SPF Póker Bajnokság

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Engem is érdekelne a dolog, de a most hétvége már foglalt. Szóval beflaggeltem a topikot, hátha lesz még ilyen :)

csatarid néven jövök  :ok:

Belépnék. felhasználó: dert1114

Jelentkeztem dringBoti néven :D

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 14, 2020, 09:40:02
Vasárnapi SPF Póker
2020.03.15. , 18:00
PokerStars HomeGames --> SPF Poker Club


A legutóbbi Stars-os pókerhez hasonlóan, ezúttal is a Poker Stars Home Games részlegén pókerezünk. Aki a múltkor már belépett a Club-ba (jelenleg 8-an vagyunk bent ahogy látom), az most már látja is a klubbon belül a versenyt, simán be tud regisztrálni 20.000 Play Money-val (a Play Money egy kattintással ingyenesen feltölthető 3-4 óránként a Cashier fül alatt).

ANNYIT KÉRNÉK, HOGY AKI JELENTKEZIK A KLUB-BA, AZ ÍRJA MEG ITT EGY KOMMENTBEN, HOGY MI A STARS-OS FELHASZNÁLÓNEVE, HOGY VISSZAIGAZOLJAM A JELENTKEZÉSÉT!

A játék részletei:
- No Limit Holdem
- 3.000 kezdőzseton
- 15/30 kezdő vakszint
- 10 perces vakszintek
- 55 percenként van 5 perc szünet
- 10 perc késői regisztráció van a 18:00-ás kezdést követően


Ha minimum 10 játékos elindul a versenyen, akkor 10.000 Forint nyeremény kerül szétosztásra a dobogósok között! :ok:



Aki még nincs benne a klubban, annak a SPF Poker Klub -ot kell keresnie Home Games-ben, aminek az ID-je: 3193206 , erre kell majd rákeresni, hogy csatlakozni tudjatok.
Ott pedig az "invitation code"-ot kell majd megadnotok, ami jelenleg:  zsivany20poker




Ha még nincs meg, töltsd le az ingyenes PokerStars szoftwaret a www.pokerstars.eu -ról.
- Nyisd meg a fő lobby-t, majd kattints a Home Games fülre
- Klikkelj a 'Join a Poker Club' gombra
- Írd be a Club ID számát: 3193206
- Ott pedig az Invitation Code-ot: zsivany20poker

lehet nevezni még, ugyanis még csak 8-an vagyunk :D

Valaki tudja mobillal kompatibilis a dolog? Mert egyelore csak a jatekpenzes asztalokat latom

Idézetet írta: hubika88 Dátum március 15, 2020, 12:44:41
Valaki tudja mobillal kompatibilis a dolog? Mert egyelore csak a jatekpenzes asztalokat latom
nekem csak PC változatán sikerült megtalálni a HomeGames felületet, de szerintem ha bejelentkezel a versenybe PC-ről akkor mobilon le kéne tudd játszani a tournamentet

Idézetet írta: hubika88 Dátum március 15, 2020, 12:44:41
Valaki tudja mobillal kompatibilis a dolog? Mert egyelore csak a jatekpenzes asztalokat latom

Utánanéztem, elvileg a mobilos applikációval csak játékpénzes asztalok érhetőek el. A pénzes része, valamint a Home Games sajnos nem elérhető mobilról.


#159 március 15, 2020, 13:49:18, sunik29
Bocsi hogy ertetlenkedek de itt hol van a Home?

Idézetet írta: sunik29 Dátum március 15, 2020, 13:42:00
Bocsi hogy ertetlenkedek de itt hol van a Home?

@sunik29  Haha, nem Te vagy szerintem az egyetlen, akinek nincs meg elsőre, alaposan eldugták.  ;)

Jobbra lent a három pontra kell menni, a "More" menüpontra! Ott lesz a Home Games!  :)


Dehogy. Lehet mobilról valodi penzben jatszani. Ugyanakkor nem elérhető a homegames. Es szerintem hiaba  jelentkezik valaki geprol,mobilrol belepve nem dob be. Nekem is ez a problemam.

Nekem ma nem jon ossze  ugy nez ki , lehet a szerver is mas :(

Idézetet írta: sunik29 Dátum március 15, 2020, 14:38:39
Nekem ma nem jon ossze  ugy nez ki , lehet a szerver is mas :(
Join poker Clubra kell kattintani és ott zsivany20 által megadott adatokat megadni!

Huuu ez eleg ciki volt , :wall: de megvan  :cya: