SPF Póker Bajnokság

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Érdekelt lehet még, a teljesség igény nélkül akár... @RedMunchen  @hubika88  @sleve  @Ghastly  @peshark  @MessiÁs  @Várda64  @TiB   @szalist    @MarkoPolo    @Donwemer    @davixxx    :beerchug:



Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 13, 2020, 09:17:07
Azt hiszem itt az ideje, hogy felpörgessük ezt a topikot!  :beerchug:

Stars-on csinálok Home Games-ben hétvégére egy, vagy akár 2-3 versenyt, csak hogy legyen mivel elütni az időt... Részletek később!

Értekezzünk itt, hogy kit mennyire érdekelnek ezek a dolgok... akár bajnokság jelleget is ölthetne a dolog így a holtszezonra!  ;)

@SPF Admin , ha van esetleg igény, keret és hajlandóság a játékkedvet növelendő bedobni valami ösztönzést egy esetleges SPF Bajnokságra (akár a többi játék szüneteltetésével át lehetne csoportosítani ide  :) ), értekezzünk róla!  :angel:   Egyéb esetben is vállalom, hogy akár szervezem a bajnokságot, ha úgy alakul, max díjazásban meg lesz kötve a kezem. Bár már maga a dicsőség sem elhanyagolható tényező!  8)  ;D

@BaXee  @gigazo   @junglefever   @firgabácsi   @alexthebest   @Szabcsi151    @Powell    @szorzatos   @LFCfanBoti
jönnék mindenképp


Ha kevesebb, mint 100-an leszünk, én is jövök.

@zsivany20

Egyelőre, ha a hétvégén összehozol egy tornát, akkor a nyertesnek fel tudunk ajánlani 10.000 Forintot Skrillen keresztül.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 13, 2020, 15:10:57
@zsivany20

Egyelőre, ha a hétvégén összehozol egy tornát, akkor a nyertesnek fel tudunk ajánlani 10.000 Forintot Skrillen keresztül.

Szuper, de ha kissé menedzselhetem az összeget, akkor elosztanám az első három helyezett között...

1. hely: 5.500 Forint
2. hely: 3.000 Forint
3. hely: 1.500 Forint

Akkor így vasárnapra szervezem. Mivel korábban már könnyedén le tudtunk egy ad-hoc versenyt bonyolítani a Poker Stars Home Games-ben, így ezt is ott csinálom meg. Még ma jövök a részletekkel!   :beerchug:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 13, 2020, 15:41:31
Szuper, de ha kissé menedzselhetem az összeget, akkor elosztanám az első három helyezett között...

1. hely: 5.500 Forint
2. hely: 3.000 Forint
3. hely: 1.500 Forint

Akkor így vasárnapra szervezem. Mivel korábban már könnyedén le tudtunk egy ad-hoc versenyt bonyolítani a Poker Stars Home Games-ben, így ezt is ott csinálom meg. Még ma jövök a részletekkel!   :beerchug:

Azt elfelejtettem említeni, hogy a nyereményalaphoz szükség van legalább 10 játékosra.

És ha lehetséges, a végén kérnék szépen egy listát a nyertesekkel. Köszi.  :ok:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 13, 2020, 09:32:55
Érdekelt lehet még, a teljesség igény nélkül akár... @RedMunchen  @hubika88  @sleve  @Ghastly  @peshark  @MessiÁs  @Várda64  @TiB   @szalist    @MarkoPolo    @Donwemer    @davixxx    :beerchug:

Évek óta nem használom a PS-t. Regisztrációm elvileg van oda, gyakorlatilag fogalmam sincs, hogyan tudok belépni.
Megnézem, hátha a Párom révén tudok oda regisztrálni. Akkor benne vagyok a buliban.  ;)

Én is jönnék szívesen.


En is jonnek, de soha nem jutok el a lobbyig (talan gorog feluletre navigalt). Ha vannak otletek szivesen fogadom, s ha mukodik ott leszek, ha nem akkor az adomanyos jatek az unibeten volt legutobb jatek, az elerheto szamomra is.

#146 március 14, 2020, 09:44:30, zsivany20
Vasárnapi SPF Póker
2020.03.15. , 18:00
PokerStars HomeGames --> SPF Poker Club


A legutóbbi Stars-os pókerhez hasonlóan, ezúttal is a Poker Stars Home Games részlegén pókerezünk. Aki a múltkor már belépett a Club-ba (jelenleg 8-an vagyunk bent ahogy látom), az most már látja is a klubbon belül a versenyt, simán be tud regisztrálni 20.000 Play Money-val (a Play Money egy kattintással ingyenesen feltölthető 3-4 óránként a Cashier fül alatt).

ANNYIT KÉRNÉK, HOGY AKI JELENTKEZIK A KLUB-BA, AZ ÍRJA MEG ITT EGY KOMMENTBEN, HOGY MI A STARS-OS FELHASZNÁLÓNEVE, HOGY VISSZAIGAZOLJAM A JELENTKEZÉSÉT!

A játék részletei:
- No Limit Holdem
- 3.000 kezdőzseton
- 15/30 kezdő vakszint
- 10 perces vakszintek
- 55 percenként van 5 perc szünet
- 10 perc késői regisztráció van a 18:00-ás kezdést követően


Ha minimum 10 játékos elindul a versenyen, akkor 10.000 Forint nyeremény kerül szétosztásra a dobogósok között! :ok:



Aki még nincs benne a klubban, annak a SPF Poker Klub -ot kell keresnie Home Games-ben, aminek az ID-je: 3193206 , erre kell majd rákeresni, hogy csatlakozni tudjatok.
Ott pedig az "invitation code"-ot kell majd megadnotok, ami jelenleg:  zsivany20poker




Ha még nincs meg, töltsd le az ingyenes PokerStars szoftwaret a www.pokerstars.eu -ról.
- Nyisd meg a fő lobby-t, majd kattints a Home Games fülre
- Klikkelj a 'Join a Poker Club' gombra
- Írd be a Club ID számát: 3193206
- Ott pedig az Invitation Code-ot: zsivany20poker


Szia zsivany20! jelentkeztem a kluba a PokerStars felhasználó nevem:bjani55

Köszönöm szépen a játékot!

Szeretnék csatlakozni. A nevem Xaracen. Köszi

Én is jelentkezem! a PokerStars felhasználónevem:Powells881