Segitseg

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Valami felügyeleti szerv létezik,akik tudják ellenőrizni őket?

Gőzöm sincs, de biztos összefonódtak már velük... a pénz nagy úr...

Idézetet írta: snooker Dátum június 25, 2013, 18:13:01
Valami felügyeleti szerv létezik,akik tudják ellenőrizni őket?

Minden irodának van felügyeleti szerve, a betfred gibraltári engedéllyel működik:

Petfre (Gibraltar) Limited, trading as Betfred, is licensed by the Government of Gibraltar and regulated by the Gibraltar Gambling Commissioner, license numbers 036 & 038
Petfre (Gibraltar) Ltd registered office is at 5/2 Waterport Place, Gibraltar, with registered company number 703142.
Copyright 2011 Petfre (Gibraltar) Ltd. All Rights Reserved. Account holders must be 18 or over.


Igazából minél távolabb vannak Európától, valószínűleg annál kevésbé számíthatsz a segítségükre.
Gibraltár ilyen szempontból határeset.  :)

Azért először az irodától kérj választ, miért nem került jóváírásra a nyereményed, és ez mellett említsd meg, hogy különben kénytelen leszel a felügyeleti szervükhöz fordulni.
Ha hivatalból megkeresik őket, akkor arra válaszolniuk kell, az meg macerás, így elképzelhető, hogy inkább a fizetést választják.
Mondjuk ha technikai hibájuk volt, akkor is illene valami bónuszt felajánlaniuk már csak üzletpolitikai okokból is az 50 penny tétvisszatérítés helyett...
Azért nekik nem annyira fontosak a magyar ügyfelek (lásd kezdőbónusz hiánya), ez is benne van néha a hozzáállásban.


snooker

Ha jól gondolom nem vagy jó angolból. Ezt abból gondolom, hogy nem igazán értetted mi volt a bajuk először az emaillel.. Ebből következik, hogy kétlem hogy pontosan le tudtad nekik írni mi is a problémád. Szóval lehet hogy félreértetek vagy valami más miatt teszik ök is a hülyét.. Szóval először is másold be kérlek az elküldött üzeneteket, hogy értjük/lássuk hogyan írtad le a problémát, ők meg ezekre miként reagáltak..

Ami meg a felügyeleti szerveket illeti.. Mivel nem szabályozott dologról van szó, így felesleges hozzájuk fordulni el fognak a hajtani a picsába..Ha meg mégsem akkor is több hónap levelezés, telefonálás, mind angolul, 50Euróért.. Megéri? Nem hiszem.. Ezt házon belül kell megoldani, és olyan leveleket írni nekik amik megteszik a hatásukat.. Ebben tudunk segíteni.

S.O.S. segitsèget,tanàcsot kèrnèk.Màr a vivarobet topicba tettem fel kèrdèst,de ugy nèz ki senki sem tudja a megoldàst :'(..Ezèrt azt kèrdeznèm hova tudok 967ft-t skrillröl befizetni??Kizàrolag mobilrol vagyok!
Elöre is köszönöm!!

Idézetet írta: artur33 Dátum július 02, 2013, 09:13:29
S.O.S. segitsèget,tanàcsot kèrnèk.Màr a vivarobet topicba tettem fel kèrdèst,de ugy nèz ki senki sem tudja a megoldàst :'(..Ezèrt azt kèrdeznèm hova tudok 967ft-t skrillröl befizetni??Kizàrolag mobilrol vagyok!
Elöre is köszönöm!!
Sehova, de ha küldesz Skrill emailcímet privátban, akkor küldök 600 forintot, és akkor 1500 mehet a bet365-höz. (majd visszaküldöd)

Idézetet írta: georgeboyd Dátum július 02, 2013, 11:14:48
Sehova, de ha küldesz Skrill emailcímet privátban, akkor küldök 600 forintot, és akkor 1500 mehet a bet365-höz. (majd visszaküldöd)
Köszönöm! :cya:

Idézetet írta: artur33 Dátum július 02, 2013, 09:13:29
S.O.S. segitsèget,tanàcsot kèrnèk.Màr a vivarobet topicba tettem fel kèrdèst,de ugy nèz ki senki sem tudja a megoldàst :'(..Ezèrt azt kèrdeznèm hova tudok 967ft-t skrillröl befizetni??Kizàrolag mobilrol vagyok!
Elöre is köszönöm!!

Egyébként Tipicohoz már 1 €-ot is enged befizetni MB-ről, sőt talán nincs is meghatározva minimum összeg. Látom megoldódott, de hátha jól jön még a jövőben! :ok:

Sziasztok!

Tudnátok nekem angollal kapcsolatban segíteni? :)


Idézetet írta: ncis88 Dátum június 25, 2013, 19:23:37
snooker

Ha jól gondolom nem vagy jó angolból. Ezt abból gondolom, hogy nem igazán értetted mi volt a bajuk először az emaillel.. Ebből következik, hogy kétlem hogy pontosan le tudtad nekik írni mi is a problémád. Szóval lehet hogy félreértetek vagy valami más miatt teszik ök is a hülyét.. Szóval először is másold be kérlek az elküldött üzeneteket, hogy értjük/lássuk hogyan írtad le a problémát, ők meg ezekre miként reagáltak..

