Infós tippek by hillandkimi

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#465 január 17, 2020, 22:33:32, hillandkimi
Belga B
Lommel vs Lokeren Tipp:H Odds: 2.20 1:0 :great: :great: :great:

A Lokeren még mindig ki van zárva a belga átigazolási piacról. A csapatot egyelőre nem sikerült megfelelően megerősíteni, ráadásul ma 4-5 hiányzó lesz a keretben. Az igaz, hogy múlt héten nyert, de szerintem ott nagymázlija volt.  Ma ismét beprobálom.

#466 január 17, 2020, 23:07:17, hillandkimi
Labdarúgás Skót FA kupa kezdés: 20:45

Meccs: Rangers vs. Stranraer

Tipp: Mind két csapat szerez gólt és H 2:0

Odds: 4,33



Egyedül ebben láttam értéket. Gyakorlatilag a Rangers első tét mérkőzése idén, szóval lehet picit rozsdás lesz a hazai csapat és ezért a Stranraer megcibálhatja az oroszlán bajszát. A vendégek tök utolsók a skót első osztályban és valószínűleg kiesnek onnét. Ámbár egy telt házas meccs, megdobhatja a kedvüket. Dávid és Góliát csatája :)

#467 január 19, 2020, 18:26:29, hillandkimi
ez a január ezek szerint ilyen lesz, egy meccs jön, egy megy..

Olaszország Serie A Kezdés:15:00

Brescia vs Cagliari

Tipp: G/G igen és V

Odds: 5,00


bet: 365[/b]

Brescia szerintem megint elkúrja ezt a lehetőségét is, mármint ami a pontszerzést illeti. A csapat védekezése kritikán aluli, és ezt a jó erőkből álló Cagliari bűntetti fogja...





#468 január 19, 2020, 20:04:29, hillandkimi
Spanyol 2

Racing Santander vs Las Palmas H Odds: 2,55 Office: bet365 1:1   :noway:

Számos hiányzó a Palmas-nál, két alap középpályás, két csatár.A Racing-nél mindenki hadra fogható.
Otthon jó a Racing csak az a sok x baszik ki velük...
Nincs formában a Palmas, szóval papíron fogható a vendég csapat.




#469 január 19, 2020, 18:22:19, hillandkimi
Vessünk számot a másikon 14V-8GY-1PUSH mérleggel rendelkezem, de csak a bank 0,5% os százalékát szoktam ajánlani, átlag odds 1,90, persze ez még lófasz stat, de fociban a január az erős infók ellenére káosz, hol lejön a megérzésem, hol kurvára mellé megy...   itt olyan 130 tippnél tudtam nyereséges lenni, most vagyok +12-14 egységnél. Remélem ezen a januári nehéz időszakon lassan túl leszek és mindenhol zöld tippeket adok. 

#470 január 20, 2020, 09:54:17, hillandkimi
BRAZÍLIA
Campeonato Carioca - Taca Guanabara 23:00

Cabofriense vs.  Fluminense Tipp: 2,5 gól alatt Odds: 1,95 Office: bet365 0:1 :beerchug: :crazy:

Infó:

A Fluminense most kezdte csak el a felkészülést a keret nincs még 100%-os erőállapotban ráadásul ma egy komplett kezdő fog hiányozni, név szerint: Muriel, Nino,  Frazan , Egídio, Henrique, Ganso, Yago Felipe, Fernando Pacheco, Caio Paulista, Marcos Paulo és Evanilson.
Mivel a a braziloknál sem ritka  a bunda, ezért inkább az underra megyek, mert ennyi hiányzóval nem tart gól fesztivált a vendég csapat.


Idézetet írta: hillandkimi Dátum január 19, 2020, 19:07:11
BRAZÍLIA
Campeonato Carioca - Taca Guanabara 23:00

0:1 win


Cabofriense vs.  Fluminense Tipp: 2,5 gól alatt Odds: 1,95 Office: bet365 0:1 :beerchug: :crazy:

Infó:

A Fluminense most kezdte csak el a felkészülést a keret nincs még 100%-os erőállapotban ráadásul ma egy komplett kezdő fog hiányozni, név szerint: Muriel, Nino,  Frazan , Egídio, Henrique, Ganso, Yago Felipe, Fernando Pacheco, Caio Paulista, Marcos Paulo és Evanilson.
Mivel a a braziloknál sem ritka  a bunda, ezért inkább az underra megyek, mert ennyi hiányzóval nem tart gól fesztivált a vendég csapat.


