Robmiller's bet-diary

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#315 március 01, 2020, 16:55:23, robmiller
Tegnap lezárult a február! Ebben a hónapban sikerült aktívabban visszatérnem a fogadás világába, és a szerkesztői munkához is! Azt kell mondanom, hogy eredményes hónapon vagyok túl. Csatoltam a kommenthez a február 12. óta tett fogadásaimat, aminek döntő többségét - idő hiányában 1-2 kivétellel - a naplóban is megosztottam!
Egyelőre teszt üzemmódban működöm, szóval aprópénzes egységnyi tétek mentek, amíg be nem lendülök. Elsősorban engem nem a nyeremény érdekel egyelőre, hanem hogy kellő fegyelmezettséggel, türelemmel, tudok-e nyereséges lenni hosszútávon, hónapokon át! Az első lépés megtörtént, és biztatóak a jelek. Februárban sikerült megdupláznom a bankomat, ami 90%-ban a bet365 ÉLŐ ajánlatának volt köszönhető, ahol a Real-Man. City kockázatmentesem zöldült 2.20-as szorzón! Ennek köszönhetően 11,52 egység profitban zártam a hónapot, 32%-os ROI-val!
Amennyiben nem lett volna, vagy nem zöldült volna ez a kockázatmentes tipp, akkor is zölden zárt volna a hónap: 2,14 egység profittal, 10,19% ROI-val! Ezzel is teljes mértékben elégedett lennék, ugyanis a cél hosszú távon a konstans 5%-os ROI elérése. Persze ha csak ettől feljebb lesz a határ, az lenne a legjobb!
A táblázatban lila színnel azok az események vannak kiemelve, melyekből előzetesek születtek az SPF főoldalán. Itt végül 4% feletti ROI-t sikerült elérni a hónapban!
Reményeim szerint a március hasonlóan telik majd, viszont a napjaim láthatóan kezdenek besűrűsödni, így lehetséges, hogy 1-2 tippet nem lesz időm kiírni, vagy ha igen, akkor nem feltétlen lesz róla bővebb elemzés, mint a tegnapi CSZKA - Ural tipp esetében. A lényeg, hogy bármi is kerül ki ide a naplóba, elemzés nélkül is nyomós indokom van rá, hogy azt a tippet megtettem. Azt garantálom, hogy hasraütésszerű bejegyzések itt nem lesznek a jövőben!
Most pedig lássunk neki a márciusnak! Profittal teli hónapot mindenkinek!  :beerchug:

#316 március 01, 2020, 14:58:32, robmiller
A hétvégén megkezdődött a darts-világában a hagyományos európai körtúra, melynek első állomáshelye ezúttal Belgium! Vasárnapra az eredetileg 48 fős mezőnyből 16 delikvens maradt állva, akik a délután folyamán a negyeddöntőbe jutásért állnak tábla elé!
Fogadási szempontból 14:30-kor kezdődik az a meccs, ami engem leginkább érdekel. Ennek két főszereplője pedig a gyengélkedő Rob Cross, akinek ellenfele Ratajski lesz! Crossról már többször írtam a főoldalon a PL-előzetesekben. Most szombaton az ausztrál Damon Hetát ugyan megverte 6:1-re, de szerintem a kevesebb rutinnal bíró játékos elizgulta, pedig óriási potenciál van benne! De róla majd máskor...szóval Cross nyert, viszont Ratajski személyében olyan játékos jön most szembe, aki aligha izgulja el az összecsapást! A lengyel igazi hidegvérű gyilkos a tábla előtt! Ha pedig jó napot fog ki, bárkire veszélyes lehet! Többszörs Players Championship bajnok már, és az ilyen jellegű kisebb ET-versenyeken is többnyire jól szerepel! Szombaton pedig kiemeltként a németek egyik legkomolyabb játékosát, Gabriel Clemenset ütötte ki 6:2-re! Majdnem 100-as átlagot hozott, s kiszálló pontossága is átlagon felüli volt: 60% (6/10).

Amondó vagyok, hogy ha a "Sas" jó lábbal kelt ma fel, itt akár ki is ütheti a korábbi világbajnokot! A bukik is érzik a mérkőzés szorosságát, hiszen alig-alig van különbség kettetjük kimeneteles szorzója között! Véleményem szerint is szoros lehet a befutó, ami kapcsán én Ratajskit favorizálom kis hendikepes segítséggel!

Tipp:
K. Ratajski - R. Cross

Ratajski +1.5 hendikep @1.57 6:3


Idézetet írta: sunik29 Dátum március 01, 2020, 11:39:34
Sok sikert, tovabbra is! :ok:

Köszönöm szépen! Hasonló jókat Neked is!  :beerchug:

Nagyon szép tipp volt gratulálok és persze köszönöm! :)

#320 március 03, 2020, 06:23:56, robmiller
A következő tipp hétfő estére szól, de már most kiírom egyrészt, mert van időm, másrészt pedig nehogy bezuhanjon a szorzó! A portugáloknál a hét elejére maradt a bajnoki címért versenyt futó Porto és Benfica aktuális mérkőzése! Én az előbbiek meccsét találtam fogadási szempontból érdekesnek, ugyanis a Porto nagyon komoly győzelmi sorozatban van, s az éllovas Benfica közelmúltbeli két vereségének köszönhetően alaposan felzárkóztak a kék-fehérek! Az Európa Ligából csütörtökön a Leverkusen ellen kiestek, s igencsak fájó lehetett a hazai pályán kapott 1:3 verés, főleg azok után, hogy Németországban csak 2:1-re kaptak ki, tehát azért volt sansz a visszavágón kivívni a továbbjutást. Na de ez nem jött össze, így teljes erőbedobással a bajnokságra koncentrálhatnak! S minden bizonnyal a szurkolókkal egy győzelemmel is feledtetnék a kupabúcsú során elszenvedett csalódottságot.

Talán annyival van nehezebb dolguk a Benficánál, hogy vendégségbe mennek. Vendéglátójuk a középmezőnyben tanyázó Santa Clara lesz, akik utoljára majd 20 éve tudták tétmeccsen legyőzni a portugál "sztárcsapatot". Ugyan a közelmúltban győzelmet győzelemre halmoztak, de ha megnézzük, ezek a sikerek többségében a tabella alsó felében található, szerényebb képességű csapatok ellen jöttek össze! Ráadásul nem jó ómen, hogy az elmúlt fordulóban bejött egy zakó a Moreirense ellen idegenben (2:1).

Mindent összevetve adott egy olyan középcsapat, akiknek kiesési gondjai nem lesznek, és a nemzetközi kupaszerepléstől fényévekre vannak. Motivációjuk pusztán abban lehet, hogy egy "nagyhalat" kéne otthon megfogni.
Vendégségbe pedig egy portugál szinten, de még nemzetközi szinten is jó játékerőt képviselő Porto érkezik, akik szeretnék visszahódítani a bajnoki trófeát a címvédő Benficától! A két keret értéke között - ha jól emlékszem - több, mint 10-szeres értékkülönbség van, mindezt csak úgy mellékesen megjegyezve. Illetve a Porto kezében az adu, hogy nyomást helyezzen a Benficára, mert ha megnyerik a 20:30-kor kezdődő találkozót, a vetélytárs ideiglenesen (?) visszacsúszhat a 2. helyre!
Mindezeket az érveket elnézve én komolyan meglepődtem a Porto kimeneteles szorzóján. Olyan 1.30 köré saccoltam látatlanban, így mindenképpen értéket érzek a vendég sikerben, hiszen a motiváció és a lényegesen komolyabb játékerő is az ő oldalukon található! A Santa Clara minden bizonnyal kontrákra épülő bunkerfocival készül, de bízom benne, hogy korán vezetést szerez a Porto, s át tudják majd törni a hazaiak védelmét.


Tipp:
Santa Clara - Porto
Porto @1.50 0:2

Idézetet írta: robmiller Dátum március 01, 2020, 20:39:43
A következő tipp hétfő estére szól, de már most kiírom egyrészt, mert van időm, másrészt pedig nehogy bezuhanjon a szorzó! A portugáloknál a hét elejére maradt a bajnoki címért versenyt futó Porto és Benfica aktuális mérkőzése! Én az előbbiek meccsét találtam fogadási szempontból érdekesnek, ugyanis a Porto nagyon komoly győzelmi sorozatban van, s az éllovas Benfica közelmúltbeli két vereségének köszönhetően alaposan felzárkóztak a kék-fehérek! Az Európa Ligából csütörtökön a Leverkusen ellen kiestek, s igencsak fájó lehetett a hazai pályán kapott 1:3 verés, főleg azok után, hogy Németországban csak 2:1-re kaptak ki, tehát azért volt sansz a visszavágón kivívni a továbbjutást. Na de ez nem jött össze, így teljes erőbedobással a bajnokságra koncentrálhatnak! S minden bizonnyal a szurkolókkal egy győzelemmel is feledtetnék a kupabúcsú során elszenvedett csalódottságot.

