Rezsidémon elleni harc (Pozzato)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Mai lopás Titti teniszes elemzése, itt olvashatjátok:
https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/496878

Én nem tudnék még pluszban írni (minek is? Titti és Zsivany mindent leírtak a meccshez), próbáltam valami nagyobb szorzót kicsikarni, de nem akarok telhetetlen lenni...
Tipp: Chardy +1,5 szett
Odds: 1.66
Tét: 5 euró

Idézetet írta: Pozzato Dátum március 02, 2021, 13:45:54
Tipp: Chardy +1,5 szett
Odds: 1.66
Tét: 5 euró


Egy újabb tükörsima tipp, most Tittitől, ennyi.  :beerchug:

Oakland elemzése fogott meg a mai Valencia - Villarreal meccsről. Sok-sok jó dolgot ír, olvassátok el:
https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/496275

Írnék még egy kis statisztikát:
Javi Gracia (Valencia edző) nemezise a Villarreal edzője, Unai Emery. Gracia eddig a legtöbb meccset edzőként ellene játszotta, mérlege: 1 döntetlen és 8 vereség. Elképesztő, 7 meccsen rendszerint 2 (vagy 3) gólt kapott Emery csapataitól. Ha ez nem elég, akkor a 9 meccsből 6 alkalommal volt kiállítás. Alig múlt el találkozó "erőszak" nélkül. Ha ehhez hozzávesszük, hogy a Villarreal idegenben az egyik leghatékonyabb csapat a helyzetek kihasználását tekintve, akkor gondban lehet a Valencia, főleg, mert ahogyan Oak is említette, Diakhaby nem bevethető a védelemben. Valencia otthon: pontatlan játék, kevés labdabirtoklás, még kevesebb kaput eltaláló lövés.

Kiállítás: 4.25
Villarreal góljai 1,5 felett: 2.16
Villarreal győzelem: 2.08
X2: 1.28
Büntető lapok 4,5 felett: 1.72

Nagyon csábító a kiállítás, de Villarreal 1,5 gól felett is. Amelyik csapatok tudtak védekezni, azoknak alig rúgott gólt a Villarreal, de ahol szétesett a védelem, ott 2-4 gól simán jött a részükről. Tudom, következő héten Európa Liga lesz nekik, de ilyen több sebből vérző Valenciát meg kéne csapniuk, ha már ennyire megy Emerynek Gracia ellen.

Tipp: Villarreal 1,5 gól felett
Odds: 2.16
Tét: 4 euró

Idézetet írta: Pozzato Dátum március 05, 2021, 10:12:28
Tipp: Villarreal 1,5 gól felett
Odds: 2.16
Tét: 4 euró


Rég jártam erre, most jöhet egy NBA tipp.
Charlotte Hornets - Toronto Raptors
Úgy tűnik, hogy Jordanék személyesre vették.  ;D Be akarnak jutni a PO-ba, mégpedig "alanyi" jogon, szóval a cél a top6. Ráéreztek arra, hogy ez a Kelet gyenge, így egy átlagos teljesítménnyel is oda lehet érni a rájátszásba. Nem kiemelkedő a Charlotte, de legalább mindenki egészséges, ami viszont nem mondható el a kanadai csapatról. Siakam, VanVleet, Anunoby nem bevethető, Lowry legutóbbi elbukott meccsen is sokat tepert, sok hibával játszott (9 TO), védekezés sem stabil, ha PO-t akar a Charlotte, akkor ki kell használni a Toronto helyzetét.
Tipp: Charlotte győzelem
Odds: 1.75
Tét: 5

Idézetet írta: Pozzato Dátum március 13, 2021, 18:51:16
Tipp: Charlotte győzelem
Odds: 1.75
Tét: 5


Top komment: "I've replayed this 4 times so far and just now realized the title said "official audio" and not "official video" and it's a loop."  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=7cPhKwRF4oY

Délután kiderül, mennyire volt ez rossz ötlet, de ennyiért nem bírom kihagyni.

Kerékpár, Volta Ciclista a Catalunya: 2. szakasz (18.5 km ITT)
Joey Rosskopf - Stefan de Bod
Okosság: Nem rémlett az elmúlt évekből, hogy mikor volt utoljára egyenkénti a katalán körversenyen (meg kellett nézni: 2010, de csapatidőfutam volt 2017-ben). Épp azért kedvelték ezt a hegyimenők, mert nincsen kronó, sok a szökés, idén viszont egy majd 20 km-es egyenkénti vár a mezőnyre. Időjárás kedvezőnek mondható, elsőre könnyűnek mondható az időfutam, de sok benne a technikás kanyar, rövidebb kaptatók is vannak benne, amik megtörtik a lendületet. Olvastam elemzéseket erről a szakaszról, amikbe bekerült más-más kontextusban Joey Rosskopf és Stefan de Bod.

