Bwin - b'inside

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: Glentor Dátum október 29, 2007, 21:29:50
én az utóbbi napokban 100e-ket forgattam bwinen mégsem írnak jóvá semmi b inside pontot már 3 napja. leginkább egyszeri élő fogadások voltak.ennek mi lehet az oka??? amúgy ez jó húzása a fogadóirodának, hiszen játékra ösztönzi az embereket. minél többet játszanak annál nagyobb a profit a bwinnek.  de azér örülök neki, én nekem csak egy bwines focilabda kéne !!!!!!!! ami már rég összejött volna ha jóváírnák a pontjaimat.



Hello!

  Lehet hogy csak 1 hét múlva írják jóvá a pontokat! Azt írták is ,hogy néha előfordulhat késés!
A  mellkitűzőt már én is megkaptam!



Idézetet írta: Glentor Dátum október 29, 2007, 21:29:50
én az utóbbi napokban 100e-ket forgattam bwinen mégsem írnak jóvá semmi b inside pontot már 3 napja. leginkább egyszeri élő fogadások voltak.ennek mi lehet az oka??? amúgy ez jó húzása a fogadóirodának, hiszen játékra ösztönzi az embereket. minél többet játszanak annál nagyobb a profit a bwinnek.  de azér örülök neki, én nekem csak egy bwines focilabda kéne !!!!!!!! ami már rég összejött volna ha jóváírnák a pontjaimat.

Nekem küldtek az e-mail címemre levelet, miszerint technikai okokból a pontok jóváírása csúszni fog.

erre b'inside én is szerettem volna belépni.
deazt írja hogyregisztrálni kell.

már meglévő reggel hgoy tudok b'inside tag lenni? mert nem bírok rájönni
remélem valaki tud segíteni

Küldj privát üziben egy mail címet. Küldök meghívót és kapsz 2500 forintot ingyen :D

Idézetet írta: Detari Dátum november 01, 2007, 12:45:47
Küldj privát üziben egy mail címet. Küldök meghívót és kapsz 2500 forintot ingyen :D

a b'insidera külön kell regelni?

Vertes: 

1. Hogyan válhatok taggá?
Ez gyorsabb, mint egy 100 méteres sprint és garantáltan egyszerűbb, mint a lesszabály: Már az első befizetéstől kezdve jogosult a b'inside használatára. Csupán annyit kell tennie, hogy a bwin jobb felső sarkában rákattint a b'inside linkre, és máris indulhat.

2. Kell fizetni a bejelentkezésért?
Nem. Mire vár még?

3. Hogyan gyűjthetek marketpontokat?
A marketpontokat már az első másodperctől kezdve gyűjti. Mégpedig minden egyes valós pénzzel történt fogadással! - Teljesen mindegy, hogy fogadást köt-e, vagy a kaszinóban ül és a pókerarcát használja, netán valamelyik ügyességi játékunkkal(SkillGames) játszik.
A pontgyűjtéshez azonban alapfeltétel, hogy hűségprogramunkban tagsággal rendelkezzen.

   Az a lényeg feltöltöd a számlád és kész :)

Idézetet írta: ojjha Dátum november 01, 2007, 15:24:11
Vertes: 

1. Hogyan válhatok taggá?
Ez gyorsabb, mint egy 100 méteres sprint és garantáltan egyszerűbb, mint a lesszabály: Már az első befizetéstől kezdve jogosult a b'inside használatára. Csupán annyit kell tennie, hogy a bwin jobb felső sarkában rákattint a b'inside linkre, és máris indulhat.

2. Kell fizetni a bejelentkezésért?
Nem. Mire vár még?

3. Hogyan gyűjthetek marketpontokat?
A marketpontokat már az első másodperctől kezdve gyűjti. Mégpedig minden egyes valós pénzzel történt fogadással! - Teljesen mindegy, hogy fogadást köt-e, vagy a kaszinóban ül és a pókerarcát használja, netán valamelyik ügyességi játékunkkal(SkillGames) játszik.
A pontgyűjtéshez azonban alapfeltétel, hogy hűségprogramunkban tagsággal rendelkezzen.

   Az a lényeg feltöltöd a számlád és kész :)

na valszeg a 100 méteres futáson rossz irányba futnék.
van egy regem. azóta fizettem be rá és nem lettem b'inside tag.
itt most a 3. pontban olvasom, hogy hűségprogram tagsággal kell rendelkezni..
namár most mi az a hűségprogram és az hol van, mert én keresem de nem találom.

#25 november 01, 2007, 15:52:22, ojjha
Hát  látod ez jó kérdés :)   én feltöltöttem a számlám bejelentkeztem, a jobb felsősarokban ráklikkeltem a nagy b'inside logóra azt kész.     viszont ezt a hűségprogramot én sem vágom

 
     Részvétel és bejelentkezés
A b'inside programon való részvétel önkéntes, a részvételből a bwin Ügyfelek számára semmilyen további költség nem adódik, illetve a részvétellel a bwin Ügyfelek semmilyen kötelezettséget nem vállalnak. A programban való részvételre minden regisztrált bwin Ügyfél jogosult, aki egy aktív ügyfélszámlával rendelkezik és aki a bwin számlájára való első befizetésével kvalifikálta magát a Members porgramban való részvételre. Személyenként csak egy bónuszszámla nyitható. Azokkal a számlákkal, amelyek a Responsible-Gaming-programunk keretében megfigyelés alatt állnak, nem lehet a hűségprogramban részt venni.


      remélem tudtam segiteni

akkor valószínűleg nálam azért nem működik, mert regelesnél nem klikkeltem rá a hűségprogramra....

Szevasztok!

Ezeket a termékeket amiket a pontokból rendelek , milyen időn belül küldik ki? pl azt a kis üdvözlő kártyát sem kaptam meg pedig az van kiírva hogy én ezt már megkaptam....pedig már jó ideje gyűjtöm a pontokat,  és egyelőre semmi.... 1 hete rendeltem 1 kapucnis felsőt, kiváncsi leszek mire ér ide.... van vkinek tapasztalata?

A bwinen indult egy új szolgáltatás a " bdirect" ! Ezt, ha letöltöd könnyebben elérhetsz bizonyos dolgokat a bwin oldalról!! (Igaz egyelőre még nekem nem indul) Szerintem Milan készíthetne róla egy kis beszámolót! Persze csak, ha gondolod Milan!!

Idézetet írta: tibi181818 Dátum november 29, 2007, 18:04:59
A bwinen indult egy új szolgáltatás a " bdirect" ! Ezt, ha letöltöd könnyebben elérhetsz bizonyos dolgokat a bwin oldalról!! (Igaz egyelőre még nekem nem indul) Szerintem Milan készíthetne róla egy kis beszámolót! Persze csak, ha gondolod Milan!!

Köszi az értesitést, hamarosan jön a beszámoló is.  ;)