Robmiller's bet-diary

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#210 május 20, 2019, 19:56:33, robmiller
18:00 Rudes - Slaven Belupo BTTS @2.00 (0.31) 0:1

2.91 egység, 17.11% ROI

#211 május 25, 2019, 16:50:43, robmiller
Kivételesen egy darts-tipp most. 22:15-től játszik Székely Pali az ET 7. állomásán. Eleve nagy szó mindig, ha egy magyar kijut egy PDC versenyre, s most sincs ez másképp. Pali ugyan nem volt még ilyenen, de korábban már pl. Bezzeg Nándi vagy Végső Jani igen. A lényeg, eddig még senki nem vette sikerrel az első kört, vagyis a pénteki előselejtezőt. Palinak már ez bravúr, hogy kijutott, de már az csoda lenne, ha most továbbjutna. Eleve szokatlan a légkör, másodsorban Raymond van Barneveld ellen kell játszania, aki bár nincs nagy formában, de Zwolléban hazai közönség előtt akkora blamába aligha fut bele az ötszörös világbajnok legenda, hogy kiessen. Engem már az meglepne, ha a szokatlan milliőben pl. 4 leget elcsípne tőle. A meccset a bet365-ön streamen lehet követni majd. Ja igen, és ilyen késői időpontban - holland idő szerint 21:15 - sem hiszem, hogy játszott még meccset Pali ilyen volumenű tornán..

22:15
Székely, P. - R. van Barneveld
Barneveld -2.5 hendi @1.40 2:6

lesznek gondok a csapat-vb-n a németek ellen...:(

3.31 egység, 18.38% ROI

#212 május 26, 2019, 18:35:47, robmiller
Ma este 19:30-tól MK-döntő! Gavriloval összedobtunk nektek egy kis beharangozó podcastet, amit a főoldali posztban és az alábbi linken is elérhettek! (bocsi a kráhácsolásért és az orrhangért, de engem is elért a torokgyulladásos megfázás, aminek kezdő jelei a felvételkor már érzékelhetőek voltak  ;D )

https://www.youtube.com/watch?v=ctrHHYQJTUs

Honvéd - MOL Vidi DNB 2 @1.50 1:2

3.81 egység, 20.05% ROI

#213 május 26, 2019, 18:08:32, robmiller
Live '71

Honvéd - Vidi szögletek 8 over @2.00 8

6 szögletnél tettem. Kiállításra mentem volna, de olyan opció nem volt.

hát bazdmeg...amikor előbb születik két gól, mint 3 db nyamvadt szöglet :redchug: :redchug:

2.81 egység, 14.05% ROI

#214 május 27, 2019, 10:51:17, robmiller
Eléggé lerobbantam a hétvégére egészségügyileg, így elmaradtak a szokásos gólos value-bet szűrések...pedig biztos voltak értékes meccsek, de egyszerűen nem volt erőm leülni foglalkozni ezzel. Most viszont már vagyok annyira jobban, hogy mocorgott bennem, hogy nézzünk már szét az esti kínálatban. Nem viszem túlzásba a dolgot, az első meccsnél meg is álltam és szerintem ennyi is lesz a mai nézelődés eredménye.
Norvégiában járunk, s a bajnoksággal, annak csapataival, eseményeivel Gavrilo szerkesztőtársam hathatós közreműködésével heti szinten tájékozódhatunk az SPF főoldalán. Ezen a héten Ranheim aktuális párharcával foglalkozott, nekem viszont a stratégiámat követve a másik trondheimi csapat, a Rosenborg csörtéjén akadt meg a szemem, akik a Brann otthonába látogatnak.
Ugyebár a tavalyi címvédő, Norvégia Fradijának számító Rosenborg brutálisan rosszul kezdte meg a szezont. Gavrilo háttérinfoinak köszönhetően annyit tudok, hogy nem arról van szó, hogy a bajnokcsapat alapemberei szétszéledtek volna, hanem pusztán nincs meg az összhang az új edző elképzelései és a játékosok között. Ennek következtében Niklas Bendtnerék 9 fordulót követően csak a 13. helyen állnak, éppen csak a kieső zóna előtt. Tisztára hajaz a helyzet a Fenerbahce idei szezonjára törökéknél. Na mindegy.
Brannról tudjuk, hogy stabil felsőházas csapat a viking országban, sőt tavaly sokáig a tabellát is vezették. Hazai pályán most nem csoda, hogy ők a favoritok. Biztosan felvállalják majd a támadófocit ez ellen a széteső Rosenborg ellen. Én viszont azért bízom a trondheimiekben is, hogy azért valamikor beindul a gépezet, pláne, hogy nemsokára válogatott szünet, utána pedig jönnek a nemzetközi kupaselejtezők, ahol nem ártana élesnek lenniük már. Egyébként benne van a pakliban, hogy akár a Fradi őket kaphatja az első körben a BL-ben. Ha most lenne a párharc, akkor egész jó esélyekkel indulhatnának neki az Üllői útiak. Na ezt elnyújtottam lényeg, hogy a lentebbi fogadásban elég durván van érték a meccs kapcsán. Csapassa hozzám hasonlóan, aki gondolja!  :beerchug:

