SPF Guru Prémium Selejtező

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Las Palmas - Elche
Spanyol Segunda Liga
27.06.2020 19:30
Tipp: OVER 2 gol ahc
Odds: 1,96 (erteke van 1,80 ig)
Tét: 1 pont

Kicsit idoszukeben vagyok, termeszetesen tisztaban vagyok a  hat oras ido limittel. Ma egy jo Spanyol focival jovok, 14 ik Las Palmas es a hatodik Elche talalkozik ma. 6 fordulo van meg hatra a Segundabol, es mindket csapat szamara van tetje a meccsnek.
Las Palmas az utolso ,,karanten elotti" forduloban csunyan kikapott 4:0 ra Gijontol. am az ujraindulas utan egy masik Las Palmast latunk, ket dontetlen es ket gyozelemmel raadasul a kapott golok listajaban nulla vilagitt. Van masik oldala az eremnek, 4 meccsben csak ket golt rugtak - azt is a 39 eves veteran csataruk Rubén Castro erte el. Igy a offenziv munkan javitaniuk kell, de teny ami teny, realisan van eselyuk a selejtezo hatosra. Ma ket jatekos nem lep palyara: Aythami Artiles hatved es Fabio Gonzales kozeppalyas piros lapok miatt.
Elche ujraindulasa egy remalom. 2 veszteseg, 1 dontetlen es 1 gyozelem. Kikapni a tizenotodik La Corunaval es dontetlenezni az utolsoelotti Extremaduraval nem melto egy csapathoz aki fel szeretne jutni a Primeraba. Edzojuk, Jose ,,Rojo" Pacheta ma unnepli a szazadik merkozest az Elche edzoi padon, es ma nem szamithat ket jatekossal: Nuke Mfulu kozeppalyas es Óscar Gilje hatved serultek.
A bookiek ma az underre fokuszalnak, de mivel az Elche legutobb otthon kikapott, raadasul idegenbenbeli goleffektivitasuk is egeszen jo. Ma megszakad a Las Palmas negymeccses ,,clean sheet" szeriaja. Normalisan 2,5 overt tennem oda, de mivel az otodik meccsem, ma egy ovatos overt teszek oda. Sok szerencset memberek!

Labdarúgás, Ausztria Bundesliga
2020.06.28. 19:30

Sturm Graz - Rapid Wien

Tipp: Sturm Graz 1.5 gól felett
Odds: 2.62
Iroda: Bet365

Katasztrófális formában van mindkét csapat, itt az esély a javításra. A hat csapatos playoffban a Sturm a hatodik, míg a Rapid a harmadik helyen áll. A hazaiak három, a vendégek két mérkőzés óta csak veszítenek. Legutóbbi három mérkőzésén nem talált a hálóba a hazai együttes, míg 3 nap leforgása alatt a Rapid kikapott a  gyenge Hartbergtől és hazai pályán 7(!) gólt kaptak a Salzburg együttesétől. Gyenge a grazi csapat is, igaz nem is bennük bízok ma. A hazaiaknál egy, a vendégeknél pedig hét hiányzó lesz. Érdekesség, hogy amikor mostanság nyert a Sturm, mindig szereztek legalább 2 gólt (legutóbbi 8 mérkőzés, igaz ebben volt egy kupamérkőzés is, ami rendes játékidőben döntetlen lett).
Úgy gondolom, hogy a Rapid csapata most sebezhető és a csapat hibázni is fog. Nem állítom, hogy a Graz csapata megnyeri a mérkőzést, de egy gyengélkedő Rapid vár ma rájuk, akik ha nem tettek rendet a fejekbe, akkor lépéshátrányba kerülhetnek a Lask Linz csapatával szemben. A Sturm egy esetleges győzelemmel közelebb kerülhet az ötödik helyhez, ami még nemzetközi kupaindulást ér. 3 forduló van még hátra és minden megszerzett pontnak nagy szerepe van.

