SPF Póker Bajnokság

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem szokott már közös póker lenni sehol a közösség tagjai számára?  Régebben volt  (pár éve) régen jártam erre.... :)

Idézetet írta: gigazo Dátum október 24, 2019, 09:38:36
Nem szokott már közös póker lenni sehol a közösség tagjai számára?  Régebben volt  (pár éve) régen jártam erre.... :)

Sajnos nem volt időm/időnk foglalkozni vele, pedig még mindig ott van az asztalon a "to-do".

Idézetet írta: gigazo Dátum október 24, 2019, 09:38:36
Nem szokott már közös póker lenni sehol a közösség tagjai számára?  Régebben volt  (pár éve) régen jártam erre.... :)

Tavasszal pedzegettük már (PokerStars HomeGames és Unibet volt képben), de akkor nem jutottunk el a megvalósításig, csak próbálkozásokig.

Én amúgy benne lennék. Ha van rá igény, teszt jelleggel én hétfő estére Home Games-ben összedobok egy kis NL Holdem versenyt (lehet zárt körű freeroll vagy zárt körű egy minimális buy in-nel... 1-2$).

Ha valaki olvassa ezt a topic-ot itt és lenne kedve egy kis játékhoz hétfőn este, jelezzen itt (talán hétfő este van a programnak a legkisebb konkurenciája... se X-faktor  ;D, se fesztiválok, se meccsdömping...  :) ).

Nincs nagy tolongás   :o

En is szivesen benne lennek ha legalabb 6 8 embert osszetudnank hozni.


#111 október 25, 2019, 11:17:57, SPF Admin
Akkor ez eddig 3...  :)  Srácok?  :beerchug: tuti vannak még, akik szívesen játszanának, de lehet, nem is pörgetnek le idáig...  ;D

@junglefever @RedMunchen @Powell @Szabcsi151 @szorzatos @peshark  @Greipel @hubika88 

Igen, benne lennék, de a múltkori létszámok csalódást okoztak. Kb. egy néhány fős SNG ha összejön, ha annyi érdeklődés lesz mint április környékén.
Kb. 5 éve volt itt egy freeroll, na azon sokan voltak. Valószínűleg akkor harapnának most is rá elfogadható létszámban, ha egy értelmesebb nyereményalap összejönne és a főoldalon is be lenne promotálva. Ez lehetne 1 verseny is, vagy verseny-sorozat ranglistával. Lehet már arra is kevesen hajlandóak, hogy mi magunk dobjuk össze a nyereményalapot, szóval csak freerollban lennének benne, fel kéne mérni.

Igen, az sokat dobna, ha kapna egy kicsike cikket a főoldalon. @SPF Admin    :angel: Ha persze odaérünk...

És az is jogos, ami amúgy tervben is volt, hogy akár buy in nélküli versenyekből is lehetne pontgyűjtős bajnokságot csinálni.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum október 25, 2019, 11:57:55
Igen, az sokat dobna, ha kapna egy kicsike cikket a főoldalon. @SPF Admin    :angel: Ha persze odaérünk...

Az bármikor megoldható. Ne ezen akadjon fel a dolog.

En alkalmankent benne lennek. Freeroll v buyin, errol kell egy gyors szavazas es kesz.   :ok:

ha az időpont talál én is szívesen jönnék :D Platform szinten nálam csak a Pokerstars játszik, PartyPoker Erdélyben nem elérhető sajnos

természetesen én is jövök ha lesz, a teszt versenyeken is rendszeresen részt vettem. :ok:

En most tuti nem jovok, mert a nyari Micromillions turnek ota nem vagyok aktiv a PS-en (es mas pokeroldalon sem) es ez meg valoszinuleg igy is lesz tavaszig...

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum október 25, 2019, 18:01:16
Én benne lennék ahogyan korábban is jeleztem, bár láttam, hogy nem sok vevő van rá, ezért is csupán egy tesztversenyen vettem részt. Meg persze én nagyon Unibet párti vagyok ilyen téren, általában az ő termükben töltöm a hideg téli estéket  ;D. Nekem a stars valahogy nem jön be.  :ok:

+1
Nalam is csak az unibet jatszik, arra jonnek is rendszeresen, akar freeroll, akar buy-ines. Mivel a tesztversenyeken* nem voltatok sokan, gondolom az Adminnak sem ez volt a prioritas, de ha tobben lennenk (komoly szandekkal) es lenne nemi dijazas, akkor lehetne ebbol egy jo buli a huvos estekre.

*Igaz, azok a Starson voltak, es a kiirt szavazason nem az nyert, de az Unibetet meg sajnos nehezebb elintezni (sztem).