Talán annyival van nehezebb dolguk a Benficánál, hogy vendégségbe mennek. Vendéglátójuk a középmezőnyben tanyázó Santa Clara lesz, akik utoljára majd 20 éve tudták tétmeccsen legyőzni a portugál "sztárcsapatot". Ugyan a közelmúltban győzelmet győzelemre halmoztak, de ha megnézzük, ezek a sikerek többségében a tabella alsó felében található, szerényebb képességű csapatok ellen jöttek össze! Ráadásul nem jó ómen, hogy az elmúlt fordulóban bejött egy zakó a Moreirense ellen idegenben (2:1).

Mindent összevetve adott egy olyan középcsapat, akiknek kiesési gondjai nem lesznek, és a nemzetközi kupaszerepléstől fényévekre vannak. Motivációjuk pusztán abban lehet, hogy egy "nagyhalat" kéne otthon megfogni.
Vendégségbe pedig egy portugál szinten, de még nemzetközi szinten is jó játékerőt képviselő Porto érkezik, akik szeretnék visszahódítani a bajnoki trófeát a címvédő Benficától! A két keret értéke között - ha jól emlékszem - több, mint 10-szeres értékkülönbség van, mindezt csak úgy mellékesen megjegyezve. Illetve a Porto kezében az adu, hogy nyomást helyezzen a Benficára, mert ha megnyerik a 20:30-kor kezdődő találkozót, a vetélytárs ideiglenesen (?) visszacsúszhat a 2. helyre!
Mindezeket az érveket elnézve én komolyan meglepődtem a Porto kimeneteles szorzóján. Olyan 1.30 köré saccoltam látatlanban, így mindenképpen értéket érzek a vendég sikerben, hiszen a motiváció és a lényegesen komolyabb játékerő is az ő oldalukon található! A Santa Clara minden bizonnyal kontrákra épülő bunkerfocival készül, de bízom benne, hogy korán vezetést szerez a Porto, s át tudják majd törni a hazaiak védelmét.


Tipp:
Santa Clara - Porto
Porto
@1.50

Tökéletesen jött, köszönjük. :)

#322 március 04, 2020, 07:29:09, robmiller
Az utóbbi napokban szerencsére szépen zöldülnek a tippek, viszont ilyenkor szokott Fortuna sokszor beleköpni a levesünkbe! Ugyan továbbra is egységnyi téttel pakolom fegyelmezetten a megérzéseket, ugyanakkor a ma estére szóló tippem terén némi kétségek vannak bennem, így óvatosan azoknak, akik követik a naplómat, ne adj Isten teszik az itteni tippeket!

Szóval a mai megérzés szintén a luzitán bajnokságba visz, ahol a szezon meglepetés-csapata, az újonc Famalicao fogadja a Sportingot! Amikor Portugáliában ilyen párosítást meglátunk automatice rögtön húznánk be az országos 2-est, azonban messze nem ilyen egyszerű a helyzet több okból sem! Egyrészt látható, hogy ezek a kiscsapatok hazai környezetben, de akár vendégségben is még a legnagyobb ragadozókra is veszélyesek lehetnek (lásd tegnap a Benfica otthoni 1:1-es döntetlenjét). Másrészről pedig ez a Sporting nem az a Sporting, ami például Cristiano Ronaldo idején volt! Utoljára majd 20 éve tudtak bajnokságot nyerni, messze lemaradoztak a Porto-Benfica duótól. Sőt, ahelyett, hogy úgy tűnne a közeljövőben visszatérnek a bajnokságért folyó csatába, inkább kezdenek a középmezőny erősebb csapatai közé (Braga, Guimaraes, Rio Ave) beolvadni! Jelenleg is komoly versenyfutás zajlik az EL-t érő helyekért! Most a Sporting a 4. helyen tanyázik, ami nyerő zóna! Viszont a hosszú ideje veretlen Rio Ave lőtávolban van még úgyis, hogy egy meccsel több játszottak már!

Kisebb nyugtalanságra ad okot, hogy a Gyíkok idegenben mostanság botladoznak! Legutóbbi két túrájukon egyszer ikszeltek, egyszer zakóztak. Igaz, ezek a botlások pont az imént említett két fő rivális (Braga 1:0, Rio Ave 1:1) otthonában történtek! Most olyan csapathoz érkeznek, akiket illene két vállra fektetni a játékerőt tekintve, bár hozzá kell tennünk, hogy a zöld-fehérek a Manchesterbe igazoló Bruno Fernandes személyében komoly playert veszítettek a támadószekcióból! Ami még homlokráncolásra adhat okot, az Phellype sérülése, aki a Fernandes távoztával a házi góllövő lista vezetője lett!

Végezetül a kontra indokok között szerepel, hogy a két együttes összecsapásán a Famalicao idegenben 1:2-re megcsapta a Dragaoban a Sportingot...igaz egy öngóllal a '88 percben, de a kiscsapat örülhetett.

Ami ennyi negativ indok mellett mégis azt mondatja velem, hogy van érték a meccsben az az, hogy a Famalicao borzasztó formában van mostanság. Ha csak az elmúlt 5 fordulót vennénk figyelembe, akkor bizony az újonc sereghajtója lenne a pontvadászatnak! Hazai pályán nemrég a Sportinghoz hasonló játékerőt képviselő Guimaraes 7 gólt szórt nekik (0:7), de még a kiesés ellen küzdő együttesekkel szemben sem megy nekik (Ferreira 1:2, Aves 1:1)! Nagyon úgy tűnik, hogy megakadt a gépezet az újonc lendületében.

Összegezve, adott egy mostanság vendégségben botladozó Sporting, akik azért a botlásaikat portugál szinten kimondottan jobb csapatok otthonában szenvedték el! Az EL-helyezésért viszont nem dőlhetnek hátra a Rio Ave miatt! Kell nekik a győzelem, hiszen - akárcsak tegnap a Porto esetében - a múlt héten zúgtak ki az EL-ből, még komolyabb csalódást okozva a szurkolóknak, ugyanis otthon 3:1-re verték a török Basaksehirt, s nyerő helyzetből kiütötték őket Keleten (1:4). Muszáj lesz tehát mit törleszteni, s ez a Famalicao most nem tűnik olyan veszélyesnek, mint ősszel! Amondó vagyok, hogy van érték a Sportingban, még úgyis, hogy az egyik top góllövő eligazolt, míg a másik sérült! Leginkább az ősszel Famalicaonak gólt szerző Luicano Viettoban bízom, hogy most hátára veszi a csapatot! Még egyszer hangsúlyozom, óvatosan a téttel, mert azért itt lehet meglepetés. Speciel ezért is biztosítom a tippet DNB-vel az ázsiai piacon!

Tipp:
Famalicao - Sporting CP

Sporting 0.0 AH @1.675 3:1

Bocs, az elütésekért, helyesírási hibákért...most nincs időm átnézni az elemzést.

Köszönjük, hogy minden leírtál..a némi bizonytalanság miatt végül nem tettem, úgy voltam vele kihagyom a tegnapit. :) Mait mindenképpen nézni fogom, mi a terv, ha persze lesz valami értelmes a választékban. :)

Idézetet írta: Norx00 Dátum március 04, 2020, 06:06:07
Köszönjük, hogy minden leírtál..a némi bizonytalanság miatt végül nem tettem, úgy voltam vele kihagyom a tegnapit. :) Mait mindenképpen nézni fogom, mi a terv, ha persze lesz valami értelmes a választékban. :)

Örülök, hogy nem tetted! Tényleg voltak aggályaim, ahogy azt az elemzésben írtam is, de azt nem gondoltam volna, hogy az első 8 perc után kapnak már kettőt. Legbelül egyébként döntetlennek éreztem a meccset. Nagy a baj a Sportingnál, főleg fejben. Na mindegy, a bukó tipp is hozzátartozik a műfajhoz. Főleg azért is éreztem, hogy necces, mert eddig a meccsig 5 nyertes tipp volt sorozatban, és azért ez ritka.
Mára két Serie B meccs van porondon azok közül a ligák közül, amit követek, de egyiken sem találtam olyan opciót, ami számomra értékes lenne. Mai terv a holnap darts Premier League-re megírni a főoldali beharangozót, aztán oda találni valami ihletet, ha jön. Meglátjuk. Egyelőre pihi van nekem ezen téren! :)

