SPF Guru Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Szia

Nem veszem magamra nincs harag :).
Nézzd végig az adatlapom/profilom - gurus írásaim. Ha ez gyenge Neked az is egy vélemény elfogadom.
Mindenki máshogy gondolkodik. Nekem az álandó havi plussz  a célom. Lehozom. Ahány ember annyi stílus - játékban, profit teemelésben, célokban, megnyílvánulásokban.

Üdv, barátságal
Sound

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum május 02, 2019, 19:01:20
Láttad már kívülről, amiket Te elemeztél?


Bocsi, de nem az elemzés minőségét kritizáltam, hisz azzal nincs gond, hanem a profitot.
Nem néztem, de azt tudom, hogy voltak jobb és rosszabb elemzések esztétikailag-tartalmilag, mint az enyém.

Sziasztok!

Még egy info, amiből kb el szoktam dönteni, hogy kinek a tippjeit követem/figyelem, s ha erősnek érzem megyek felé:

https://www.sportfogadas.org/profil/11736

https://www.sportfogadas.org/profil/20317

https://www.sportfogadas.org/profil/3331

Szóval itt láni a weblapon leadott tippek alapján az adott játékos teljes tevékenységét. Persze tudom, hogy máshogy játszik itt az ember az ingyenjátékokban, és máshogy élesben, de....(egyébként én már nem)
Itt adott a terep kipróbálni a stratégiákat. A Guru játék lényege sztem nem a nyeremény, hanem az, hogy egy "rutinos" fogadó hogyan gondolkodik. A rutin egy relatív fogalom én pl 1996-ban kezdtem játszani. Valaki meg 2-3 éve, de lehet, hogy 100-szor annyi tippet játszott élesben....

Tudnék még sokat írni stratégiákról, "tipus meccsekről", a különféle forgatókönyvekről amelyekből kivehető, hogy mit akarnak "eljátszani" a csapatok (sztem cirkusz van már inkább mint élsport...). De a lényeget összefoglaltam úgy érzem. Szóval alázat-szerénység, mások minősítésének a mellőzése (gondolati szinten is) építő tud lenni, és mindenek előtt a tájékozottság nagy erény - a sportfogadás terén és az emberi kommunikációban, véleményformálásban is!

Úgy látom, hogy itt az orgon egyébként mindenki számára adott a lehetőség a bizonyításra. Magam is írtam játékon kívül ellemzéseket, ez azt hiszem most is adott - akár naplóban is. A weblap üzemeltetői szerintem figyelik a tevékenységeket, képben vannak, mi történik az oldalon. Nyílván ha értéket/fantáziát látnak valakinek a tevékenységében megkeresik. Velem így történt, s köszönöm nekik, mert jobb fogadó lettem, tanultam egy raklapnyi dolgot, s talán kicsit jobb csávó is lettem a való életben is általuk.

Üdvözlettel:
Sound, hajrá!!!

Idézetet írta: prigioni1 Dátum május 02, 2019, 19:36:36

Bocsi, de nem az elemzés minőségét kritizáltam, hisz azzal nincs gond, hanem a profitot.
Nem néztem, de azt tudom, hogy voltak jobb és rosszabb elemzések esztétikailag-tartalmilag, mint az enyém.

Valamilyen szinten igazad van, csak van ezzel egy kis baj.
Én visszanéztem az áprilisi teljesítményemet. Nem lehet azt mondani, hogy ész nélkül küldtem volna hegyre-halomra a tippeket és így visszanézve is azt mondom, hogy egy(!!!) kivételével az összes többit hasonlóan tippelném.
Nézzük a veszteseket:
Monor-Soroksár, hazai csapat 1.5 gól felett: ezen a meccsen nem szerzett a Monor gólt, előtte-utána 3-3 meccsen meglőtte a 1.5 overt.
Kisvárdát kétszer játszottam>>>> DVTK meccsen nézzél rá a 0:1-es félidő utáni statra, Hali ellen nézzél rá a meccs statra. ( Én ráadásul mind a kettőt élőben láttam.)
Atalanta-Empoli: hazai csapatnál 18 (!) kaput eltaláló lövés 0 gól. Előtte több csapatot is megszórt hárommal....
Galata lehet a bajnokságot bukta azzal hogy nem azt játszotta amit én tippeltem.
Így utólag a Szpari-Kaposvár tűnik kapufának, a többit ugyanúgy ajánlanám mint tettem akkor.
Ennyit a profit elmaradásáról.

Tyű azaz Empoli meccs mekkora bundás volt....
Egy fogadótársam szólt meccs előtt fél órával, hogy x2 3.05 ös szorzón...

Nem akartak gólt rúgni, döbbenet volt...0:0

Idézetet írta: Sound Dátum május 02, 2019, 21:09:35
Sziasztok!

