Hendikep1:0

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Halloo sziasztok!

Hendikeppel kapcsolatban szeretnék kérdezni,sima hendikep.(Nem ázsiai)
Nem egyértelmű számomra ha pl Hazai 1:0 hendikepre teszek,akkor mi van ha a vendég rúg egy gólt?
De a hazai nem.Így a hendikep eredmény 1:1.Ez esetben vesztes vagy nyertes a fogadás?
Ha ugye a hazai is rúg egy gólt,akkor már 2:1 tehát nyertes.Vagy ha pl 0:0 akkor is nyertes mivel hendikeppel 1:0,tehát ez is nyertes.Köszi

#1 január 14, 2018, 19:29:12, benedek185
Idézetet írta: six Dátum január 14, 2018, 18:18:55
Halloo sziasztok!

Hendikeppel kapcsolatban szeretnék kérdezni,sima hendikep.(Nem ázsiai)
Nem egyértelmű számomra ha pl Hazai 1:0 hendikepre teszek,akkor mi van ha a vendég rúg egy gólt?
De a hazai nem.Így a hendikep eredmény 1:1.Ez esetben vesztes vagy nyertes a fogadás?
Ha ugye a hazai is rúg egy gólt,akkor már 2:1 tehát nyertes.Vagy ha pl 0:0 akkor is nyertes mivel hendikeppel 1:0,tehát ez is nyertes.Köszi

Szia!
Ha hazai 1:0-ra teszel és a hazai csapat legalább 1 góllal kikap, akkor vesztes a fogadásod. Ha viszont a hazai csapat nyer vagy döntetlen lesz, akkor nyertes a fogadásod. Fogd fel úgy ezt az egészet, mintha a hazai csapat úgy kezdené a meccset, hogy már rúgott egyet és úgy számoljuk az eredményt.

Hogy konkrétabban a kérdésedre válaszoljak, ha a vendég rúg egyet és a hazai nem, akkor vesztes a fogadásod.
Ha aztán a hazai is rúg egyet, tehát a valós eredmény 1-1, akkor hendivel együtt már 2-1, tehát ez már nyertes.

Ha valamit nem értesz, kérdezz nyugodtan. :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum január 14, 2018, 19:14:57
Szia!
Ha hazai 1:0-ra teszel és a hazai csapat legalább 1 góllal kikap, akkor vesztes a fogadásod. Ha viszont a hazai csapat nyer vagy döntetlen lesz, akkor nyertes a fogadásod. Fogd fel úgy ezt az egészet, mintha a hazai csapat úgy kezdené a meccset, hogy már rúgott egyet és úgy számoljuk az eredményt.

Hogy konkrétabban a kérdésedre válaszoljak, ha a vendég rúg egyet és a hazai nem, akkor vesztes a fogadásod.
Ha aztán a hazai is rúg egyet, tehát a valós eredmény 1-1, akkor hendivel együtt már 2-1, tehát ez már nyertes.

Ha valamit nem értesz, kérdezz nyugodtan. :)

Köszönöm válaszod!Akkor az ázsiai hendikep +1 az jobb,mert az döntetlenre is fizet.

Idézetet írta: six Dátum január 14, 2018, 20:17:28
Köszönöm válaszod!Akkor az ázsiai hendikep +1 az jobb,mert az döntetlenre is fizet.

Szerintem kicsit félre érted. Ha nem, akkor bocs, hogy belepofáztam.
Sima hazai +1 hendi-nél (amit szokás európai hendinek is hívni), ha a vége 0-1, akkor vesztett, viszont az Asian handi esetén csak a tétedet kapod vissza. Ez a "fizet". Viszont azért a két szorzó nincs közel sem egymáshoz. Érdemes azt is kiszámolni melyikkel nyersz többet. Mert lehet az asian handi-vel többször kapod vissza a tétet azaz lesz push, de viszont a nyereményed is jóval alacsonyabb. Különben mindenki erre fogadna, ha ugyan olyan lenne az odds.
Egyébként érdemes az asian handicap-et elemezgetni, mivel nagyon sok információt kilehet nyerni az odds mozgásaikból.


Szerintem az ázsiai hendikep egy nagyon jó dolog, én gyakran szoktam úgy fogadni. Bet365-ön az ázsiai hendikep és ott mindig azt adja ki amelyik a határon van, ezekre 1.90-2.00 körüli szorzókat ad. Van, hogy lemegyek 1,75 re is. Az a jó ezekben, hogy sokszor visszatudod "nyerni" vele a téted vagy a téted felét.  :)