Bomba támadást  követtek el Cipruson Andreas Constantinou játékvezető ellen. Szerencsére a spori nem volt a kocsiban, így megúszta. A Doxa vs AEL meccset vezette, ami 2:2 vel végződött, sőt ő volt a bíró a Napa vs Pafos kupa mérkőzésen, ahol szintén érdekes eredmény született. Érdekesség, hogy a spori ellen nem ez volt az első támadás, de a marha valahol biztos talált egy négylevelűt :D, hogy mindig megúszta---
Továbbá, a rendőrség 2011-ig visszamenőleg 84 gyanús esetet vizsgál.
A legdurvább, hogy ezekre a meccsekre ázsiai országokból fogadtak nagy pénzel.

Éljen a tiszta játék !!!

#473 január 21, 2020, 14:05:02, hillandkimi
Napoli vs Lazio

Tipp : Pontos végeredmény 1:3 odds 21

Babbelt kirúgta a Sydney ! Ugyanitt, kicsit égett, de működő képes ciprusi suzuki olcsón eladó !  :great:

GIBRALTÁR
National League - Osztályozó csoport


College 1975 FC vs. Europa Point

Tipp: 3.5, 4.0 gól felett

Odds:1,775

Office: bet365

A kollégium, mely 0 győzelemmel és közel 68 kapott góllal áll az alsóházi rájátszás utolsó helyén... Europe ról kb az jut az eszembe, hogy volt egy ilyen nevű együttes, aztán persze feltúrva a netet, kiderítettem, hogy román sztár csapattal meccseltek pár napja (Gaz Metan). Eredményt nem tudok. Na, de ez már bajnoki és az odavágó 6:1 lett, ebből indultam ki.
Mint, szódás a lovát? 

#476 január 24, 2020, 20:07:00, hillandkimi
Idézetet írta: hillandkimi Dátum január 23, 2020, 19:40:17
GIBRALTÁR
National League - Osztályozó csoport


College 1975 FC vs. Europa Point

Tipp: 3.5, 4.0 gól felett

Odds:1,775

Office: bet365

A kollégium, mely 0 győzelemmel és közel 68 kapott góllal áll az alsóházi rájátszás utolsó helyén... Europe ról kb az jut az eszembe, hogy volt egy ilyen nevű együttes, aztán persze feltúrva a netet, kiderítettem, hogy román sztár csapattal meccseltek pár napja (Gaz Metan). Eredményt nem tudok. Na, de ez már bajnoki és az odavágó 6:1 lett, ebből indultam ki.
Mint, szódás a lovát?



Gibraltár is kipróbálva :) 2:6  :great: :great:

#477 január 26, 2020, 16:03:32, hillandkimi
Angol FA kupa:

City vajon megfog szakadni ezen a meccsen, vagy elsődleges cél a BL ben való jó szereplés ?
Ha BL akkor ma több kulcs játékos padozni fog, ha nem akkor beszoptam, de mégis érdekes meccs lesz :)
Oly annyiszor volt itt már meglepetés, hogy kis téttel bepróbálom a City félidős égést. :)

City vs Fulham Tipp: 1. félidő V Odds: 12,00 Office: bet365

Egy piros lap és összetörték a nagy oddsu wines álmomat :(


AMAZONAS VS. NACIONAL AM  Tipp: H Odds: 2,20 Office: bet365 Kezdés: 22:00  (Brazília Amazonas csoport)

Na brazil infós, lényegében a hazai csapatot nem olyan régen alapították, tehát tradíciók, meg ilyenek nem nagyon vannak, de ez csak történelmi rizsa... pénz az viszont meglepő módon akad....és ha pénz van, akkor Brazíliában csak össze lehet kaparni egy olyan keretet és edzőt, akik tudják, hogy a labda gömbölyű és hogyan kell focizni. A hazaiak egyik nagy erőssége Maikon Fernando Souza Leite, aki megfordult a brazil első osztályban is. A vendégek csóróbbak, szóval majdnem, hogy tuti a H :) 
 

Idézetet írta: hillandkimi Dátum január 26, 2020, 16:01:46
Egy piros lap és összetörték a nagy oddsu wines álmomat :(


AMAZONAS VS. NACIONAL AM  Tipp: H Odds: 2,20 Office: bet365 Kezdés: 22:00  (Brazília Amazonas csoport)

Na brazil infós, lényegében a hazai csapatot nem olyan régen alapították, tehát tradíciók, meg ilyenek nem nagyon vannak, de ez csak történelmi rizsa... pénz az viszont meglepő módon akad....és ha pénz van, akkor Brazíliában csak össze lehet kaparni egy olyan keretet és edzőt, akik tudják, hogy a labda gömbölyű és hogyan kell focizni. A hazaiak egyik nagy erőssége Maikon Fernando Souza Leite, aki megfordult a brazil első osztályban is. A vendégek csóróbbak, szóval majdnem, hogy tuti a H :) 


2:2 január ....