Ami meg a felügyeleti szerveket illeti.. Mivel nem szabályozott dologról van szó, így felesleges hozzájuk fordulni el fognak a hajtani a picsába..Ha meg mégsem akkor is több hónap levelezés, telefonálás, mind angolul, 50Euróért.. Megéri? Nem hiszem.. Ezt házon belül kell megoldani, és olyan leveleket írni nekik amik megteszik a hatásukat.. Ebben tudunk segíteni.

ncis88  segítségével visszaadták a pénzt! Köszönöm a segítséget!

Idézetet írta: snooker Dátum július 06, 2013, 08:22:29
ncis88  segítségével visszaadták a pénzt! Köszönöm a segítséget!

Örülök a pozitív végkifejletben, bár megmondom őszintén az utolsó előtti levelük után nem bíztam benne hogy így lakul.. De a lényeg hogy a pénzednél vagy :)


Viszont most én kérnek segítséget.. 200huf kéne skrillre paypalon tudnám visszaküldeni. Ha valaki tud segíteni írjon privit vagy ide.

Idézetet írta: Canesten Dátum július 04, 2013, 21:55:07
Sziasztok!

Tudnátok nekem angollal kapcsolatban segíteni? :)

Ha gondolod, írj privátban - megpróbálok segíteni!

Egy érdekes sztorit szeretnék megosztani veletek:

Tegnapelőtti élő-fogadásomnál a Betfair nem kicsit vert át - gondolom szoftverhiba miatt.

250.) 2013. július 6. - Szombat:

Hameenlinna - Harma

Élő fogadás: 1-0 / Pontos végeredmény
Fogadás ideje: 91. percben, 1-0-ás állásnál

Odds: 153,15
Tét: €4.00
Végeredmény: 2-0 H  :noway:

Ez a fogadásom elfütyült, de rohadt idegesítő dolog miatt ment el. Az IN-PLAY oldalon vettem észre ezt a meccset, mondom a 91. percben meg is rakom 1-0-ás állásnál pontos végeredményre, azaz hogy nem lesz további gól, és marad ez a végeredmény. Gyorsan meg is pakoltam 4euróval, mivel láttam, hogy csak annyit lay-eltek erre a kimenetelre. A szorzót nem is nagyon vizsgáltam, bár furcsálltam, hogy 1,50-es szorzó van erre. Mondom semmi gond, így is könnyű pénzhez jutok.
A fogadás megerősítésénél láttam, hogy az 1,50-es szorzó igazából 150,00-es!!!
Itt már megtettem a fogadást, és látom, hogy a várható nyereményem 600,00 euró!
Az eredményjelző a Betfair oldalon ugyanúgy 1-0-át mutat, és kb. másfél perc múlva le is fújták a meccset, maradt az 1-0-ás eredmény, amivel 600 eurót nyertem!
El sem akartam hinni, de a számok nem csalnak - gondoltam én...
Mivel újabb 3-4 perc eltelt, és az egyenlegemen nem jelent meg a nyeremény többszöri oldalfrissítgetés ellenére sem, ezért megnéztem a meccset az eredmenyek.com oldalon is, ahol látom, hogy a végeredmény 2-0 lett, és ez alapján bukó a fogadásom.
Tüzetesebben megnéztem a meccset, és a részleteknél látom, hogy már a szünetben is 2-0 volt a hazai csapatnak - tehát az 1-0-ás eredmény lehetetlen volt.
A Betfair viszont bő egy óra után is baszott frissíteni az eredményt, ezzel nem kicsit tévedésbe ejtett, és vett ki - szerencsére csak - 4eurót.
Bekaphatják!

Tegnap délelőtt írtam is nekik angolul egy levelet, és kifejeztem nemtetszésemet nekik az általuk elkövetett bakit, ami miatt nekem veszteségem keletkezett, ergo tévedésbe ejtettek.
A szorzót ugyan nem ők ajánlották, hanem egy másik természetes személy, de megítélésem szerint az, hogy egy óra alatt sem frissítették az eredményt 2-0-ra, az viszont már az iroda sara...

Szerintetek van rá valami esély, hogy nyitott fülekre találok náluk?

Idézetet írta: Deszpi Dátum július 08, 2013, 14:24:16
Egy érdekes sztorit szeretnék megosztani veletek:

Tegnapelőtti élő-fogadásomnál a Betfair nem kicsit vert át - gondolom szoftverhiba miatt.

