Infó > Sportfogadas.org

Fórum - újítás, ötletek

(1/6) > >>

SPF Admin:
Sziasztok!

Egy jó pár hónapja már a felújított weboldalunkat látogathatjátok, viszont a fórumunkra is ráfér egy kis ráncfelvarás.

Itt nem feltétlenül designra gondolok (bár valószínű, hogy az is frissítve lesz), hanem inkább tartalmi update-ra.

Milyen témákat látnátok szívesen fórumunkon? Gyertek javaslatokkal!

pl. exkluzív sportfogadás jellegű legyen a fórum, vagy legyen nyitott egyéb témákra (pl. utazás, hobbi, politika stb.) is, természetesen megőrizve a fő profilját, ami a fogadás?

Mit hiányoltok? Mit szeretnétek?

Köszönjük előre is.

hurkabalint:

--- Idézetet írta: SPF Admin - Július 26, 2018, 18:26:42 pm CEST ---Sziasztok!

Egy jó pár hónapja már a felújított weboldalunkat látogathatjátok, viszont a fórumunkra is ráfér egy kis ráncfelvarás.

Itt nem feltétlenül designra gondolok (bár valószínű, hogy az is frissítve lesz), hanem inkább tartalmi update-ra.

Milyen témákat látnátok szívesen fórumunkon? Gyertek javaslatokkal!

pl. exkluzív sportfogadás jellegű legyen a fórum, vagy legyen nyitott egyéb témákra (pl. utazás, hobbi, politika stb.) is, természetesen megőrizve a fő profilját, ami a fogadás?

Mit hiányoltok? Mit szeretnétek?

Köszönjük előre is.

--- Idézet vége ---

Chat.

AC_28:
Chat

Tomka:
A kereső optimalizálásán gondolkodtatok egyébként? Szerintem egy kicsit működhetne jobban, valamikor nagyon nem sikerül megtalálnom, amit keresek.
Tudom nem jól specifikálom a problémát, de most nem is jut eszembe egy példa se...  ???

Egyébként pedig szerintem témák ügyileg rendben van az oldal. Elég egy offtopic gyűjtő, nem kell elmenni a szakmaiságtól messzire.
Ezt nagyon kedvelem az oldalban, hogy nem kezdtetek mindent begyűrűztetni, hogy ennyi év után már használt autó alkatrészekkel is lehessen kereskedni.

Greipel:

--- Idézetet írta: Tomka - Július 27, 2018, 11:53:33 am CEST ---A kereső optimalizálásán gondolkodtatok egyébként? Szerintem egy kicsit működhetne jobban, valamikor nagyon nem sikerül megtalálnom, amit keresek.
Tudom nem jól specifikálom a problémát, de most nem is jut eszembe egy példa se...  ???

Egyébként pedig szerintem témák ügyileg rendben van az oldal. Elég egy offtopic gyűjtő, nem kell elmenni a szakmaiságtól messzire.
Ezt nagyon kedvelem az oldalban, hogy nem kezdtetek mindent begyűrűztetni, hogy ennyi év után már használt autó alkatrészekkel is lehessen kereskedni.

--- Idézet vége ---

Az archív topic-okban nem lehet keresni. Ott a sáv, de semmire sem ad találatot.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése