SPF Póker Bajnokság

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Akik korábban már játszottak, azok mennyire lennének benne egy kis pókerben... És mikor lenne jó nektek!?

@Powell  ,  @peshark   ,  @hubika88   ,  @Mido9292  ,  @sunik   ,  @Pondrux   ,  @sleve   ,  @csatarid  ,  @imre73

A felsorolás a teljesség igénye nélkül készült...  ;D

Sziasztok!

Én személy szerint örülök neki és benne is vagyok egy jó kis póker bajnokságban! Időpont akárhét vagy nyolc óra is lehet vagy ahogy a többieknek jó! Köszönet a szervezésért! :)

én is adom a pokert, ha mobilon is lehet tolni akk gyakorlatialg bármikor mehetz  :beerchug:

Este 7-8 óra szinte bármelyik nap a héten meg a jövő héten.

Nekem is megfelel 19 óra körül a nap az mindegy.Bár itt az ünnepek alatt nyilván mikor hogy alkalmas. :ok:


Így év végén több időm lesz és szívesen leporolnám a pókerjátékom.  :)

Én csak annyit kérek, legyenek holdemen kívül más formátumok is.


Engem ugyan kihagytál a felsorolásból, de ha az Unibeten lenne, jönnék.

Idézetet írta: Assassin Dátum december 21, 2020, 18:39:23
Engem ugyan kihagytál a felsorolásból, de ha az Unibeten lenne, jönnék.
Oda én is mennék

Az előzőről lemaradtam, de egy unibetesben én is bennelennék.

Benne vagyok én is egy versenyben 8) Nekem a Stars lenne a jó.

dinozzo28  és  sziszka2828 néven elfogadtam két jelentkezést a Stars-os Home Games Klubba.

Kikhez tartoznak a felhasználónevek!?  :)

Jelenleg én a Stars-on fogom tudni szervezni a versenyeket, ott a Home Games-ben abszolút a saját igényeinknek megfelelően tudom beállítani a dolgokat... a kezdéstől, a szinteken át... a zsetonok számáig stb...
Nemtudom, hogy Unibeten van-e hasonló opció!?

Mindenesetre Stars-on csinálom majd az elsőt, utána majd alakul... Hamarosan jelentkezem a részletekkel.  :)

#238 december 22, 2020, 17:10:50, Subi28
Idézetet írta: zsivany20 Dátum december 22, 2020, 16:49:43
dinozzo28  és  sziszka2828 néven elfogadtam két jelentkezést a Stars-os Home Games Klubba.

Kikhez tartoznak a felhasználónevek!?  :)

sziszka2828 én lennék, köszönöm a felvételt! :) Ha beindul a dolog és lenne rá igény, lehetne PLO is közben.

szerk.: Illetve, van most ez a home games kupongép kihívás ma éjfélig azt hiszem, hogy egy valódi pénzes leosztásért home games játékon adnak egy kupont. Kipörgethetjük egy szupergyors meccsel, ha van kedvetek.  :beerchug:

Idézetet írta: Subi28 Dátum december 22, 2020, 17:04:18
sziszka2828 én lennék, köszönöm a felvételt! :) Ha beindul a dolog és lenne rá igény, lehetne PLO is közben.

Már más is jelezte, hogy ne csak Holdem legyen. Én nyitott vagyok rá, PLO mehet simán részemről...  :)