250.) 2013. július 6. - Szombat:

Hameenlinna - Harma

Élő fogadás: 1-0 / Pontos végeredmény
Fogadás ideje: 91. percben, 1-0-ás állásnál

Odds: 153,15
Tét: €4.00
Végeredmény: 2-0 H  :noway:

Ez a fogadásom elfütyült, de rohadt idegesítő dolog miatt ment el. Az IN-PLAY oldalon vettem észre ezt a meccset, mondom a 91. percben meg is rakom 1-0-ás állásnál pontos végeredményre, azaz hogy nem lesz további gól, és marad ez a végeredmény. Gyorsan meg is pakoltam 4euróval, mivel láttam, hogy csak annyit lay-eltek erre a kimenetelre. A szorzót nem is nagyon vizsgáltam, bár furcsálltam, hogy 1,50-es szorzó van erre. Mondom semmi gond, így is könnyű pénzhez jutok.
A fogadás megerősítésénél láttam, hogy az 1,50-es szorzó igazából 150,00-es!!!
Itt már megtettem a fogadást, és látom, hogy a várható nyereményem 600,00 euró!
Az eredményjelző a Betfair oldalon ugyanúgy 1-0-át mutat, és kb. másfél perc múlva le is fújták a meccset, maradt az 1-0-ás eredmény, amivel 600 eurót nyertem!
El sem akartam hinni, de a számok nem csalnak - gondoltam én...
Mivel újabb 3-4 perc eltelt, és az egyenlegemen nem jelent meg a nyeremény többszöri oldalfrissítgetés ellenére sem, ezért megnéztem a meccset az eredmenyek.com oldalon is, ahol látom, hogy a végeredmény 2-0 lett, és ez alapján bukó a fogadásom.
Tüzetesebben megnéztem a meccset, és a részleteknél látom, hogy már a szünetben is 2-0 volt a hazai csapatnak - tehát az 1-0-ás eredmény lehetetlen volt.
A Betfair viszont bő egy óra után is baszott frissíteni az eredményt, ezzel nem kicsit tévedésbe ejtett, és vett ki - szerencsére csak - 4eurót.
Bekaphatják!

Tegnap délelőtt írtam is nekik angolul egy levelet, és kifejeztem nemtetszésemet nekik az általuk elkövetett bakit, ami miatt nekem veszteségem keletkezett, ergo tévedésbe ejtettek.
A szorzót ugyan nem ők ajánlották, hanem egy másik természetes személy, de megítélésem szerint az, hogy egy óra alatt sem frissítették az eredményt 2-0-ra, az viszont már az iroda sara...

Szerintetek van rá valami esély, hogy nyitott fülekre találok náluk?

Szerintem kizárt.
Az általad elvesztett pénzt megnyerte valaki, ráadásul te voltál figyelmetlen, olyan meccsre fogadtál, amit nem néztél. (a betfair ilyen szempontból az ügyeskedésről is szól, bár nem tudom, mennyire etikus lay fogadást feltenni 2:0 után az 1:0-ra, de ha a rendszer engedi...)

Minden iroda beleírja a feltételekbe, hogy csak tájékoztató jellegű az eredményközlés az élő fogadásoknál, felelősséget nem vállalnak érte.
Élő fogadásnál nézni kell egy gyors csatornán az adott meccset, vagy legalább több különböző forrásból követni kell az eredményt, ha vakon fogadunk!
Minden iroda hibázik néha, mert van, hogy ők sem kapják meg a pontos információkat. (ez kosármeccseknél tud látványos lenni)
Na meg mindenki látott már olyan tv-s meccset, ahol perceken keresztül rosszul volt kiírva mondjuk egy kézimeccs eredménye.

Már csak azért sem szabad az irodák eredményközlésének hinni, mert mi pont akkor kerülhetünk előnybe az élő fogadásoknál, ha pontosabb infóink vannak a meccsről, mint amit a szorzók tartalmaznak. A betfairnél is igaz ez, ha gyorsabban szűröd az infót, mint a többi fogadó, akkor jobb eséllyel leszel nyereséges.

Üdv! Talán ez a legmegfelelőbb téma, ahol kifejthetem a problémámat :angel:

Szóval a lényeg: egy rokonom külföldről szeretne pénzt eljuttatni nekem úgy, hogy nem tud belépni a netbankjába. Azt hiszem viszont, hogy telefonról be tud lépni (mert ott megjegyezte a jelszót), de ott csak belföldi (holland) utalást tud teljesíteni.

Tudtok valamiféle megoldást? Nem lenne ez az egész nagy gond, előbb-utóbb igényelhetne új azonosítót a netbankhoz, viszont nekem a napokban kellene a lóvé.
Western Union drága.
PayPal, Skrill is több napba telik amíg pénzt látok belőle.

Tudok-e nyitni valami olyan netes számlát estleg, amit vagy mastercarddal azonnal fel tud tölteni, vagy esetleg van holland számla és arra tud utalni? Onnan befizetném valamelyik irodához és onnan kivenném a pénzt. Ilyesmi jutott nekem eszembe ::)

Valakinek valami világmegváltó ötlet? :)