SPF Póker Bajnokság

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Gratula a nyerteseknek, és együttérzés a balszerencsésen all-inelőknek! :)

Milyen hosszú volt a verseny?

Köszi a versenyt srácok! Sikerült megnyernem. :D
A játék során találkoztam néhány ügyesebb játékossal.
Ha lesz még ilyen, azokon is szívesen részt vennék.
Üdv.:
ToXic10

Idézetet írta: TiB Dátum március 28, 2020, 22:09:52
Gratula a nyerteseknek, és együttérzés a balszerencsésen all-inelőknek! :)

Milyen hosszú volt a verseny?

3 óra 53 perc. Én is köszi a versenyt, jó volt  :)

Idézetet írta: tonijani Dátum március 28, 2020, 21:47:17
Köszönöm a játékot, a dobogót azért megcsíptem!  :beerchug:
Remélem lesz még ilyen!  :ok:

Igen emlékszem rád :D Szépen kapaszkodtál :)

Én csak azt akarom tudni, ki volt globo becenévvel  ;D

Köszönjük a részvételt és van egy jó hírem: lesz még folytatás (még ha nem is feltétlenül ezen az útvonalon)!

Gratulálunk a díjazottaknak is.  :cya:

Jó volt újra játszani és gratula mindenkinek.  :beerchug:

A nyereményem felajánlom az idei adományalapba.  :cya:


Köszönöm szépen a játékot! Jó lesz ha később is lesz verseny! :)

Kik lettek végül a dobogósak ? (Én örültem, hogy végül részt tudtam venni, mert azt hittem ide jön az üzenet, de a e-mailemre jött és azt a címet ritkábban nézem..., nem volt egy hosszú versenyem de örülök, hogy lejött egy 4-es póker, amivel egy kicsit meg tudtam hosszabbítani a játékom.)

E-mailen igényelted, e-mailen kaptad.  ;)

Az igazság az hogy én is szeretek pókerezni,s ha lenne egy lehetőség beszálnék.Bár nem próbáltam ki magamat mindössze csak a neten .

Csak megjegyzem, hátha később jól jön, pár hete már mobilon is elérhető a homegames a PSon.


#224 december 21, 2020, 12:26:58, zsivany20
Sziasztok!

Ahogy olvastam a kommenteket, többen is lemaradtunk az Unibet-es freeroll-ról.

Na most van egy PokerStars-os Home Games-es SPF Poker Klub, amiben már játszottunk is korábban versenyt. Ebben én bármikorra be tudok időzíteni egy versenyt, olyan paraméterekkel, amilyenekkel szeretnénk. Ha van rá igény, én szívesen indítok itt egy, vagy akár több versenyt is (akár bajnokság jelleggel, ahol szerzett pontok alapján a sorozat végén hírdethetünk versenyt, és amibe így belefér az is, ha egy-egy verseny kimarad valakinek)... Be tudjuk állítani úgy, hogy legyen buy in, akkor értelemszerűen ennek megfelelően prize pool is "keletkezik" az indulók számának megfelelően. De lehet freeroll jellegű is, és max utólag jutalmazzuk az első helyezetteket. Nyilván ez esetben nem a meggazdagodás, hanem inkább a dicsőség a lényeg...  ;)
Én bedobok majd egy jelképes összeget, amit az első 3 helyezett között szétosztunk.... legyen ez 9$ (1. hely: 5$, második hely: 3$, harmadik hely: 1$).



Link törölve.

A klubhoz való csatlakozás módja:

"You are invited to join my private poker club for Home Games online.

- If you don't already have it, download the free PokerStars software from pokerstars.eu
- Open the main poker lobby, then click on the Home Games tab
- Click the 'Join a Poker Club' button
- Enter my Club ID number: 3193206
- Enter my Invitation Code: zsivany20poker

"