Idézetet írta: robmiller Dátum március 04, 2020, 07:28:45
Örülök, hogy nem tetted! Tényleg voltak aggályaim, ahogy azt az elemzésben írtam is, de azt nem gondoltam volna, hogy az első 8 perc után kapnak már kettőt. Legbelül egyébként döntetlennek éreztem a meccset. Nagy a baj a Sportingnál, főleg fejben. Na mindegy, a bukó tipp is hozzátartozik a műfajhoz. Főleg azért is éreztem, hogy necces, mert eddig a meccsig 5 nyertes tipp volt sorozatban, és azért ez ritka.
Mára két Serie B meccs van porondon azok közül a ligák közül, amit követek, de egyiken sem találtam olyan opciót, ami számomra értékes lenne. Mai terv a holnap darts Premier League-re megírni a főoldali beharangozót, aztán oda találni valami ihletet, ha jön. Meglátjuk. Egyelőre pihi van nekem ezen téren! :)

Nos, igazából pont a Te aggályaid és bizonytalanságod adta meg a végső lökést. Sajnos sok időm nincs elemezni, emiatt bevallom őszintén mindig tippeket keresek. :) Ezek adnak ötletet, utána ami szimpatikus átnézegetem saját szempontom szerint is és megteszem. Emiatt amúgy én nagyon köszönöm neked, hogy ennyire részletesen elemzed, ez nekem nagyon hasznos. :) Ilyenkor nem szoktam szeretni azokat az embereket, akik támadják a tippadót, mert valami nem jön. Ez sportfogadás, úgyhogy bőven benne van a pakliban. :) Ezt pedig még inkább becsülöm, amikor úgy érzed el kell engedni azt a napot.

Szoktál dartsra is? Nagyon kíváncsi vagyok rá, legutóbb ha jól láttam Cesc írt dartsot, ott Aspinallt raktam. :)

Idézetet írta: Norx00 Dátum március 04, 2020, 19:27:41
Szoktál dartsra is? Nagyon kíváncsi vagyok rá, legutóbb ha jól láttam Cesc írt dartsot, ott Aspinallt raktam. :)

Az nagyon régen lehetett, mert 2015 óta én írom az SPF-en a darts-rovatot. :) Gyűlölve szeretem fogadási szempontból ezt a sportágat, és hát az életembe is "beette" magát, mert a helyi klubot harmadmagammal én alapítottam, és ha időm engedi játszom is. Illetve élőben is voltam már ET-versenyen, meg leszek is most a magyaron májusban. :) Szóval igen, a foci mellett a darts a kiemelt terepem a fogadás világában.  :beerchug:
A mostani főoldaliban láthatod, hogy nekem mik a megérzéseim egyes meccseket illetően.

Idézetet írta: robmiller Dátum március 05, 2020, 06:30:38
Az nagyon régen lehetett, mert 2015 óta én írom az SPF-en a darts-rovatot. :) Gyűlölve szeretem fogadási szempontból ezt a sportágat, és hát az életembe is "beette" magát, mert a helyi klubot harmadmagammal én alapítottam, és ha időm engedi játszom is. Illetve élőben is voltam már ET-versenyen, meg leszek is most a magyaron májusban. :) Szóval igen, a foci mellett a darts a kiemelt terepem a fogadás világában.  :beerchug:
A mostani főoldaliban láthatod, hogy nekem mik a megérzéseim egyes meccseket illetően.

Ááá, ne haragudj..elnéztem az oldalt. :D Két oldalt követek, Hathárom főoldalát és fórumát, valamint a Sportfogadás.org fórumát..összekevertem. De gratulálok magamnak, hogy eddig ezt itt nem néztem meg..:(

G. Anderson - L. Humphries-re gondoltam és olvastam a gondolatodat, nagyon megtetszett..egészen addig, míg ki nem derült, hogy a nemzetinél nincs DNB.. :D Tetszenek a leírások, Aspinallé főleg..ott a nemzetinél talán bepróbálom Wright-ot több 180-al, de nagyon gyér a lehetőség sajnos.

Idézetet írta: Norx00 Dátum március 05, 2020, 18:14:28
Ááá, ne haragudj..elnéztem az oldalt. :D Két oldalt követek, Hathárom főoldalát és fórumát, valamint a Sportfogadás.org fórumát..összekevertem. De gratulálok magamnak, hogy eddig ezt itt nem néztem meg..:(

G. Anderson - L. Humphries-re gondoltam és olvastam a gondolatodat, nagyon megtetszett..egészen addig, míg ki nem derült, hogy a nemzetinél nincs DNB.. :D Tetszenek a leírások, Aspinallé főleg..ott a nemzetinél talán bepróbálom Wright-ot több 180-al, de nagyon gyér a lehetőség sajnos.