20:00 Brann - Rosenborg BTTS @2.05 (0.52) 0:1

1.81 egység; 8.61% ROI

#215 május 27, 2019, 20:54:38, robmiller
Nagyon bízom benne, hogy futballcsemege lesz a semleges szurkerek számára a 4-kor kezdődő Aston Villa - Derby Play-Off döntő. Személy szerint én a Derbyért szorítok. A "Kosok" is egy nagy tradíciókkal bíró angol klub, lenne helyük a Premier Leagueben nekik is hosszú idő után. Ráadásul Lampard miatt is drukkolok nekik. Nem semmi start lenne az edzői pályafutásában, ha első szezonjában rögtön feljutáshoz segíteni a Derbyt. Én jó meccsre számítok gólokkal.

16:00 Aston Villa - Derby County BTTS @1.83 2:1

2.64 egység, 12.00 % ROI

#216 május 29, 2019, 07:14:30, robmiller
Hétkor kezdődik az osztrákoknál az EL-Playoff egyik elődöntője, ahol a Rapid Wien fogadja a Mattersburgot. A párharc egyértelmű esélyese a zöld-fehér hazai együttes. Az idei szezonban ez a csörte lesz immár az 5. randevúja a két együttesnek, s ami feltűnt, hogy mindig kiélezett, szoros végeredmények születtek. A Mattersburg jobbára cumizni jár idegenbe, de ez a tendencia megfigyelhető, hogy többnyire maximum egy góllal maradnak alul. Úgy érzem a lenti ázsiai hendi tippben van érték. Bízom benne, nem most rohannak bele a késbe a vendégek.

19:00 Rapid Wien - Mattersburg 2 +1.5 (AH) @1.600 2:0

1.64 egység, 7.13 % ROI

#217 június 02, 2019, 09:12:34, robmiller
Na a májust végül 1.64 egység nyereséggel és 7% körüli ROI-val zártam. Most a júniust két kínai tippel nyitom, amik közül leginkább az elsőben van komoly érték. Szűrés alapján a szorzónak valahol 1.20 körül kellene lennie, erre 2.05-öt kínálnak a bukik, hát nem hagyom ott. A másik meccsben is jókora érték van, igaz itt csekélyebb a szorzó.

13:35 Beijing Renhe - Tienjin Teda 2.5 over @2.05 (0.84) 2:0
13:35 Shanghai Shenhua - Chongquing Lifan BTTS @1.57 (0.46) 0:0

2.00 egység, -100% ROI

#218 június 02, 2019, 09:12:26, robmiller
Svédektől is egy value a mai napra. Ha megnézzük a Sirius otthonában potyognak a gólok elég sűrűn mostanság. A Djurgarden, mint a svédek egyik stabil felsőházas, élmenő csapata pedig többnyire lő gólt idegenben. Meglepő a 2.00 feletti odds az overre.

