SPF Guru Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hello! 

Régen Guruztam, és lehet hogy valami nem kóser, csak mert valami miatt nem tudok lementeni elemzést. Tuti én vagyok a selejt, de ha esetleg valaki valami ötlettel tud szolgálni, köszi!

Idézetet írta: riverside Dátum június 25, 2020, 10:28:37
Hello! 

Régen Guruztam, és lehet hogy valami nem kóser, csak mert valami miatt nem tudok lementeni elemzést. Tuti én vagyok a selejt, de ha esetleg valaki valami ötlettel tud szolgálni, köszi!

Szia,

Tavaly óta az SfGuru játékunk (az általad is ismert) megszűnt, helyette viszont van SfGuru Prémium, ami egy zárt körű, meghívásos verseny.

Aktuális versenyek:
https://www.sportfogadas.org/guru/versenyek

E hónap végéig zajlik itt a fórumon egy selejtező, ahol van esély bekerül a jövő havi versenybe:
https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,17516.0.html


#153 július 11, 2020, 16:15:43, Miller-Mclntyere
Sziasztok! Új tagként hogy tudok bekapcsolódni ebbe a játékba? Mivel látom selejtező éppen nincs vagyis lezárult

Idézetet írta: Miller-Mclntyere Dátum július 11, 2020, 16:12:48
Sziasztok! Új tagként hogy tudok bekapcsolódni ebbe a játékba? Mivel látom selejtező éppen nincs vagyis lezárult

Meghívásos alapú a játék, nincs külön dedikált rész ahol csatlakozni lehet.

Egy admin segítségére lenne szükségem, ugyanis megírtam egy elemzést a holnapi Lincoln - Liverpool mérkőzésre, de az elmentés után vettem észre, hogy a megtett tipp nem egyezik a megindokolt tippel. Akartam szerkeszteni, hogy ne a Lincoln góljai 0,5 alatti tipp legyen, hanem értelemszerűen felett, de már nem volt rá lehetőségem. Van lehetőség modifikálni, hogy találjon a megtett tipp, az indoklással?

Elnézést a kellemetlenségért!

Ezt a szöveget másold be új SfGuru tippnél indoklásként:

"Top 32 csapat küzdelmeivel folytatódott a héten az oly nagy beccsre tartott angol ligakupa. másnéven Carabao Cup, immáron a Premier League európai porondon szereplői is csatlakoztak a mezőnyhőz, mondhatni teljes a mezőny.

Az angol topklubok, különösképpen a Liverpool, szereti nem a kellő komolysággal venni ezt a kupát, és kihasználva a lehetőséget, és az idényben kevés játéklehetőséghez jutó játékosok kaparinthatják meg az alkalmat és valami maradandót alkotni. Liverpoolnál sajnos védőproblémák vannak Gomez felépülőben, Matip csak egy hónap múlva lesz elérhető, és Van Dijknek mindenképp kell a pihenés, ugyanis nagyon hosszú még a szezon, nem kockáztathatja meg Klopp, hogy egy ilyen "tétnélküli" mérkőzésen elveszítse az egyik legjobb játékosát. Én egy hasonló kezdőt várok a csütörtök esti mérkőzéstől:

Adrian

Neco Williams - Nathaniel Phillips - Koumetio/Van der Berg - Tshimikas

Milner - Grujic/Shaqiri - Curtis Jones

Minamino - Origi - Brewster

Esetleg lehetőséget kap Thiago beilleszkedni. Ebből is látható, hogy elől rendben lesznek egy harmadosztályú ellenfél ellen, viszont hátul, nagy örömömre, rengeteg új arcot fogunk látni a holnap esti mérkőzésen. Klopp nem híve ennek a kupának, tavaly is láthattuk milyen kezdő volt az Arsenal elleni 5-5 elleni mérkőzésen, illetve aztán a kiesésbe kerülő, Aston Villa elleni negyeddöntőben, mi sem jelzi jobban, hogy nem ő jelent meg a szokásos mérkőzés előtti sajtótájékoztatón, hanem segítője Pep Ljinders.

Számomra nem egy 10/10-es tipp, de idén eddig a kezdő hátvédsor sem áll stabil lábakon, ezért várom azt, hogy egy felforgatott, fiatal, potenciával teli lévő liverpooli védősor lába meginoghat 90 perc alatt, és bár jóval gyengébb erőt képviselnek a hazaiak, fogják tudni mattolni a PL címvédő védelmét, és szép is szorzó zöldülhet ezáltal."

Idézetet írta: SPF Admin Dátum szeptember 23, 2020, 13:55:25
Ezt a szöveget másold be új SfGuru tippnél indoklásként:

"Top 32 csapat küzdelmeivel folytatódott a héten az oly nagy beccsre tartott angol ligakupa. másnéven Carabao Cup, immáron a Premier League európai porondon szereplői is csatlakoztak a mezőnyhőz, mondhatni teljes a mezőny.