Annyi a lényeg, hogy csak óvatosan, főleg a darts-fogadásokkal! De gondolom tudod...sok sikert!  :beerchug:

#329 március 06, 2020, 22:53:28, robmiller
A mai napra a spanyol bajnokság aktuális fordulójának nyitómeccsét néztem ki! Az összecsapás két főszerepelője az Alaves, valamint a mostanság sűrűn botladozó, sérüléshullámmal komolyan sújtott Valencia lesz!

A hazaiak a tabella alsó felében találhatóak a 13. pozícióban, viszonylag biztos távolságban a kiesőhelyektől! Alapból kissé kiszámíthatatlan csapat az Alaves, de a közelmúltban aztán totális összevisszaság jellemezte az anno jó 20 éve UEFA-kupa döntős csapatot! Példának okáért ikszelnek a Sevillával (1:1), és megverik a Bilbaot (2:1), mindemellett kikapnak a kiesőhelyen álló Mallorcától (1:0), vagy az utolsó előtti Leganésszal remiznek a legutóbbi fordulóban (1:1). Igazából ez az Alavés leginkább hazai pályán mutatja meg a fogafehérjét, vendégségben igencsak szerény mutatókkal rendelkeznek!

A Valencia jelenleg kapaszkodik a nemzetközi kupaszereplést érő helyekért. Csalódást keltő módon jelenleg 7. helyen állnak a Denevérek, és mostanság komoly gödör jellemzi a formájukat! Ez véleményem szerint a komoly sérüléshullámnak köszönhető, ami egyaránt sújtja a védelmet és a támadószekciót is! A hátsó alakzatban maródi Mangala, Garay, Jaume Costá és Piccini. A középpálya hátsó részéről Coquelin érzékeny veszteség, míg a támadók közül egyértelműen Rodrigo és Maxi Gómez kiesése a legfájóbb. Utóbbi ugyebár a házi gólkirály is a csapatnál, míg Rodrigo a kulcspasszaival játszik meghatározó szerepet a csapat játékában! Ennyi fontos hiányzó mellett nem csoda, hogy a Valencia az elmúlt három idegenbeli bajnokiját tükörsimán elbukta a közvetlen riválisok ellen (Real Sociedad 3:0, Getafe 3:0, Mallorca 4:1 - ez utóbb pláne durva eredmény). A BL-ben az Atalanta szórta meg őket (4:1). Egyszerűen átjáróház ennek a Valenciának a védelme, míg a támadószekció a két fentebb említett player nélkül nagyon akadozik. Itt elsősorban Gameirora és Ferran Torresre kellene számítani góllövés terén, de Dani Parejoban is ott lehetne a potenciál. Mindenesetre az elmúlt fordulóban a Betis ellen elért hazai siker (2:1) lökést adhat Albert Celades fiainak.

Mindent összevetve van egy nagyon komoly gödörben lévő Valenciánk, aki a sérüléshullám mellett elég kemény sorsolási-időszakon van túl. A lehető legrosszabbkor jöttek össze a dolgok. Most viszont négy rendkívül rossz idegenbeli túra után olyan együtteshez érkeznek, akik ellen lehetne keresnivalójuk, s muszáj lesz felvállalniuk a támadójátékot, hiszen a közvetlen riválisoknál jó esély van a pontvesztésre, mivel a Sociedad Barcelonába látogat, míg szintén ebben a fordulóban Sevilla-Atletico párharcra is sor kerül!
Ezzel szemben, mint írtam, az Alaves leginkább otthon számít rágós falatnak, ráadásul náluk Oliver Burke személyén túl igazi alapember nem hiányzik. Elvileg Lucas Pérez és Joselu - csapat két elsőszámú gólfelelősei - is bevethetőek.
Véleményem szerint jó esély kínálkozik a gólváltásra. A Valenciának menni kellene előre. Egyszerűen véget kell vetniük ezeknek az idegenbeli komoly zakóknak valahogy, míg az Alaves támadói előtt egy igen erősen megtépázott vendég védelem fog állni. Akiknek a Mallorca tudott 4-et rúgni, azoknak talán az Alaves is tud otthon 1-et vállalni. Ráadásul az utóbbi időszakban rendre betalálnak legalább egyszer hazai környezetben! Én határozottan értéket érzek a mindkét csapat gólt szerez opcióban.


Tipp:
Alaves - Valencia

BTTS @1.90 1:1