Utóbbi esetében azt emelték ki, hogy bámikor képes egy-egy jobb eredményre, úgy tűnik az UAE kronón elért 8. helye után, hogy jó formában van, de megemlítették, hogy a végletek embere. Ha olyan napja van, simán beérkezik 90. helyen az időfutamon. Rosskopf kapcsán pedig azt mondták, hogy azért szerződött prokonti szintre az Egyesült Államokba, mert már nem World Tour szint a tudása, kiégett. Tavaly azért még két Giro kronón volt top20-as. Én azonban mást gondolok erről. Volt 3-4 napja egy kis spanyol lapban interjú az amerikaival. Rosskopf azt mondta, hogy olyan számára Katalónia (és Banyoles) környéke, mintha otthon versenyezne. Egy éve költözött feleségével Gironába, folyamatosan ott edzenek, ismeri már az utakat, bejárta a környéket többször is az elmondása szerint. Nagyon tetszik neki a táj, motiválja, hogy egy ilyen kisebb csapat vezére lehet, ahol megmutathatja, hogy még van benne kraft. Azt nyilatkozta még, hogy lehet felesége is kilátogat a szakaszokra, ez külön segíti őt.

A véleményem az, hogy itt a szorzóra kell figyelni. A 2.75-ért adott Rosskopf odds óriási value. Ez reálisan 1.70-1.80 környéke. Két dolog miatt ilyen magas az amcsi szorzója: kevés km van a lábában, illetve de Bod formája az UAE-n. Ebben az esetben az értékre figyelek, aminek alapjáraton 10-ből 6 esetben le kéne jönnie, remélem ez pont beleesik a hatba.


Tipp: Rosskopf végez előrébb
Odds: 2.75
Tét: 8

Messze volt ez, Rosskopf hiába hazai pálya, nem érdekelte az egész, de Bod pedig tényleg nagyot ment.

Idézetet írta: Pozzato Dátum március 23, 2021, 10:41:47
Tipp: Rosskopf végez előrébb
Odds: 2.75
Tét: 8


El tudom képzelni azt, aki majd megnyitja a naplót, azt hiszi valami mélyebb elemzés lesz baszó tippel, aztán csak ezt olvassa:
"Rossz jel ha többet jár már templomba
A csajod nem hívő, de nekem mégis meggyónna"


Megtévesztő, mert a szöveg alapján sokan azt hihetnék, ez az igazi! Vigyázzunk egymástól!
https://www.youtube.com/watch?v=Pd4Fk_moX9U


Pingvinek után éles váltás, de azért nagy öröm, mikor valami olyasmit találsz, amit 18 éve néztél a kanapén otthon gyerekként. Este Eurosport, jöhetett a K-1, imádtam. Remy Bonjasky volt a kedvenc, de Kaoklai Kaennorsingot is bírtam, meg Ray Sefót. Fent van oroszul és japánul is, nem vagyok kisegítve ezzel a két nyelvvel, de annyi baj legyen.  ;D
https://www.youtube.com/watch?v=u5HZ1UUCFsI

Vezetés közben például zseniális (megamúgyisnagyonjó):
https://www.youtube.com/watch?v=uqIZby7FtgY


Jöjjön egy popular tipp: Péni top4-ben végez holnap reggel 1.90-ért TippmixPrónál. Elvileg simán kéne jönnie, ha fejben ott van a srác.


Ha már jó tippet nem adtam, legalább valami érdekes videót hozzak. Nem tudtam, melyik topicba illene, így inkább a sajátba tettem. Az úriembernek tiszteletem, azon kevesek közé tartozik, akik tényleg próbálnak tenni. Mindkét oldal politikusai példát vehetnének róla, hogy nem beszélni kell, meg egymás anyját szidni, hanem nekiállni és foglalkozni az országgal. Minden egyes nap és ember számít, nem hagyhatjuk lecsúszni a peremen lévőket, mert a sportból tudjuk, hogy egy csapat mindig annyira erős, amennyire a leggyengébb tagja az...
- Mi az, ami miatt nem mégy iskolába?
- Ülni kell..
- Ülni kell? Öcsém, Tökölön is ülni kell!

https://www.youtube.com/watch?v=4pxXfA_y3WM