SPF Guru Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: prigioni1 Dátum június 18, 2018, 15:16:09
Most ez mi egyébként? A havi verseny az össze van kutyulva a vébés elemzésekkel?

A havi játékban a havi sportesemények kerülnek be, a foci-vb-s játékba pedig az adott eseményé.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 18, 2018, 15:31:28
A havi játékban a havi sportesemények kerülnek be, a foci-vb-s játékba pedig az adott eseményé.

Érdekes én belekattintok az aktív versenyekbe, azon belül a júniusra és látok olyat aki csak a vb-meccsekre elemez, és a rangsorban szerepel. Annak szerintem a másik versenyhez kellene tartoznia.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum június 18, 2018, 16:30:13
Érdekes én belekattintok az aktív versenyekbe, azon belül a júniusra és látok olyat aki csak a vb-meccsekre elemez, és a rangsorban szerepel. Annak szerintem a másik versenyhez kellene tartoznia.

Miért nem játszhatna az adott tippel a havi játékban is, ha akar? Júniusi meccsekről van szó, így bekerülhetnek a júniusi versenybe.

Szörnyű. Most mi lesz? :o

Guruból kizárt játékos: Danec.

#50 augusztus 30, 2018, 09:15:22, zsivany20
Sziasztok!

Csak nekem újdonság, hogy kikerült a "Minimum odds: 1.40" kitétel a Guru szabályok közül menet közben?  ???

Pedig a hónap elején még benne volt az "SF Guru Augusztus" leírásában, itt: https://www.sportfogadas.org/guru/verseny/6
Erre emlékszem, mert volt egy pont 1.40-es tippem, ami előtt ellenőriztem, hogy jól emlékszem-e, mi a minimum. És igazából egész hónapban ennek megfelelve választottam tippeket, pedig volt pár tipp, amit bátran beírtam volna (pl a tegnapi Shapovalov meccs 1.37-ért  ;)  ).

Szóval nem tudom, mi történt, mert igazából én személy szerint nem lettem értesítve a változásról. Csak látom, hogy van, akinek szinte minden tippje 1.00 és 1.40 között mozog... De azt is látom, hogy a régi motorosok pedig, gondolom megszokásból is, tartották magukat az 1.40-es kikötéshez. Ahogy én is a hónap elején kiírt szabályok alapján teljesítettem a hónapot.

Érdeklődnék, hogy ez a minimum 1.40 valóban törlésre került, vagy ez valamiféle technikai hiba csak és emiatt van pár tipp még a rendszerben, ami nincs kizárva!?  ???

Tutira jól emlékszel?! Nem bántásból kérdem, csak én nem igazán emlékszem, hogy lett volna min. odds. Igaz, általában nagyobb szorzós tippeket küldök be, de nekem pl. 16-án a Celta-Espanyolra elfogadta az 1.37-es szorzót. Igaz, én nem is néztem, hogy van-e min odds.

Én még a guru újraindulásakor felvetettem, hogy a max oddsot kéne korlátozni, de az sem lett meghatározva. Pedig továbbra is tartom, hogy meg kéne a max szorzót, mert ha teszem az -27-el állo, aztán 31-én 101-es oddsal beírom, hogy a Sevilla 4-2-re veri a Rayót, aztán netán bejön, az minden lesz, csak megérdemelt első hely nem.
Én nem tudom, hogy volt-e valaha min. odds, igaz, nem is néztem soha. Tét nagysága volt meghatározva, de oddskorlátra nem emlékszem (persze, hogy én mire emlékszem, meg mire nem, az egy dolog  :D )

Bár én nem tettem kicsikre mert elég korán elszálltam, de úgy emlékszem a minimum 1,4 a vb re volt. Itt tehetsz bármilyen oddsot nyugodtan, mindig is lehetett.

A legregebbj guruban volt minijum odds, aztan a kicsit regiben pedig mar nem volt minimalis kikotes

Idézetet írta: csatarid Dátum augusztus 30, 2018, 10:08:23
Bár én nem tettem kicsikre mert elég korán elszálltam, de úgy emlékszem a minimum 1,4 a vb re volt. Itt tehetsz bármilyen oddsot nyugodtan, mindig is lehetett.
Igen, csatarid írja jól, valószínűleg összekeverted, vagy elnézhetted.

Hát, nem tudom, korábban hogy volt. Júliusban játszottam, meg most.

És igen, ebben 1000%-ig biztos vagyok, hogy az augusztusi versenyhez oda volt írva, Minimum odds: 1.40.
Pont azért, mert emlékeztem, hogy júliusban is láttam, hogy van minimum szorzó. És kerestem a tippemet most a hónap első felében, amihez leellenőriztem, hogy jól emlékszem-e. Akkor ott volt, hogy 1.40, emiatt dobtam is akkor pár tippet, ami kicsivel 1.40 alatt volt.

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 30, 2018, 10:17:32
Igen, csatarid írja jól, valószínűleg összekeverted, vagy elnézhetted.

Lehet akkor a júliusi VB-s játék miatt maradt ott véletlenül a kitétel, de biztos, hogy kint volt augusztusra is az 1.40. Nyilván screenshot-ot nem készítettem, nem gondoltam, hogy szükség lenne rá  :)  :)

Na mind1, nem remeg bele ebbe a világ, csak nekem volt furcsa, hogy hónap elején más van kint, mint hónap végén  ???
És mivel én régen nem játszottam, az alapján tettem a tippeket, amiket a szabályoknál láttam ott jobb oldalon.

Az SfGuru verseny idén áprilisben indult újra, s azóta az a verseny az alap. Hogy ez mit is jelent? Hát például azt, hogy amikor létrehozzuk a havi játékot, akkor az előbbi hónap adatait másoljuk át.

Ami volt júniusban, ugyanaz volt júliusban és nyilván augusztusban is.

Így hát szerintem csak óvatosan azzal az 1000%-kal.  ;)

Idézetet írta: zsivany20 Dátum augusztus 30, 2018, 09:10:14
Érdeklődnék, hogy ez a minimum 1.40 valóban törlésre került, vagy ez valamiféle technikai hiba csak és emiatt van pár tipp még a rendszerben, ami nincs kizárva!?  ???

Válasz: nem volt korlátozás a hónap elején sem. Úgy ahogy fent is írták, lehet összekevered a játékokat (havi vs. foci-vb-s).

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 30, 2018, 15:19:23
Az SfGuru verseny idén áprilisben indult újra, s azóta az a verseny az alap. Hogy ez mit is jelent? Hát például azt, hogy amikor létrehozzuk a havi játékot, akkor az előbbi hónap adatait másoljuk át.

Ami volt júniusban, ugyanaz volt júliusban és nyilván augusztusban is.

Így hát szerintem csak óvatosan azzal az 1000%-kal.  ;)

Válasz: nem volt korlátozás a hónap elején sem. Úgy ahogy fent is írták, lehet összekevered a játékokat (havi vs. foci-vb-s).

Igen, én is épp erre gondolok, hogy a júliusban még tartó Foci VB-s játék megkötései lettek véletlenül átmásolva a következő havi (augusztusi) játékba, mert én augusztus 4-én, amikor az FTC - Haladás meccsre írtam az elemzést, akkor csekkoltam le az augusztusi szabályokat (pont azért, hogy megnézzem milyen szorzó fér még bele, és direkt ennek megfelelően választottam is tippet), amiben akkor még hónap elején ott szerepelt az 1.40.  :)

De nincs nagy jelentősége amúgy, szóval nem vitatkozni akarok, csak meglepett. Szóval ennyi. Ezentúl nincs megkötés, vettem a lapot, kalappal mindenkinek a játékhoz!   :beerchug: ;)

Idézetet írta: zsivany20 Dátum szeptember 03, 2018, 13:48:03
... augusztus 4-én, ...

Sőt, most nézem, hogy már augusztus 1-én megírtam, így még érthetőbb, ha még a másolás miatt átcsúszott.  ;)