Labdarúgás, 22.00
Barcelona – Atletico Madrid
Tipp: döntetlen
Odds: 3,85
Iroda: Unibet

Alapból szeretem megjátszani a döntetlent, amikor egy bajnokság első és második, vagy második és harmadik helyezettje játszik egymás ellen. A végső győzelem (illetve a minél jobb helyezés) miatt sokkal óvatosabbak a csapatok, mint bármely más mérkőzésen. Általában úgy ítélik meg, hogy jó nekik most a döntetlen, majd a többi meccsen megelőzik a riválisukat. Ezért is szoktak gyakran unalmas 0-0-ra vagy 1-1-re végződni ezek a rangadók. Ezúttal ráadásul két olyan csapat játszik egymás ellen, akik mostanában nagyon ritkán kapnak ki, márpedig ez megint csak a döntetlen irányába viszi majd el az esélyeket. Az pedig már csak "hab a tortán", amikor a két csapat közül az egyik az az Atletico Madrid, aki a mérkőzései nagyon nagy részét egygólos különbséggel szokta nyerni (ha éppen nem döntetlent játszik). Mivel azonban Barcelonába nem igazán győzni járnak a csapatok, sokkal inkább nem kikapni, így még nagyobb az esélye egy kevés gólos pontosztozkodásnak.
Az egyik oldalon De Jong, a másikon pedig Koke lesz a fő hiányzó, de azt gondolom, hogy nem ez fogja befolyásolni a mérkőzés végeredményét.

Köszönjük szépen a résztvevőknek a kitartást, és a számos remek előzetest.

A most záruló selejtező által SfGuru Prémium tagként folytatja júliusban:
@csatarid
@BvB_09
@fjazej
@LFCfanBoti

Gratulálunk és sok sikert kívánunk.  :cya:

Nekiálltam írni egyet egy dán női kézire, meg is írtam 1800karaktert de nem tudtam beküldeni.
Aztán csekkoltam a selejtezőt, dán bajnokira nem lehet nekünk beküldeni, gondolom a kínálatban azért volt benn mert a rendes guruban lehetne rá írni.
Eredetileg a magyar meccsre akartam, a vb a listában is van, de nem volt a kínálatban egy kézi vb meccs sem.
Mivel már megírtam az Ikast meccsre a magamét és ne vesszen el, bemásolom ide. Tudom, nem számít, de legalább nyoma legyen.

Sønderjyske - Herning-Ikast
Tipp: Ikast over 30,5gól
Odds: 1,98

Sajnos a kézi vb nincs benn a kínálatunkban, így marad egy másik nem bajnoki meccse.
A dán női pontvadászatot a legutóbbi fordulóig vezette az Európa ligában vitézkedő Ikast, régebbi nevén FC Midtjylland Håndbold aki még a Győrt is verte a blben néhány éve.
Azóta sok víz lefolyt a Dunán, és a dán csapatnak nem termett sok babér, mert a másik két dán csapat kimagaslott a bajnokságból.(Esbjerg, Odense) ez a két csapat tovább erősödött idén de valahogy mégis többet bukdácsolnak mint korábban. Nem csak egymástól vesznek el pontokat, hanem pl az Ikast mindkettőt verte a bajnokságban, ez jól megmutatja milyen erős csapat.Szerintem az EL legjobb csapata, nem nagyon látom ki verhetné meg őket.
Nincs igazi klasszisuk mint egy Esbjergnek Mörk vagy Reistad, de csapatként nagyon jól funkcionálnak. Van két jó soruk, elfogadható kapusaik és minden posztra jut valamelyik skandináv ország válogatott játékosa. Kiemelném Friist aki nekem az egyik kedvencem. Ellenállhatatlan balszélső, gyors, technikás és nagyon jó százalékkal lövi be a helyzeteit. (ő nagyon kéne a Győrnek) Skogrand neve is ismerős lehet, ő az aki a válogatottban Mörk mellé a jobbszélre szorul de igazából jobb átlövő.
Az Ikastra jellemző a gyors játék, gyorsan építik a támadást, nem gyakran jutnak el passzívig, mert már addigra régen kialakítanak előnyt valahol amiből helyzet van. Az emberelőnyöket kimagaslóan képesek játszani, ez volt az egyik kulcsa pl az Esbjerg elleni győzelemnek, mert a kimagasló szélsőik még a legjobb kapusoknak is jó százalékkal gólt lőnek.
Ellenfelüknek mindössze 3 győzelmük van eddig, a tabella vége felé tanyáznak, tehát nem nagy tényező a csapat. Igaz ugyan, hogy az Ikast is erőltetett menetben van de pont hétvégén vertek 34et Móvárnak. Ha nekik berámoltak 34et, 31gól nem lehetetlen egy kiesés elől menekülő csapat ellen. 1,98ért meg van benn érték bőven.