Még egy info, amiből kb el szoktam dönteni, hogy kinek a tippjeit követem/figyelem, s ha erősnek érzem megyek felé:

https://www.sportfogadas.org/profil/11736

https://www.sportfogadas.org/profil/20317

https://www.sportfogadas.org/profil/3331

Szóval itt láni a weblapon leadott tippek alapján az adott játékos teljes tevékenységét. Persze tudom, hogy máshogy játszik itt az ember az ingyenjátékokban, és máshogy élesben, de....(egyébként én már nem)
Itt adott a terep kipróbálni a stratégiákat. A Guru játék lényege sztem nem a nyeremény, hanem az, hogy egy "rutinos" fogadó hogyan gondolkodik. A rutin egy relatív fogalom én pl 1996-ban kezdtem játszani. Valaki meg 2-3 éve, de lehet, hogy 100-szor annyi tippet játszott élesben....

Tudnék még sokat írni stratégiákról, "tipus meccsekről", a különféle forgatókönyvekről amelyekből kivehető, hogy mit akarnak "eljátszani" a csapatok (sztem cirkusz van már inkább mint élsport...). De a lényeget összefoglaltam úgy érzem. Szóval alázat-szerénység, mások minősítésének a mellőzése (gondolati szinten is) építő tud lenni, és mindenek előtt a tájékozottság nagy erény - a sportfogadás terén és az emberi kommunikációban, véleményformálásban is!

Úgy látom, hogy itt az orgon egyébként mindenki számára adott a lehetőség a bizonyításra. Magam is írtam játékon kívül ellemzéseket, ez azt hiszem most is adott - akár naplóban is. A weblap üzemeltetői szerintem figyelik a tevékenységeket, képben vannak, mi történik az oldalon. Nyílván ha értéket/fantáziát látnak valakinek a tevékenységében megkeresik. Velem így történt, s köszönöm nekik, mert jobb fogadó lettem, tanultam egy raklapnyi dolgot, s talán kicsit jobb csávó is lettem a való életben is általuk.

Üdvözlettel:
Sound, hajrá!!!

Megtiszteltél, köszi! :beerchug:

#126 május 03, 2019, 13:04:55, SPF Admin
Idézetet írta: prigioni1 Dátum május 02, 2019, 18:22:38
Visszanézve-indulás óta-a teljesítményeket, azért "unblock" elég gyenge a brigád.
Én nem vitatom, hogy ezek az emberek sokat tesznek vagy tettek valamikor az oldal jobbá tételében, de 75 ezer volt most is, ami szét lett köztük osztva. A célotok mindig hangoztatva van, hogy minél többen játszanak, de itt ha jól emlékszem 15 fő nevével találkoztam.
Nem, nem akarom, hogy meg legyen szüntetve, de az eredmények alapján túl vannak fizetve a szerkesztők(játékosok). Ha ez külön kasszából van finanszírozva,akkor vegyétek légy szíves tárgytalannak írásom.
Már megint én pofázok, zúduljon hát rám ismét a népharag.

Köszönjük Emese, hogy gondoskodsz a pénzügyeinkről is.  ;D

Ennek tudatában a májusi keretet megemelem 50-ről 100 ezer forintra. Na, ne örvendjetek nagyon, ez csak májusra vonatkozik.  :D

Felettébb érdekes, hogy a múlt héten nekem egy hasonló üzenetet, mint a Szabcsi151-é azt kitörölted a MU-Man City gólszerzős játék topicjából. Ő ítélkezhet, hogy "hozzám hasonló emberek".

Olyan ez mint a hazai politika, akik közel vannak a húsos fazékhoz, azokat etetik még tovább, a többiek meg le vannak szarva.

Szabcsi151 egy játékkal keresett több mint 47 ezret, holott minimális plusszal zárta a játékot. Ráadásul olyan játékkal, ami már volt megszüntetve is, nem egyszer. Ez másnak kb. fél év alatt jön össze jó esetben, ha mákja van. Ha mi meg akarunk nyerni egy havi versenyt, legalább száz embert kell lenyomnunk, 15 ezer ft-ért. Neki elég volt lenyomni nyolcat a háromszorosáért. Hol van összhangban a kettő?

Mi is szívesen vennénk Greipellel, Salvioval, Nezocsával, Los Gabossal, Wingerrrel(a teljesség igénye nélkül), hogy az elmúlt három év tippjáték eredményei alapján mi is részesülhetnénk maximum 15 fős versenyben 75 rugóért.
Vagy amiről statisztika is van: a Maradj talpon verseny-ami szerintem a második legnehezebb játék. Miért nem ezek legjobbjainak csináltok versenyt jó lóvéért? Ja bocsi, a többes szám felesleges. Úgy látom, hogy itt Spf Admin egy személyben dönt mindenről.
Ráadásként nem először degradálsz ezzel az Emesés beszólással.Köszi!

Idézetet írta: prigioni1 Dátum május 03, 2019, 14:19:27
Olyan ez mint a hazai politika, akik közel vannak a húsos fazékhoz, azokat etetik még tovább, a többiek meg le vannak szarva.

NAGYON nagy tévedésbe vagy esve. Ez itt NEM KÖZPÉNZ.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 03, 2019, 14:44:04
NAGYON nagy tévedésbe vagy esve. Ez itt NEM KÖZPÉNZ.

Ennek a mondatnak nem ez volt a lényege, tudom, hogy nem KÖZPÉNZ.
A többiek meg ahelyett, hogy szapulnának,inkább megköszönhetnék a több "húst".
Szabcsi151-szerinted ezek után írnék elemzést? Sose akartam mindegyik játékot megnyerni(amúgy a Tipster Ligán kívül már mindegyiket sikerült), nagyon jó játékosok vannak itt. Az arányt tartom túlzónak a prémium guruban feat sima tippjátékok.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum május 03, 2019, 15:06:47
Szabcsi151-szerinted ezek után írnék elemzést?

Nyugi, nem is lesz rá alkalmad. Tudod, nem vagy a húsosfazék közelében. Neked csak a csont jutott.

#131 május 03, 2019, 15:41:36, SPF Admin
Idejössz egy játéknak az információs témájába, bepofázol, lenullázol mindenkit, majd még te vagy felháborodva, hogy bezzeg a te személyeskedő hozzászólásod törölve lett. Tessék:

Idézetet írta: prigioni1 Dátum április 25, 2019, 23:04:16
Inkább beverte volna Bernardo a 20.percben a helyzetét, hogy butyi nyerjen. Ezektől a plusz-mínusz egy percet tippelő játékosoktól mindig elkap valamilyen inger. De vajon melyik? :crazy: :crazy:

Ezek után már várható módon átmész támadó módba, hogy aki nincs veled, az ellened van tuti, meg az oly sokszor emlegetett falka, meg a húsosfazék sem maradhatott el. Más valami?

Ezen kívül még mindig nem veszed észre, hogy mennyire szánalmas vagy.

Saját pénzünkkel talán, ismétlem talán, azt csinálunk amit akarunk és úgy osszuk szét ahogy mi szeretnénk, nem ahogy neked kedvezőbb. Megengeded ezt nekünk? Köszi.

Ha mi 10 eurós fődíjazást biztosítunk az egyik játéknak és 10 ezer euróst egy másiknak, akkor maximum eldöntheted, hogy szerepelsz benne, vagy sem.

Ha meg esetleg egy privát, meghívásos versenyben osztunk szét 1 milliót, akkor az is a mi bajunk, mert nem tőled vettük el. Max. a mi családunk "éhezik". 

Én azt gondolom, hogy a tippjáték és az elemzés között nagyon nagy különbség van. A tipp az annyi, hogy megjátszhatod, az írás viszont gondolatébresztő inkább, normál esetben szerintem a tipp nem is számítana az írásnál, én legalábbis így működöm. Próbálok infót, vagy akár meglátást nyerni egy-egy írásból. Nyilván vannak gyengébben sikerült írások, de vannak olyanok is, amik simán elférnének egy nagyobb magyar sportújság online felületén.

Az első főnököm mondta ezt még anno a gyárban diákmunkán, hogy van itt pénz, de bizonyítani kell érte. Előbb a munka, aztán jöhet a több pénz. Ezt most úgy kell ide érteni, hogy bármelyik felhasználó elkezd a naplójában minőségi írásokat írni, ahol a lyuk lyuk és nem juk, meg hasonlók, akkor felkelti az érdeklődést, aztán bekerül a játékba, ahonnan már nehezen esik ki, ha hozza a saját szintjét.

Ami engem különösen bánt ebben az egészben, az az oldal troll reakciója. Ennek a site-nak a vezetői nem egyszer tettek bizonyosságot róla, hogy jó fejek. Nekem olyan is rémlik, hogy az összegyűlt adományt megduplázták, ami azért nem jellemző a versenyszférában. Ha ezt most bizonygatnom kell, akkor vagy legyél új felhasználó, vagy ha régi vagy, akkor legyen valami komoly sérelmed, mert én például részrehajló idegesítő arc vagyok, de a site vezetői már-már bántóan normálisak ;D Sztem isznak reggelente vagy nem tudom hogy csinálják, nálam néhány felhasználó már nem tudna panaszkodni, azon egyszerű oknál fogva, hogy ki lenne tiltva.

A pénteki női foci VB meccs (FRA - USA) duplán , fordított pályaválasztással fent van a kínálatban. Ez is meg is zavart és rosszul jelöltem be először a tippemet, de mivel duplán szerepel, így a helyes párosításra is le tudtam adni az elemzést. Papíron Franciaország - USA párosítás van, az erre írt tippem (X2 , 1.35-ért 10 egységgel) a korrekt. A fordított pályaválasztásra 1 egységgel leadott X2-met jeleztem is, hibás tippként, kérlek töröljétek.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum június 26, 2019, 11:25:36
A pénteki női foci VB meccs (FRA - USA) duplán , fordított pályaválasztással fent van a kínálatban. Ez is meg is zavart és rosszul jelöltem be először a tippemet, de mivel duplán szerepel, így a helyes párosításra is le tudtam adni az elemzést. Papíron Franciaország - USA párosítás van, az erre írt tippem (X2 , 1.35-ért 10 egységgel) a korrekt. A fordított pályaválasztásra 1 egységgel leadott X2-met jeleztem is, hibás tippként, kérlek töröljétek.

Töröltem.  ;)