16:00 Sirius - Djurgaden 2.5 over @2.05 (0.49) 0:2

3.00 egység, -100% ROI

Ez a nap aztán fényesre sikerült.  :redchug:

Na este sikerült az ÉLŐ fogadásos ajánlattal visszatérni az élők sorába. Szokásosan a döntő előtt ment egy ilyen:

Tottenham - Liverpool 0.5 over @1.050 0:2

Élőben pedig a 70. perc körül 11 szögletnél rákúrtam, hogy 15 felett lesz a vége. Most Fortuna besegített. Múlt héten a Vidi meccsen megszívtam, de most 2.50-es oddson szerencsére jött a dolog.

ÉLŐ kockázatmentes
Tottenham - Liverpool szöglet 14 over @2.50 17 db

Ennek köszönhetően az alábbiak szerint alakult a havi mérleg:

1.65 egység, 18.33% ROI

Ez pedig a mai lista. Bízom benne, hogy jobban alakulnak a dolgok. Csak a BTTS!!!

15:00 Eskilstuna - Norrköping BTTS @2.00 (0.62)
17:30 Honka - Kokkola BTTS @2.10 (0.77)
17:30 KuPS - SJK BTTS @1.95 (0.53)
17:30 Helsingborg - Malmö BTTS @1.90 (0.65)
18:00 Vestmannaeyjar - Akranes BTTS @1.83 (0.34)

#221 július 27, 2019, 19:27:19, robmiller
Román Liga 1, 17:00
Gaz Metan - Sepsi OSK 1:1

Harmadik szezonját kezdi meg Sepsiszentgyörgy csapata a román élvonalban. A szezon előtt ugyebár László Csaba személyében jól ismert edzőt nevezett ki Diószegi László tulajdonos. Az első két fordulóban egyaránt 0:0-lás döntetlent hoztak le Fülöp Istvánék, ami felemás eredmény. Egyrészt mutatja, hogy a védelem alaposan össze van rakva, ami tavaly is az alapszakaszban a Sepsi egyik fő fegyverténye volt. Viszont a támadósor egyelőre impotens. Sem a tavaly utolsó előtti helyen végzett Voluntari kapuját nem tudták idegenben bevenni, sem pedig hazai környezetben a FCSB (korábbi Steaua) hálóját.
A harmadik fordulóban Medgyesre látogatnak, akik viszont tavalyhoz hasonlóan jól rajtoltak. Legutóbbi fordulóban magabiztos 0:2-es sikert arattak a Hermannstadt otthonában, míg a nyitófordulóban 2:2-es remit toltak az újonc Chindiával hazai közönség előtt...utóbbi eredmény lehet picit bosszantó szurkolóiknak, viszont az egyáltalán nem, hogy elég gólerősnek tűnik a csapat. A Sepsinek külön figyelmet kell majd szentelnie Sergiu Busra, aki a Chindia ellen például duplázni tudott.
Szerintem a mérkőzést az eddig látottak alapján a hazai csapat fogja dominálni, minden bizonnyal hajtja majd őket a visszavágás vágya, hiszen legutóbbi medgyesi randevújukon a Sepsi a nyáron eligazolt Tandia büntetője révén 0:1-re nyerni tudott.
A kimeneteles oddsokban nem sok értéket látok. Nagyon X szagú mérkőzéssel van dolgunk, melyen a bukik egyértelműen undert várnak ismerve a román bajnokság és a csapatok góltermelékenységét. Mindazonáltal két tippben is látok lehetőséget. A rizikósabb a mindkét csapat szerez gólt. Elég necces lenne székely testvéreinktől, ha sorozatban a harmadik mérkőzésen, s egyáltalán az új idényben nem rúgnának gólt. Tavalyi szezon rájátszásában már eléggé kiborult a bili a rossz szereplés miatt, nem hiszem, hogy sokáig lehet feszegetni a sok gól nélküli döntetlennel a szimpatizánsok türelmét. Tehát nagyon kellene az az idénybeli első gól.
Medgyesi részről pedig láthatjuk, hogy a termelékenységgel nincs gond ilyen téren, s valószínűleg ők pedig igyekeznek megszerezni első idénybeli hazai sikerüket, ha már az újonc ellen a nyitófordulóban nem sikerült. 2.10-ért tehát én látok fantáziát egy BTTS-ben.
Kevésbé rizikós tippnek pedig az ázsiai piacon a Sepsi +1.0-lás hendit érzem 1.50-ért. Az elmúlt 5 egymás elleni mérkőzésükön egyetlen alkalommal sem tudott egyik csapat sem két gólos különbséggel nyerni. Most is harcos, Sepsi részről defenzívebb, kontrákra építő játékot várok. Remélem nem pont most mond totális csődöt az eddig remekül szereplő hátsó szekció.

