SPF Guru Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum április 14, 2018, 11:07:44
Sokan örülünk, hogy a Guru visszakerült a játékok közé. Viszont van benne egy 'kiskapu', amit én szívem szerint bezárnék. Szóval a lényeg csak annyi, hogy legyen meghatározva maximális odds.

Azért az nonszensz lenne, hogy mondjuk állok -35 egységgel, aztán kinézek egy jó 60-es szorzót, aztán még be is mákolom.

csak így hirtelen mondjuk egy mls első fi eredmény 3-0 46-os odds. Egy ilyennel akkor is nagyot lehet ugrani, ha max 1 egység mehet rá. Ok, hogy nem egyszerű ilyet bemákolni, de azért nem lehetetlen.

Simán meg is lehet indokolni, mert 500 karakter azért nem sok, tényleg elég 2-3 gondolat, ami körül lehet írni.
Toronto, fáradt, tartalékos lesz a Concacaf BL miatt, Colorado magaslati levegő, + Toronto rossz forma.

Szóval nem tudom, ezzel ki mennyire ért egyet, de én azért valahol csak húznék egy vonalat, ami a maximális oddsot illeti. Ha ebben netán egyet értünk, akkor már csak azt kéne megbeszélni, mi legyen a max beküldhető odds.

(Most például én vagyok kilátástalan helyzetben, és ha netán bemákolok egy bika szorzót, ami nem zárható ki, akár utolsó helyről simán elsőre is lehet ugrani. Na jó, nem simán, de lehet. Közben pedig a gurunak nem erről kéne szólnia, az a lottó  ;D)

De gondlom senki sem örülne -én sem- ha valaki a vert mezőnyből az utolsó nap bemákolna egy 71-es szorzót mondjuk egy correct scorral, aztán a 12. helyről egyetlen jó tippel élre ugrana. Ha valaki érez ilyen szorzót, tegye meg valódi pénzzel, de szerintem a guruból ezt űzni kéne, és ha lenne is egy ilyen joker féleség, azért valahol kéne egy max odds.

Igaz, nem játszom a Guruban, de az én véleményem, hogy nem kéne oddsot maximalizálni. Aki indoklással eltalál egy nagyon magas oddsot, az megérdemli, ha bejön neki.

Sziasztok régi és új cimbik! Sok sikert mindenkinek a játékhoz.

Mindjárt van is egy gondom :D

A Kastela - Split kosárlabda tippemhez kaptam egy ilyet:

vmlinuz
2014 jún 30. 11:29
Érvénytelenítés oka: Tévesen megadott tipp!

Ez csak rendszerhiba? Vagy ha nem akkor mi a gond a tippel?


májusban lesz verseny?

Igen, elinditottam hirtelen a havit.

A mai jégkorong elemzés??? az mi?


Az elmúlt évek folyamatos vitáiból okulva szerintem teljesen jogosan nincsen olyan kontroll az írások terén, mint anno, mert akkor mindennap jönnének a viták/bemószerolások.

Most már gyakorlatilag az írások hatalmas többsége átmegy a szűrűn, viszont így olyanok is nyerhetnek, akik még helyesen sem tudnak írni. Ezzel nincsen gond véleményem szerint, mert ami itt ment, az már röhejes volt, hogy páran az anyjukat is eladták volna 5 euróért.

Úgy vélem, ha a játékosok normálisan és szabályosan játszottak volna és nem a többi elemzésével foglalkoztak volna, hanem azt az erőt a sajátjukba fektetik és nem a kiskapuk megtalálására és a csalásra törekszenek, akkor a régi játék még mindig mehetne tovább.

Teljesen jó döntést hoztak a vezetők, amit elsősorban csak magunknak köszönhetünk, mert szinte semmilyen játékot nem tudunk normálisan játszani, úgy hogy legalább egy duplikált account ne legyen, vagy valaki ne próbáljon okoskodni valamit és utána még ne neki álljon feljebb.


Nyugodtan használjátok ilyen esetekben a Jelentés opciót (sárga felkiáltójel a tipp kártya jobb alsó sarkában).

Sziasztok!

Nagy boldogság, hogy visszatért a Guru! Végre többet kell újra gondolkodnom fogadások előtt  ::)
K Ö S Z Ö N Ö M !
Egy apró módosítás ötletem/javaslatom van a játékhoz, ami már elsőre feltűnt, de vártam vele másfél hónapot, hogy lássam, hogy zavar-e a dolog az idő előre haladtával is.

Csak annyi, hogy szépen meghatároztátok a havi tippek maximális számát (30), és mellékelve vagyon, hogy a folyamatosan 10 egységgel játszók ejnye-bejnyézve lesznek - ez utóbbival is maximálisan egyetértek.

Annyi merült fel bennem, hogy talán szerencsés lenne az egy hónapban felhasználható egységek számát is korlátozni, pl 200-ra (csak ötlet), ez kb követné a 30 tipp-indoklás számát.

Köszönettel, üdvözlettel:
Sound

Idézetet írta: Sound Dátum május 14, 2018, 09:18:33
Sziasztok!

Nagy boldogság, hogy visszatért a Guru! Végre többet kell újra gondolkodnom fogadások előtt  ::)
K Ö S Z Ö N Ö M !
Egy apró módosítás ötletem/javaslatom van a játékhoz, ami már elsőre feltűnt, de vártam vele másfél hónapot, hogy lássam, hogy zavar-e a dolog az idő előre haladtával is.

Csak annyi, hogy szépen meghatároztátok a havi tippek maximális számát (30), és mellékelve vagyon, hogy a folyamatosan 10 egységgel játszók ejnye-bejnyézve lesznek - ez utóbbival is maximálisan egyetértek.

Annyi merült fel bennem, hogy talán szerencsés lenne az egy hónapban felhasználható egységek számát is korlátozni, pl 200-ra (csak ötlet), ez kb követné a 30 tipp-indoklás számát.

Köszönettel, üdvözlettel:
Sound

Köszönjük, megfontolandó.  :cya:

A játékszabályzat 3. pontján van lehetőség finomítani? (ha nem is rögtön, de mondjuk a jövő hónaptól), szerintem a 2 óra az korrekt lenne.  :beerchug:

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 07, 2018, 18:03:37
A játékszabályzat 3. pontján van lehetőség finomítani? (ha nem is rögtön, de mondjuk a jövő hónaptól), szerintem a 2 óra az korrekt lenne.  :beerchug:

Ezt már én is felvetettem korábban.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 07, 2018, 18:03:37
A játékszabályzat 3. pontján van lehetőség finomítani? (ha nem is rögtön, de mondjuk a jövő hónaptól), szerintem a 2 óra az korrekt lenne.  :beerchug:

Egyelőre nem lesz változtatás.

Most ez mi egyébként? A havi verseny az össze van kutyulva a vébés elemzésekkel?