SPF Póker Bajnokság

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A freeroll miatt fórumra regisztrálók figyelmébe:

"1. Regisztrálva van a Sportfogadas.org fórumon (a regisztráció Március 27. előtt történt)."

Hali. Kérhetnék én is jelszót?


Sziasztok! Jelszót kérnek én is, privát üzenetben már igényelték pár napja

Sziasztok!

Nem találom a tournamentet. :(

A multkor elolrol, most hatulrol lettem masodik, legalabb mind a 10 partiban jatszottam.  :redchug: Egy Q9, Q7, A8 partibol turn utani emelesre kiszalltam, pechemre lejott az A, amivel vittem volna a kort, de egyebkent szepen levadasztak.  :ok:




Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 28, 2020, 11:06:56
Szerencsére van késői belépés is.  :ok:


De nagyon késői nincs  :) erről most lemaradtam, pedig egész héten csak azt hallom "Maradj otthon"  :D

@MessiÁs grat. szép az ász póker, a fullommal esélyem se volt, legalább szépen búcsúztam.
További jó játékot, hajrá!  :beerchug:

Hát igen. :D Bíztam benne hogy valakinél ott a full..

Idézetet írta: LuckyBeny Dátum március 28, 2020, 19:30:45
@MessiÁs grat. szép az ász póker, a fullommal esélyem se volt, legalább szépen búcsúztam.
További jó játékot, hajrá!  :beerchug:
Az szép volt :D :D
Én meg egy full-lal estem ki az imént... :bash:
Izgalmas,jó verseny (volt),köszi a játékot! És a szervezést!  ;)

Egyébként meglepett hogy 65en vagyunk, max 20at mondtam volna.. Admin, volt 65 üzeneted? Csak kivancsisagból, hogy volt e aki csak úgy valakitől megtudta.. Vagy több reggel játszott..


Amugy egy ilyen kb50fos mezonyre mar lehetne bajnokságot szervezni.. Havi 1-2 vagy heti 1 versennyel. Akár kisebb nyereményalapért, neha buyines,neha turbo, neha omaha(csak a változatossagért). A lényeg valami pontozasos rendszer és a top 3 kap különdijat/pénzt nyerhetne.

Köszönöm a játékot, a dobogót azért megcsíptem!  :beerchug:
Remélem lesz még ilyen!  :ok: