00 egység

#106 március 16, 2021, 14:09:41, Várda64
Ezzel a tippel megpróbálom megkezdeni a felzárkózást:

https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/505207  :great:

Nyeremény: -2.40 egység

Ma egy kedvenc csapattal próbálkozom:

https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/506271


Peterborough United - Portsmouth
Peterborough United által szerzett összes gól
Tipp: 1,5 gól felett
Odds: 2.18
Tét: 10 egység

Egy nagyon gyenge februárt tudtam überelni egy még gyengébb márciussal, ezért a hónap közepe táján fel is függesztettem a fogadásokat és megpróbáltam csak a Gurura koncentrálni.
Ott aztán' volt minden mi szem-szájnak ingere csak jó nem. Hihetetlen rossz szériával alamikor még -35 pont környékén is jártam. Ezt sikerült kozmetikázni, sőt a pozitív tartományhoz is közel kerültem, de az utolsó elemzésem hűen tükrözte egész márciust.
Voltam már rosszabb helyzetben is, abból is kikászálódtam. Remélem ebből is kifogok.
Csak azt sajnálom, hogy a bebukott lóveszt jótékony célra is felhasználhattam volna....
Áprilisban egyenlőre csak a Guruval próbálok foglalkozni, a többit meglátjuk.  :)

#109 április 02, 2021, 19:44:01, Várda64
Élő!

TNS-Caernarfon 3-0
2. félidő - 72. perc
TNS góljai 3,5 felett
Odds: 1,50


83. perc 4-0  :ok:

#110 április 02, 2021, 20:55:18, Várda64
Élő!

Chievo-Spal
1-1
2. félidő - 70:56
2,5 gól felett
Odds: 1,90


A 2. félidő eleji gyors gólváltás után is támadnak a csapatok.

#111 április 03, 2021, 05:34:07, Várda64
Meccs előtti fogadás:

Levante-Huesca
Büntetőlapok száma
4,5 felett
Odds: 2.10


A 60. percben 4-nél jártak...  :-\

#112 május 01, 2021, 06:11:41, Várda64
8(!) másodpercet késtem az utolsónak szánt áprilisi elemzésemmel, mely ez lett volna 10-es téten 1.93-as oddsért: vendégcsapat több mint 1,5 gól

Első körben elengedtem a belga bajnokság rájátszásának nyitómérkőzését, a Royal Antwerp FC - KRC Genk párosítást, de közben olyan információk birtokába jutottam, mely nagyon beleillik az általam a labdarúgásról alkotott filozófiába. Akik ismernek tudják, akik nem azoknak elmondom, hogy régi vágású, sokat látott futballszurkolóként én tartom magam ahhoz, hogy igazából eredményt csak úgy lehet elérni, ha makulátlan rend, fegyelem és összetartás jellemez egy öltözőt. Nos, egy (szándékosan?) rosszul időzített átigazolási hír úgy látom teljesen felborította a hazai csapat berkeit és a klub honlapján többet foglalkoznak ezzel, mint magával ezzel a nem kevésbé fontos mérkőzéssel.
Történt volt ugyanis, hogy a Royal Antwerp FC-nél bejelentették, hogy az idény végén az RSC Anderlecht-hez távozik a csapat egyik kulcsjátékosa Lior Refaelov. Refaelov a maga 9 góljával és 8 gólpasszával a piros-fehérek legeredményesebb játékosa volt. Így, múlt időben, mert vezetőségi döntés alapján a hátralévő 6 mérkőzésen már nem számítanak a szolgálataira. Mondanom sem kell, hogy ez mennyire megnehezíti Frank Vercauteren taktikai elképzeléseit a jövőre vonatkozóan. Ilyen kvalitású játékost egyik pillanatról a másikra nem lehet leakasztani a szegről és ez szerintem döntően fogja befolyásolni már a mai mérkőzésüknek a végkimenetelét is.
A vendégoldal tele van pozitív töltettel, hisz John van den Brom legényei egy Belga Kupa trófeával a tarsolyukban hangolódtak a rájátszásra. Fontos hiányzójuk Bryan Heynen személyében nekik is lesz, de szakvezetőjük szerint Bastien Toma simán megoldja majd a pótlását. További jó hír még a genkiek házatályáról, hogy ismét a csapatban lesz Junya Ito, aki 10 gólt és 12 gólpasszt számlál már eddig a szezonban. Végül, de nem utolsó sorban ott lesz az a spíler is a csapatban, aki akár egyedül is képes lehozni a tippemet. Ő pedig nem más, mint Paul Onuacu, aki egymaga 29 találatnál jár már a bajnokságban.
A felsoroltak ellenére sem mernék végeredményt tippelni erre a találkozóra, de a vendégek duplázására nagy esélyt látok.


Kicsit sorsszerűnek tartom, hogy nem sikerült játékba küldeni, elég ha csak azt mondom hogy 13 óráig nem volt internetem.
Ezzel biztossá vált, hogy nem sikerült javítani az áprilisi SF Guru Prémium eredményemen, de ez van.  ;)

Végeredmény: 2:3

#113 január 03, 2022, 17:12:42, Várda64
Kisebb unszolásra ugyan, de megpróbálom felébreszteni a naplómat 2022-re. Ide próbálom meg a gurus írásaim mellett azokat a tippeket rendszeresíteni, melyek valamilyen formában játékba mennek tőlem.
Éjszakás műszak után végül úgy döntöttem, hogy elég mára ez az egy tipp. Max. ha élőzök esetleg az még bekerül majd ide. Sok szerencsét kívánok mindenkinek az új esztendőre!Csak a VÁRDA!

Lokomotiv Jaroszlavl 1-2 Dinamo Moszkva  :noway:

Micsoda remek ötlet :ok: És valamivel meg kell keresni a pénzt a Várda nemzetközi idegenbeli túráira :ok:  ;D

IdézetMicsoda remek ötlet :ok: És valamivel meg kell keresni a pénzt a Várda nemzetközi idegenbeli túráira :ok:  ;D

Főleg, ha tényleg odaérnénk és valami "kamcsatkai" sorsolnának bennünket össze. Ingünk-gatyánk rámenne.  ;D  ;D  ;D

#116 január 04, 2022, 17:42:42, Várda64
Ma ezzel a gurus tippel támadok.

    ÉLŐ
    Kunlun Red Star - SKA St. Petersburg
    JégkorongKHL
    2. harmad végén 1:3-as állásnál
    Összes gól - rendes játékidõ
    Felett 6
    Odds: 1.79


PUSH a vége 1:5



#117 január 04, 2022, 19:03:38, Várda64
Mérkőzés előtti fogadás:

    HC Sparta Praha - Kometa Brno
    Jégkorong Csehország Extraliga
    2022. jan. 4. 18:30
    Gólok száma - Első játékrész
    Felett 1.5
    Odds: 1.81


Első harmad végén 0:2  :ok:

#118 január 04, 2022, 20:44:22, Várda64
ÉLŐ

Harrogate - Carlisle 23.perc 1:0-nál
1. félidő góljai
1,5 felett
Odds: 2.00

IdézetMa ezzel a gurus tippel támadok.

Sutton United - Colchester United 2:1 :ok: