SPF Póker Bajnokság

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sajnos aki kulfoldon el es ott regisztralt az unibetre az nem tud a magyar szerveren pokerezni :(  .  Sok sikert mindenkinek , es hatha majd a pokerstarson is lesz hasonlo.

UPDATE!

Már többen is igényeltétek a jelszót a szombati freeroll versenyre. A jelszót szombaton fogjuk közölni, privátban mindazoknak, akik igényelték.  :ok:

Idézetet írta: sunik29 Dátum március 25, 2020, 17:45:10
Sajnos aki kulfoldon el es ott regisztralt az unibetre az nem tud a magyar szerveren pokerezni :(  .  Sok sikert mindenkinek , es hatha majd a pokerstarson is lesz hasonlo.
Ugylátszik a fentiek rám vonatkoznak.


Milyen országban élsz? Franciák, olaszok, spanyolok, stb. nem játszhatnak az "eu piacon", de magyar szerver külön, olyan tuti nincsen.

Idézetet írta: szorzatos Dátum március 25, 2020, 23:50:28
Milyen országban élsz? Franciák, olaszok, spanyolok, stb. nem játszhatnak az "eu piacon", de magyar szerver külön, olyan tuti nincsen.

Szerintem arra értette, hogy van magyar piac, olasz piac, román piac stb.

Ha nem rendelkezel magyar lakcímmel, akkor gyakorlatilag nem tudsz a magyar Unibetre regisztrálni, így a versenyen sem tudsz indulni.  ;)

Érdekes. Ti nem írtátok a feltételekben, hogy csak magyarországi spf.org-osok játszhatnak. Szerintem az Unibettel meg lehet úgy egyezni, hogy ők ezt a freeroll-t ne korlátozzák le csak magyarországi lakcímmel regisztráltakra, ez csak rajtuk múlik, hogy állítják be, kinek legyen elérhető a pókerkliensben a verseny, ki jogosult rá regisztrálni.
Szerintem nincs román piac, magyar piac, stb... én összevont és különálló piacokról tudok, Unibetnél egészen pontosan nem tudom hogy van, de más termek/irodák/hálózatok esetén van külön olasz részleg, ahol az olaszországiak kizárólag egymással játszhatnak, ők ki vannak tiltva a .eu piacról és a külföldiek is ki vannak tiltva a .it piacról. Stars-on a .es alatt együtt játszanak spanyolok, portugálok és franciák, ők sem játszhatnak a .eu-n, viszont ott engedélyezve van a külsősök jelenléte.

Vegyük hozzá, hogy "szerintem" és én is kíváncsi vagyok, az Unibetnél hogy néz ki a gyakorlat, Sunik nem tudom milyen országból megoldható-e, hogy regeljen.

Kaptam egy kis pontosítást ilyen téren az Unibettől, és @szorzatos -nak igaza van.  :ok:

Olyan, hogy magyar szerver NINCS!

ÉS itt jön a jó hír: a szombati freeroll direkt úgy lett beállítva, hogy az is részt vehessen aki más országból játszik:beerchug:

Egyedül csak azok nem szerepelhetnek, akik olyan országban laknak, ahol nem elérhető a póker.  ;)


Űdv.Érdeklödnék,hogy bet365 számlával nem lehet jelentkezni a pokerbajnokságra?
Pokerstars számlával rendelkezem.
Ha még sem lehetséges akkor a valahol lehet követni az eseményt?
Köszönöm. Korizs ;)

Idézetet írta: korizs Dátum március 26, 2020, 16:15:18
Űdv.Érdeklödnék,hogy bet365 számlával nem lehet jelentkezni a pokerbajnokságra?
Pokerstars számlával rendelkezem.
Ha még sem lehetséges akkor a valahol lehet követni az eseményt?
Köszönöm. Korizs ;)

Unibet pókerrészlegén lesz megrendezve, így Unibetes számlára van szükséged.

A versenyt természetesen követheted (de ahhoz is regisztrálnod kell).

Emlékeztető!
Aki még nem jelentkezett a verseny kezdetéig megteheti!


Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 25, 2020, 16:55:27
100€-os Freeroll!

Szeretettel meghívunk szombaton egy ingyenes pókerversenyre (freeroll), melyet az Unibet Póker részlegén szervezünk.

A verseny részletei:

Verseny neve: Mi a tuti? Freeroll
Helyszín: Unibet Póker
Leírás: Vedd ki a részed a 100€-s összdíjazásból a sportfogadók freerollján
Buy-in: Freeroll (jelszóval védett)
Prize pool: 100€
Időpont: Március 28., 18:00CET
Késői regisztráció: 3 szint
Induló zsetonszám: 3000
Vakszint: 10 perc

Ki vehet részt?

Bárki szerepelhet a fent említett versenyen, teljesen ingyen ha tejesíti az alábbi két feltételt:

1. Regisztrálva van a Sportfogadas.org fórumon (a regisztráció Március 27. előtt történt). Regisztráció

2. Rendelkezik Unibet számlával. Ha még nincs számlád, akkor ajánlott általunk regisztrálnod, ugyanis ebben az esetben a megszokott kezdő bónuszok mellett egy extra 5 000 Forint értékű ingyenes fogadásban is részesülhetsz. További részletek

A jelszavakat privát üzenetben lehet igényelni tőlünk (SPF Admin-nak kell írni)!

Hasznos tipp: a jelszót ne osszátok meg másokkal! Amennyiben lehetséges maradjon ez a verseny egy Sportfogadas.org fórumközösségnek megrendezett esemény. Köszönjük.

Ha bármilyen kérdésetek van, akkor állunk rendelkezésetekre! Nagyon sok sikert kívánunk!  :ok:

Ajánlom mindenkinek, hogy nézz meg frissítve volt e az unibet póker én feburárban töltöttem le azóta nem is léptem be és kb. 5-10 percet frissített, így megspórolható egy kis idegeskedés.  ;)

Szerencsére van késői belépés is.  :ok:

De egyébként igen, ajánlatos tesztelni előtte, hogy minden naprakész legyen.

Délután küldjük privátban a jelszót.  :beerchug: