UEFA BL-selejtezők 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Remélem látni majd, hogy a Celtic (bocs AEK) és a fix EL csoportkör a tét. Hajrá Vidi.  :ok: Ha lőnek egy gólt akkor szerintem nagy bajba már nem kerülhetnek.

Lazovics a színpadon Malmöben is! :D


A Malmönek van egy Comore-szigeteki játékosa :D

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 07, 2018, 21:07:16
A Malmönek van egy Comore-szigeteki játékosa :D
Akár világbajnok is lehetett volna nyáron, de hiába született Franciaországban, ő a saját gyökereit nem tagadta meg!

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum augusztus 07, 2018, 21:16:55
Akár világbajnok is lehetett volna nyáron, de hiába született Franciaországban, ő a saját gyökereit nem tagadta meg!

Világbajnok, sőt Aranylabdás is lehetett volna :D

Ez nem a hazai csapatok napja a BL-selejtezőknél.

Biztos, hogy a Vidi is többet mutatott Malmöben, mint Bulgáriában, de az is, hogy a Ludorogets jobb csapat, mint az MFF. Ilyen eredmény után elvárás a továbbjutás. Kb. egy hónapja, de biztosan a nyáron kérdeztem, hogy mi van a Vidi stadionjával. Nyilván kaptam rá választ, csak az érdekelne, hogy a menetelés miatt változott-e a projekt ütemezése, szóval csoportkör esetén már ott lennének a meccsek vagy a Groupamában?

Szerintem a kivitelező sem tudja mikorra lesz kész, sokadik halasztáson vannak túl. A polgármester bedob néha egy-egy időpontot, de kívülről látva az építkezést, nem adják át szeptemberben sem.

Bajnokok Ligája: Célegyenesbe érkezett a Vidi

90 perc! Vagy még egy kicsi. Mindössze ennyi választja el a MOL Vidi csapatát, hogy a 2012-2013-as EL-főtáblára jutást követően ismét ott lehessenek ősszel a nemzetközi kupaporondon! Olvasd tovább ITT!

Honnan szedték ezt az idióta bagázst aki a Malmo meccset vezeti? Ezek kb egyszer nem fújtak még a meccsen úgy, ahogy kellett volna

Az egyik csoportkör már megvan.  :great:

Mi van Európa? Benzingőzzel jön a Vidi! 8)

Szép volt Fiúk! :beerchug:


Gratulálok a Vidinek!  :beerchug: :beerchug: :beerchug:
Jön az AEK! A legjobbakat a PLAYOFF-ra!  :atv:

Dzsudzsák most már aláír a Vidihez?  ::)

Alá kéne, mert Pátkai, Huszti és Varga mellé kéne a padra még egy olyan középpályás, akin már volt válogatott mez. Lazovic, Nikolov, Hadzic és Nego játszana az EL-ben, a magyar sor meg a Mezőkövesdek, Kisvárdák ellen  :D




Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 15, 2018, 08:39:05
Alá kéne, mert Pátkai, Huszti és Varga mellé kéne a padra még egy olyan középpályás, akin már volt válogatott mez. Lazovic, Nikolov, Hadzic és Nego játszana az EL-ben, a magyar sor meg a Mezőkövesdek, Kisvárdák ellen  :D

Lazovics inkább fetrengjen egy mozgásszínházban és közben gyakorolja a 11-eseket...