SPF Póker Bajnokság

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ugye nem felejtettétek el, hogy ma este is verseny a starson? Akinek van kedve és ráér jöjjön  :beerchug:

Idézetet írta: lacuss Dátum január 07, 2021, 18:37:28
Ugye nem felejtettétek el, hogy ma este is verseny a starson? Akinek van kedve és ráér jöjjön  :beerchug:

Igen, ma 20:00-kor is játék van!  :)  És 20:20-ig ma is van Late Registration.

sajna megint nem tudok jönni, nincs 20K zsetonom  ;D

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 07, 2021, 19:30:17
sajna megint nem tudok jönni, nincs 20K zsetonom  ;D

Azt a Cashier-ben tudsz igényelni... 4 óránként 15.000-rel lehet feltölteni azt hiszem.  :)

Idézetet írta: lacuss Dátum január 07, 2021, 18:37:28
Ugye nem felejtettétek el, hogy ma este is verseny a starson? Akinek van kedve és ráér jöjjön  :beerchug:

dehogynem  :o

Mikor belépek mindig vacakol az email címemmel, hogy visszapattan, freemailes. Az idén kezdte eddig mindig megjött minden email. Nektek van ilyen probléma?

A mairól lemaradtam, nem gondoltam, hogy ilyen hamar újra játék. A jövőben valami fix időpontot kellene megszavazni, hogy mindenkiben rögződjön :)

A mai verseny eredménye:



Kérek szépen majd a dobogósoktól egy-egy fórumos felhasználónevet, és intézem a díjazást!  ;)

Idézetet írta: lacuss Dátum január 07, 2021, 18:37:28
Ugye nem felejtettétek el, hogy ma este is verseny a starson? Akinek van kedve és ráér jöjjön  :beerchug:
Sajna kiment a fejemből :(
Na majd legközelebb :)

2. lettem. Köszönöm a játéklehetőséget.

Legközelebb  mikor?  Egy omaha jó lenne.. :DDD


De holdem is megteszi

MessiÁs-on kívül ki lenne benne az Omahában!?  :)

Én tudok Omaházni, így ha van rá igény, részemről mehet. De ketten kevesek vagyunk azért hozzá...  ;D

Ha nincs még néhány további jelentkező rá, akkor marad a Holdem.  :)

Én Holdem párti vagyok, de ha Omaha lesz akkor is jövök  :cya:

Én is benne vagyok egy kis  Omahába. :ok:

Omaházni én is jönnék!

Hú, azt ezer éve nem játszottam, de pár kör alatt csak visszajönnének az emlékek. 'Tömegnövelőnek' jönnék arra is :)