Bwin - b'inside

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


december 03, 2012, 11:12:02, Cesc18
Bwin - b'inside


Iratkozz fel a Bwin hűségprogramjára a b'inside-ra és profitálj számos nagyszerű előnyből – minden alkalommal, ha valódi pénzzel játszol automatikusan gyűjtesz pontokat, amelyeket exkluzív termékekre, versenyjegyekre vagy akár készpénzre tudsz beváltani. Regisztrálj most ingyen a b'inside programon és zsebelj be egy 1000 marketpontos indulóbónuszt!

Ha nincs még Bwin számlád IDE kattintva nyithatsz egyet!

Hogyan gyűjthetsz marketpontokat?
Minél többet játszol a Bwin-en, annál több Market- és Státuszpontot kapsz érte. Egy bizonyos pontszám felett exkluzív termékekre válthatod be ezeket és számos hasznos privilégiumot élvezhetsz. Így működik:

Státuszpontok...minden valódi pénzes játék után (az egyszerű fogadások kivételével) kerülnek jóváírásra és b'inside státuszod befolyásolják. Az egyszerűség kedvéért mondjuk úgy: több pont – több státusz – több előny. A gyűjtött státuszpontok 3 hónapig érvényesek. Státuszod 3 havonta a státusz-ellenőrzés során újraszámolják.

Marketpontok...minden valódi pénzes játék után (az egyszerű fogadások kivételével) kerülnek jóváírásra és különböző promóciók során gyűjthetőek be. Ezek segítségével olyan dolgokat vehetsz, melyeket a világ összes pénzéért sem vehetnél meg. A gyűjtött Marketpontok 12 hónapig érvényesek. 

Egy bizonyos tét után járó pontokat...a pontszámítóval egyszerűen kiderítheted. Ha beléptél, akkor a rád vonatkozó promóciós előnyöket is azonnal beleszámolja. Ezt a pontszámítót IDE kattintva érheted el!

Státusz:
A Bwin-nen a Members hűségprogram is egy játék. Mindenki a Green státusznál kezdi, miután sikerült egy bizonyos pontszámot összegyűjteni a játékos a White státuszba jut, míg a cél a legmagasabb fok a Yellow státusz megszerzése.

Minél magasabb státusz, annál több a játékos privilégiuma. Továbbá a marketpontok a Market-ben nagyobb vásárlóerővel bírnak. Azonban figyelem: ha kevesebbet játsziol a bwin-nen a pontokat ismét elveszíted – és ezáltal a megszerzett státuszt és privilégiumot is. Maradj tehát játékban!

Miként tudod magát kvalifikálni? Egyszerűen eszközölj befizetést Bwin számládra!

A b'inside bolt IDE kattintva érhető el! Különféle pulóverek, pólók, kabátok közül válogathatsz, pontjaidat beválthatod póker-torna jegyre, pénzre, de akár VIP belépőt is vehetsz belőle egy foci mérkőzésere. Továbbá sport termékeket is vásárolhatsz, labdát, biliárdasztalt, csocsóasztalt de, ha kellő ponttal rendelkezel egy Ducati motor vagy egy Mini Cooper is a tiéd lehet.

Regisztrálj a Bwinre, iratkozz fel a b'inside programjukra, játssz minél többet náluk és váltsd be a pontokat értékes nyereményekre!

Ha bármilyen kérdésed van tedd fel itt a topikban, vagy nézz szét a b'inside súgójában!

Helló Milan!

Lehet h elkerülte csak a figyelmemet, de én azt nem tudom mi alapján számítják a pontokat. Pontosabban milyen arányban járnak a real money fogadások után a pontok. 100FT után egy market pont? Vagy 10FT után? Erre lennék kíváncsi. Előre is köszönöm a válaszod.

Leirom ide a pontok kiosztásának metódusát:

Sportfogadások:

- minimális tét: 0,5 euró

Egyszeri - 3 pont
2-es kombinált - 6 pont
3-es kombinált - 9 pont
4-es kombinált - 12 pont
5-es kombinált - 15 pont
6-es kombinált - 17 pont
7-es kombinált - 20 pont
8-es kombinált - 22 pont
9-es kombinált - 22 pont
10-es kombinált - 22 pont
11-es kombinált - 22 pont
12-es kombinált - 22 pont

SkillGames

- minimális tét: 1 euró

5 pont

Soft/MiniGames:

- minimális tét: 0,25 euró

1 pont

Kaszinó:

- minimális tét: 1 zseton naponként

Asztali játék - 2 pont
Kártyajáték - 2 pont
Videó Póker - 4 pont
5-Reel Slots - 5 pont
3-Reel Slots - 6 pont
Kaparós sorsjegyek - 8 pont

Póker:

1 USD Rake*

Készpénzes játékok** - 50 pont
Versenyek*** - 50 pont

*Az alacsonyabb jutalékok (rake) a következőképpen kerülnek kiszámításra:
0,80 USD = 40 pont
0,05 USD = 3 pont

**pont/rake
***pont/verseny részvételi díja

Most már minden világos. Még egyszer köszönöm a tájékoztatást.

Welcome Package ("üdvözlő csomag") mit tartalmaz?

Idézetet írta: Detari Dátum október 27, 2007, 15:49:30
Welcome Package ("üdvözlő csomag") mit tartalmaz?

Ha jól tudom ez csak egy kártya, egy dicséret kártya, képeslap...nem tudom pontosan...de valami hasonló.

De abba mi a nagy szám?

Senki nem szerezte még meg?
Nekem nem sok hiányzik :)

Idézetet írta: Detari Dátum október 27, 2007, 16:29:43
De abba mi a nagy szám?

Senki nem szerezte még meg?
Nekem nem sok hiányzik :)

Csak white és yellow member-ök szerezhetik meg!

Azt tudom ;)

De ez nem ajándék.
Aki ennyit áldoz rá és ennyi lóvét forgat meg, hogy státuszt lépjen, nem szúrhatják ki a szemét egy képeslappal.

Vagy mégis? Mert akkor elég ciki :idiot2:

Ez csak egy kis marketinges dolog...


#11 október 29, 2007, 21:36:12, Glentor
én az utóbbi napokban 100e-ket forgattam bwinen mégsem írnak jóvá semmi b inside pontot már 3 napja. leginkább egyszeri élő fogadások voltak.ennek mi lehet az oka??? amúgy ez jó húzása a fogadóirodának, hiszen játékra ösztönzi az embereket. minél többet játszanak annál nagyobb a profit a bwinnek.  de azér örülök neki, én nekem csak egy bwines focilabda kéne !!!!!!!! ami már rég összejött volna ha jóváírnák a pontjaimat.

Jaja, CSALNAK!!!
Én is észrevettem.
Eléggé nem úgy számolják el a pontokat, ahogy az le van írva a szabályzatban.
Már rég státuszt léptem volna, de még hiányzik közel 30ezer pont.
Persze.
Szerintük.

Hali!

Én megkaptam a Welcome Package-t,egy melltű van benne..Nem túl nagy..Én már több mint 3 éve regizve vagyok,valószínű ezért lettem alapból White státuszú,kaptam is a pontokat folyamatosan,viszont 10.28.-tól,tehát vasárnaptól nem kapok pontot..írtam mailt,de még nem reagáltak..remélem rendbe teszik a dolgot,mert már vagy 60e pont lóg a levegőben..ha van fejlemény,szívesen megírom...Üdv!

Én nem számolgatom, de lehet én is írok nekik mailt, nézzenek utána.
Bár úgyis tagadnak, azt írják jó ez így.

Fényképet tudsz linkelni a melltűről?