Az angol topklubok, különösképpen a Liverpool, szereti nem a kellő komolysággal venni ezt a kupát, és kihasználva a lehetőséget, és az idényben kevés játéklehetőséghez jutó játékosok kaparinthatják meg az alkalmat és valami maradandót alkotni. Liverpoolnál sajnos védőproblémák vannak Gomez felépülőben, Matip csak egy hónap múlva lesz elérhető, és Van Dijknek mindenképp kell a pihenés, ugyanis nagyon hosszú még a szezon, nem kockáztathatja meg Klopp, hogy egy ilyen "tétnélküli" mérkőzésen elveszítse az egyik legjobb játékosát. Én egy hasonló kezdőt várok a csütörtök esti mérkőzéstől:

Adrian

Neco Williams - Nathaniel Phillips - Koumetio/Van der Berg - Tshimikas

Milner - Grujic/Shaqiri - Curtis Jones

Minamino - Origi - Brewster

Esetleg lehetőséget kap Thiago beilleszkedni. Ebből is látható, hogy elől rendben lesznek egy harmadosztályú ellenfél ellen, viszont hátul, nagy örömömre, rengeteg új arcot fogunk látni a holnap esti mérkőzésen. Klopp nem híve ennek a kupának, tavaly is láthattuk milyen kezdő volt az Arsenal elleni 5-5 elleni mérkőzésen, illetve aztán a kiesésbe kerülő, Aston Villa elleni negyeddöntőben, mi sem jelzi jobban, hogy nem ő jelent meg a szokásos mérkőzés előtti sajtótájékoztatón, hanem segítője Pep Ljinders.

Számomra nem egy 10/10-es tipp, de idén eddig a kezdő hátvédsor sem áll stabil lábakon, ezért várom azt, hogy egy felforgatott, fiatal, potenciával teli lévő liverpooli védősor lába meginoghat 90 perc alatt, és bár jóval gyengébb erőt képviselnek a hazaiak, fogják tudni mattolni a PL címvédő védelmét, és szép is szorzó zöldülhet ezáltal."
megoldva, köszönöm szépen  :beerchug:

Sziasztok!

Sokat nem változott a versenyzők listája  :D
Kérdésem a következő: mikor lesz újra SfGuru selejtező?

Üdv,
Botond

Idézetet írta: LBotond Dátum november 20, 2020, 11:13:48
Sziasztok!

Sokat nem változott a versenyzők listája  :D
Kérdésem a következő: mikor lesz újra SfGuru selejtező?

Üdv,
Botond

Szia Botond,

Egyelőre nem tervezzük.  ;)

Volna egy kérdésem-kérésem:

Korábban írtam egy előzetest a Rosenborg - Brann focimeccsre. Link: https://www.sportfogadas.org/guru/tipp/439072
Időközben az történt, hogy az eredetileg november 22-én megrendezni tervezett Rosenborg - Brann meccset elhalasztották november 24-re.
Ma 2020. november 23. van, s látom az SfGuruban, hogy kikerült a kínálatból a holnap rendezendő mérkőzés. Viszont nincs értékelve sincsen.
Nincs semmilyen jelentősebb változás sem ennél a Rosenborg - Brann focimeccsnél. Amit írtam november 22-re szóról szóra érvényes november 24-re is. Ám nem szeretném, ha végül mégis hiábavalónak bizonyulna az előzetesem, ezért megkérdezem még időben, hogy mi a teendő?

- Maradjon minden így, ahogyan eddig is volt, mert a november 22-re írt előzetes november 24-én is érvényes lesz, s az eddig megszokottak szerint lesz értékelve az SfGuruban?
- Másolás/beillesztés módszerével másoljam ki nov. 22-ről és illesszem be nov. 24-re a Rosenborg - Brann focimeccs előzetesét?

Mi a teendő?

#161 november 23, 2020, 16:41:38, SPF Admin
A szabályzat értelmében a 22-i tipp törölve lett. Ha újra tippelni szeretnél a meccsre, akkor megteheted ugyanazzal a szöveggel.

Kedves SfGuru Prémium tagok!

December 3-20. között a női kézilabda Európa-bajnokságot rendezik Dániában, mi pedig egy extra versenyt indítunk számotokra.

Tippeljetek, indokoljátok meg, s vegyétek ki részetek a nyereményalapból (30 000 forint)!


PDC Darts VB 2021 SfGuru

Tippelj a PDC darts világbajnokság mérkőzéseire, és teljesítményed alapján jutalmazva leszel.

Nyereményalap: 30 000 forint!

Ebben a játékban az SfGuru Prémium tagok vehetnek részt.


A tippek ugye bekerülnek a júniusi guruba ha ki lesz írva? Köszi!   :)