SPF Póker Bajnokság

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#165 március 15, 2020, 16:59:51, baliizu
Én is jönnék szívesen, csak a klienst sehol nem engedi letölteni és hibaüzenetet dob ki két böngésző is. Google nagyban nem segített, hogy valami alternatívát találjak. Tipp?

Chrome és Safari ugyanez a probléma, a beállítási segédletek amiket találtam, cookiek törlése, beállítások megváltoztatása nem jártak sikerrel.


#167 január 15, 2023, 11:13:46, csatarid
Kivel döntőztem? :)


Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum március 15, 2020, 22:56:28
Gratulálok @csatarid:beerchug:

Ennyit a pikk AK kézről, leosztás előtti all-innál az esetek 90%-ban nekem nem jön rá semmi  :D
Bemelegítésnek nem volt rossz, fogalmam sincs ki lett a 2., de neki is nagy gratula  :ok:

Köszönöm a lehetőséget és @zsivany20 -nak a játékszervezést. Várjuk a következőt, lehetőleg Unibeten.  ;D

Akkor az AK ma nem bizonyult nyerő lapnak, mivel én egy sorsdöntő mutatást buktam csatarid ellen... AK vs QJ , persze a QJ nyert... így nem esett ki akkor csatarid , pedig már dörzsöltem a tenyerem, hogy eggyel kevesebb rivális...  ;) és meg is táltosodott ezt követően...  ;D :beerchug:

#170 március 16, 2020, 01:54:30, zsivany20
Szóval a végeredmény:

I. hely: csatarid  -  @csatarid , nyereménye: 5.500 Ft

II. hely: tsukikuu  -  @szorzatos , nyereménye: 3.000 Ft

III. hely: Tippster13 @Szabcsi151 , nyereménye: 1.500 Ft

Gratula a dobogósoknak!  :beerchug:

Köszönöm mindenkinek a részvételt, hamarosan jön a következő!  ;)

Jah, és persze köszönet az SPF.org csapatának a felajánlott díjazásért!  :king_125:



#171 március 16, 2020, 02:26:54, szorzatos
Köszönöm a szervezést!

@Szabcsi151 , itt főleg a játék a lényeg, és a hosszabb versenyben talán mindenki több örömét lelheti.. de szeretnék bajnokságot indítani (több fordulós, pontgyűjtős sztori... ), abban lehetne ezt variálni... lenne Turbo meg Normal sebességű verseny is.

Mára is kiírtam két versenyt a Home Games klubban! Az egyik egy play money-s nevezésű Turbo verseny, hogy teszteljük, milyen az 5 perces vakszint (akinek esetleg nem lenne elegendő, ingyenesen fel tudja tölteni a Cashier-ben (Play Money --> Collect)). A másik pedig 1.10$ nevezésű, hogy legyen egy kis tétje is a dolognak. (Ezen a versenyen egy újravásárlási lehetőséged van az első 60 percben, ha minden zsetonodat elvesztetted, ekkor a kezdő stack-ig, ami 3.000 zseton, 1$-ért vissza tudod magad vásárolni. Továbbá az első óra végén, vagyis a rebuy időszak lezárásakor van mindenkinek egy AddON lehetősége, ami 1$ fejében 4.000 zsetont jelent. Természetesen ezek az összegek mind a verseny nyereményalapjába mennek majd. A kifizetési struktúrát lent láthatod.*)
18:00 - Play Money - Turbo speed NL Holdem
20:00 - 1.10$ + Rebuy (+1 Add On) - Normal speed NL Holdem

A Home Games klubban láthatóak már a versenyek, a nevezés minden klubtagnak értelemszerűen nyitott.

*A kifizetési struktúra az indulók számának a függvényében:


Kiírtam egy versenyt holnap estére a Home Games klubban... a csatlakozás/nevezés módja nem változott, ugyanaz, mint a múltkorinál... Meccsek nincsenek, gyertek játszani!  :beerchug:

Itt a prize pool-t mi magunk növeljük, 1.10$-os nevezés fejenként, a szokásos kifizetési struktúrával... több játékos = több zseton a kasszában!  ;)

03.24., 20:00: SPF Póker, No Limit Holdem , 1.10$  (PokerStars - Homeg Games - SPF Poker Klub)


Mit szólnátok egy több fordulós, pont gyűjtős versenysorozathoz, amit korábban zsivany20 is írt?

@SPF Admin ha tenne mellé egy kis pénzdíjat az jó lenne, de én is szívesen adok a nyereményalapba, mondjuk 30 eurót. Nem húznám sokáig, tehát mondjuk jövőhét vasárnapig 5 verseny, első 3 helyezett kap pontot. Mit szóltok? Ötleteljünk!

Idézetet írta: TiB Dátum március 23, 2020, 13:21:01
Mit szólnátok egy több fordulós, pont gyűjtős versenysorozathoz, amit korábban zsivany20 is írt?

@SPF Admin ha tenne mellé egy kis pénzdíjat az jó lenne, de én is szívesen adok a nyereményalapba, mondjuk 30 eurót. Nem húznám sokáig, tehát mondjuk jövőhét vasárnapig 5 verseny, első 3 helyezett kap pontot. Mit szóltok? Ötleteljünk!

Erről most is folyik egy egyeztetés. Részletekkel hamarosan jelentkezünk.  :cya:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 23, 2020, 13:23:24
Erről most is folyik egy egyeztetés. Részletekkel hamarosan jelentkezünk.  :cya:
Az szuper :ok:Mikor zsivany20 javaslatot tett én rögtön írtam,hogy abszolút támogatom ezt a ranglistás dolgot :ok:

Remek!  :)

Azért ha addig is van kedve valakinek csak úgy játszani egyet, gyertek a holnapira... vagy csináljunk inkább nevezési díj nélkülit addig? Gondoltam így lesz egy kis motiváció..  ;)

100€-os Freeroll!

Szeretettel meghívunk szombaton egy ingyenes pókerversenyre (freeroll), melyet az Unibet Póker részlegén szervezünk.

A verseny részletei:

Verseny neve: Mi a tuti? Freeroll
Helyszín: Unibet Póker
Leírás: Vedd ki a részed a 100€-s összdíjazásból a sportfogadók freerollján
Buy-in: Freeroll (jelszóval védett)
Prize pool: 100€
Időpont: Március 28., 18:00CET
Késői regisztráció: 3 szint
Induló zsetonszám: 3000
Vakszint: 10 perc

Ki vehet részt?

Bárki szerepelhet a fent említett versenyen, teljesen ingyen ha tejesíti az alábbi két feltételt:

1. Regisztrálva van a Sportfogadas.org fórumon (a regisztráció Március 27. előtt történt). Regisztráció

2. Rendelkezik Unibet számlával. Ha még nincs számlád, akkor ajánlott általunk regisztrálnod, ugyanis ebben az esetben a megszokott kezdő bónuszok mellett egy extra 5 000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz. További részletek

A jelszavakat privát üzenetben lehet igényelni tőlünk (SPF Admin-nak kell írni)!

Hasznos tipp: a jelszót ne osszátok meg másokkal! Amennyiben lehetséges maradjon ez a verseny egy Sportfogadas.org fórumközösségnek megrendezett esemény. Köszönjük.

Ha bármilyen kérdésetek van, akkor állunk rendelkezésetekre! Nagyon sok sikert kívánunk!  :ok: