#SZATMARI (VALUE BETTING)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok Tagok!

Egy új felhasználó vagyok itt. Kb. 16 éves korom óta sportfogadok, azóta fejelsztem magam, olvasok angol fórumokot, kiolvastam már az összes sportfogadással foglalkozó oldalt. Én hosszú távban gondolkododtam mindig is, kivéve az elején, amikor 1-2 eurókból akartam 100-at nyerni. De ezen majdnem mindenki átesett. Túlléptem ezen, utána jött a másik hülyeség, a 3 meccsekből dupla. Az elején nyereséges voltam, de utána a vesztesági szériát már nem bírta ki, és rájöttem, hogy kis oddsok taktikákat az összeset ki lehet dobni a kukába. Szubjektív vélemény. Áttértem Single tippekre, de 1,5 - 2,0 közöttiekre, és hát ehhez azért kell egy 70%-os találati arány, ami nekem nem volt meg. A bankom lefelé ívelt. Bár jónak vélt meglátásaim  voltak mindig is, valahogy mégis csak elmentek ezek is. Felcsesződtem, és elkezdtem azóta élőzni, és Value Bettingelni, azaz olyan tippekre vadászni, amiben van érték. A Live tippjeim nem osztom meg ott, mert nagyon kezdeti fázisban vagyok, de a tapasztalatom annyi, hogy nem megyek le 2 odds alá, és inkább 2,50+ , de 3-4-5 + oddsokon mozgok kis téttel. Inkább izgulok élőben 10-15 percet, mikor látom mi történik, együtt lélegzek a meccsel , mint sem Prematch tippekkel 1,70-ért zigulni 90 percen keresztül, mert ez 5%-al ment hazaira, de 70. perc 0-1. De lehet élőben ezen is nyernénk. Erről ez a véleményem, továbbá arról, amit ide psoztolni szeretnék, az a Value Betting tippek, tehát amiben én értéket látok. Azaz pl. idegenben esélyesnek látom a csapatot , akire 5,25 az odds, hazaira 1,70, és X2-re az odds 1,90, miközben én szerintem a reális odds 1,50 körül mozog. Value/Érték: 0,4. Fogadunk, mert érték van benne. Nyilván ez mulik a tipster képességein is, nagyban. De legaább ezek nem tömegtippek lesznek, mert azokból elegem van, nincs kombo, mert abbol is elegem van, nincs 1,5-1,60 as single , mert elég volt abból is, nincs dupla, kis oddsos görgetős anyám kínja, hanem értékes tippvadászat, leginkább 2,00 odds felett. Egy ilyen fajta szerény kis sorozatot szeretnék elindítani itt a tollamból, ha nem zavar.  :)

Ez voltam én, nagyon röviden :)

A mai Value Betting:

SINGLE /// RENNES - TOULOUSE [ 2,5 GÓL + ] 2,10

REÁLIS ODDS: 1,70
VALUE/ÉRTÉK: 0,4
BET: 1%

Sok sikert Mindenkinek  :)

Sok sikert a naplóhoz
Egy követőd már van

Félidőben 2-1 --->>> MÁRIS NYERT :)

VALUE BETTING #2

Ma nem Single tipp lesz, hanem 2 kisebb odds, de mind kettőben elég értéket látok,  hogy megfogadjam, és egy szelvényre bárorkozom tenni.

STRASBOURG - GUINGAMP [ DNB - 1 ]
TOURS - CLERMONT [ DNB - 2 ]

ODDS: 2,85
REAL ODDS: 2,10
VALUE: 0,75

BET: 1%