Tippek:

BTTS  @2.10
Sepsi +1.0 hendikep @1.500
[/color]

#222 július 28, 2019, 17:09:03, robmiller
Allsvenskan, 15:00
Östersunds - Malmö 0:0

Tipp:

A főoldali elemzésben!

Totálisan bejött a Rösler-féle pihentetős elképzelés. Rosenberg a 82. percig és Sören Rieks pedig végig padozott. Jellemző, hogy majd egy félidős emberelőnyben sem tudták a győztes találatot bevinni. Teljesen a Domzale meccsre koncentrálnak szerintem...

#223 augusztus 02, 2019, 11:54:12, robmiller
BL-selejtező, 19:00
Rosenborg - BATE 2:0

Tipp:

Gavrilo kollega elemzései mindig alaposak és körültekintőek. Ritkán van olyan főoldali poszt, ahol engem speciel ne venne meg...:) Érdemes követni őt is!

#224 augusztus 03, 2019, 07:54:48, robmiller
Román Liga 1, 20:00
Dinamo Bukarest - Clinceni 4:2

Mai meccs, amire felfigyeltem, megint a románoknál van. Komoly meglepetésre az egykor szebb napokat látott Dinamo hihetetlen mélyrepülésben kezdte az idei szezont. Kivétel nélkül cidriztek fordulóról fordulóra, s a 4. játéknap előtt még csak gólt sem sikerült a szezonban szerezniük, ellenben nyolcat kaptak! Tetézi a bajokat, hogy a 2. forduló során, edzőjük, Eugene Neagoe - aki nyáron a Sepsitől szerződött át - infarktust kapott meccs közben! Szóval rendesen ég a ház a bukarestiek felett. Azonban a vendégségbe érkező, újonc Clinceni ellen talán sikerülhet összehozniuk hazai pályán első pontjaikat. A Clinceni a Dinamohoz hasonlóan szintén csak vereségeket szenvedett. A nyitófordulóban ugyan idegenben megszorongatták a tegnap Honvédot kiejtő Craiovát (3:2), majd sima zakót kaptak hazai környezetben a címvédő Kolozsvártól (1:4), amit egy Jászvásár elleni megintcsak idegenbeli kapituláció követett (2:0). Úgy vélem, hogy most a Craiova elleni formát fogják hozni, hiszen mikor ne raboljanak pontot, pontokat, mint amikor a tök utolsó szétesőben lévő Dinamo otthonába látogatnak?
A javításhoz való motiváció tehát lehet bőven mindkét csapat oldalán, s bár a román egy underes liga, én úgy vélem, hogy most mindkét csapat belead majd apait-anyait, s bízom benne, hogy mindkét oldalon sikerül úgy belebotlaniuk a labdába, hogy egy-egy dugó befigyel mindkét banda neve mellett. 2.00-es szorzót nekem megér a BTTS.
Ráadásul nem tudom mire fel, de a Clincenit baromira alulértékelik a bukik. A 6.50-es szorzó a vendég sikerre totálisan földtől elrugaszkodott a jelenlegi formákat látva. Itt én még ázsiai piacon a Clinceni hendis győzelmét is megkockáztatom.

Tippek:
BTTS @2.00
Clinceni +1.0 hendikep @1.700