Úszó-Európa-bajnokság 2018

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


nem fogja  :D
de persze az hülye, aki most 34-es oddson nem tesz rá bet365-ön, meg majd a németre is, csak emeljék a szorzót, mert fogják szerintem

közben unibet kivette az egész 1500-at, gyorsan átrágják a szorzókat  ;D

közben uni 3.15-ért kitette Paltinierit így is nagyon király

itt van a 2017-es vb 1500-a
https://en.wikipedia.org/wiki/Swimming_at_the_2017_World_Aquatics_Championships_%E2%80%93_Men%27s_1500_metre_freestyle

egyébként itt délelőtt az olasz a lábát nem is használta, Jolika meg az uccsó 200-on biztos, előtte nem néztem, az olasz karból hozta, de nem csinált belőle presztízst, hogy előfutamban csak 3. lett..

vb-n is ők ketten 10 másodpercet vertek a mezőnyre, de most az ukrán nagyon jó erőben van, ő is csak 'fürdött' délelőtt
unibet 3.15 Paltinieri
bet365 3.25 Romanchuk

aztán amjd ha zár az olló, akkor a németre meg Jolyra is lehet tenni kis aprót, bele kell férjen, de ez kétesélyes

#17 augusztus 04, 2018, 16:43:29, firgabácsi
Szerintem Paltrinieri, de a biztos mindkettőt tenni, feltéve ha valaki mindkét helyen tud értelmes tétet tenni. Én egyiken sem igazán😂 Közben Kender vs Cseh már le is jött vóna, már ha tettem vóna😀
Milák nyerni fog ha nem csinál nagy hülyeséget, nagy formában van.

Sziasztok,

az esti döntőbben a Kenderesi Tamás, Milák Kristóf párosból kit favorizáltok? Tegnap Kenderesi behúzta, de Milák talán nem erőltette az esti váltó miatt. Benne van a meglepetés?

Idézetet írta: gerry Dátum augusztus 05, 2018, 08:47:18
Sziasztok,

az esti döntőbben a Kenderesi Tamás, Milák Kristóf párosból kit favorizáltok? Tegnap Kenderesi behúzta, de Milák talán nem erőltette az esti váltó miatt. Benne van a meglepetés?
Nincs.
Milák utolsó 50-én 2 másodpercet hagyott ott. 150-nél testhossz előnye lesz, sokkolni fogja vele a mezőnyt, így Kendertesit is

Idézetet írta: gerry Dátum augusztus 05, 2018, 08:47:18
Sziasztok,

az esti döntőbben a Kenderesi Tamás, Milák Kristóf párosból kit favorizáltok? Tegnap Kenderesi behúzta, de Milák talán nem erőltette az esti váltó miatt. Benne van a meglepetés?

Nem nagyon van benne, ha Milák megborul fejben akkor nem nyer, egyébként igen mert nagy formában van, de Kenderesi is jó most amúgy. 1.10-ért semmi érték Milákban szerintem, 5x az hogy nem ő nyer, de az meg aligha jön, szóval...
Tegnap viszont ami ide bekerült a topikba tipp akár ötlet szintjén bárkitől az lejött kb. és ez így jó, mindig így kellene  :)

unibeten 1.45 Milák, 1.57-ről hozták le

plusz gyorson Grinevre 2.05 van Németh ellen H2H-ban, ami ugyan nem tuti, de szerintem jó, tippmixprón épp fordítva van  :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 05, 2018, 10:28:48
unibeten 1.45 Milák, 1.57-ről hozták le

plusz gyorson Grinevre 2.05 van Németh ellen H2H-ban, ami ugyan nem tuti, de szerintem jó, tippmixprón épp fordítva van  :)

ja az a 100 gyors érdekes, én azon gondolkozok, hogy Némethre a 4-6. hely 2.20-ért nem tűnik rossz opciónak. Az olasz és a francia, Miressi és Metella, biztos szinte hogy verni fogja, marad a kérdés hogy harmadik helyre odaér-e vagy nem, elvileg sok van még benne mert idén 48.31-e van, ráadásul nyilatkozta is hogy ennél jóval jobbat tud elvileg mint amit az elődöntőben ment + hogy a döntőben országos csúcsot akar úszni, ha azt megcsinálja akkor esélyes hogy harmadik mert annyit a többiek nem nagyon tudnak, de én inkább arra szavazok hogy nem fog annyira jól menni a döntőben sem és az olaszon mega francián kívül valaki még, leginkább az orosz, de lehet a brit vagy a másik olasz megveri. Annyira meg van jó hogy akkor viszont hatba befér azért.
Mondjuk ez egy elég necces tipp, szerintem ezt kombiba 1-2 hasonszőrű tippel és kis téttel, nagy téttel semmiképpen.

A 200 pilla döntőjébe most akkor James Guy vagy Federico Burdisso jutott? Egyikre csak az Unibeten, másikra csak a beten lehet fogadni..  ???

Idézetet írta: Schleck Dátum augusztus 05, 2018, 16:50:11
A 200 pilla döntőjébe most akkor James Guy vagy Federico Burdisso jutott? Egyikre csak az Unibeten, másikra csak a beten lehet fogadni..  ???

Guy visszalepett, Burdisso indul.
https://swimswam.com/as-with-cwealth-games-gbrs-james-guy-scratches-2fly-at-euros/

TippmixPro kitette a Milák dobogót 100 pillére 1.85-ért  :D
Reálisan 1.20-at adnék rá laikusként,

Illetve kinn van a 400 vegyes Verrasztó vs a mezőny, itt 3.25 a mezőny.
200-on a 4 úszásnemből 3 is elég gyenge volt, ő maga is mondta, hogy még dolgozni kell. De itt kb 200-on azt hozta, amit az országos bajnokságon, ha 400-on is annyit tud, Lichtfield 400-on (is) verheti. 3.25-ért így még mindenféle előfutam nélkül nekem kis aprót megér.
Egyébként ha jól emlékszem, unibet is 1.25 körül adta még az EB előtt, most nincs kinn ez a szám, de engem a 200-a nem győzött meg. Ok, hogy  a 400-ra koncentrál, de nem rossz odds az.


Milák jó lesz, országos bajnokságot nyerte, 1 másodpercet vert CSeh Lacira 100-on! Tavaly a vb-n 5. lett 100-on, de ott két európai is volt előtte, illetve európaiak közül Guy és codia előzte meg. Guy viszont elég sokat úszik addig is, Milák meg elég bika formában van. Az 50-en ma nem úszott nagyot, de az is várható volt. Azt nyilatkozta, hogy legalább rápihenhet a 100-ra, és ott ismét bika lesz, vagy valami ilyet mondott  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 06, 2018, 14:15:08
Tavaly a vb-n 5. lett 100-on, de ott két európai is volt előtte, illetve európaiak közül Guy és codia előzte meg.
Elofutamban lett 5. legjobb ido, dontoben 2.  ;)

Női 200 m pillangó döntő (nyertes - dobogó szorzók):

Alys Thomas   1.95 - 1.05
Franziska Hentke   2.18 - 1.07
Kapás Boglárka   7.75 - 1.32
Szilágyi Liliána   24.00 - 3.45

A délutáni program első futama lesz, 18:00-tól.

Idézetet írta: lunatik Dátum augusztus 06, 2018, 14:47:56
Elofutamban lett 5. legjobb ido, dontoben 2.  ;)

Na, erről van szó, csak gyorsan be akartam írni, bár Tippmixprónál nem szokás, hogy 2-3 perc alatt lemenjen a szorzó, még mindig tartja magát, ami kb csak annyit jelent, hogy nyár van, és kevesen fogadnak, mert annak biza esnie kell  ;D

Ötödiknek fordult az utolsó hosszra, aztán bamm Európa-bajnok! Hetes szorzó :o Szép volt! :beerchug: